Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Göktürk Klima Servisi

Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet
Profesyonel Servis

 

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi Göktürk ve Kemerburgaz bölgelerindeki klimalara profesyonel teknik hizmetler sağlamaktadır.

Göktürk’te çalışmayan bir klimanız mı var? Klimanızı mı söktürmek istiyorsunuz? Boştaki klimanızın montajını mı yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa gaz dolumuna mı ihtiyacınız var? Bunlar dert değil, biz bu hizmetleri vermek için Göktürk’lü klima sahiplerinin emrindeyiz.

Uzun yılların deneyimi ile faaliyet veren bir firmayız. Elemanlarımız müşteri ilişkilerinde başarılı ve işini iyi yapan teknisyenlerden oluşmaktadır. Klima Servis hizmeti özveri isteyen bir iştir, verdiğiniz hizmetin sorumluluğunu taşımak yaptığınız işin garantisidir. Biz bu şekilde çalışıyoruz.

Montaj, Bakım ve Onarım Hizmeti

Müşterilerimize Kaliteli, Temiz, Uzman İşi ve Uygun Fiyatlı Servis Hizmetleri Sağlıyoruz.

  • Salon, Duvar ve Tavan Klima Montajı
  • Tüm Marka ve Modellere Klima Bakımı
  • Her Çeşit Klima Arıza Tamir & Onarımı
  • Klima Sökümü & Yeni Yere Montajı
  • R22 - R410A - R407C - R417A Gaz Dolumu
  • Prefabrik, Konteyner, İnşaata Montaj
Göktürk Klima Servis Hizmetleri

Göktürk Özel Klima Servis

Biz herhangi bir markaya bağlı yetkili servis değiliz. Özel servis olarak tüm marka ve model klimalara hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz klimalar Salon Tipi, Duvar Tipi Split Klima, Tavan Tipi Kaset Klima ve Mobil Klimalar. Evlere, iş yerlerine, ofislere, fabrikalara, güvenlik kulübelerine, inşaat konteynerlerine, hastanelere, düğün salonlarına ve akla gelebilecek her mekan ve yapıya klima montajı yapıyoruz. Göktürk Klima Servisi ister tek klima ister fazla klimanız olsun hepsine aynı kalitede hizmet vermektedir. Klima sayınız arttıkça klima sayınız oranında indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Profesyonel hizmet için bizi arayın.

Hizmette Kalite için Arayın!

Sayfa Başına Git