Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima TamiriGöktürk Klima MontajıGöktürk Klima BakımıGöktürk Klima Gaz Dolumu

Göktürk Klima Tamir, Bakım, Montaj Hizmetleri

Eyüpsultan Göktürk Klima Servisi ısıtma ve soğutma alanında faaliyetlerini Eyüpsultan ilçesi ve mahalleleri ile gezici servis araçları ve servis ekipleri vasıtasıyla tüm İstanbul geneline ulaştırmaktadır. Profesyonel bir klima teknik servisi olarak uzun senelerin deneyimi ve işini iyi yapan teknisyenleri ile arızalı klimaların onarımı ve kurulum gereksinimi duyulan klimaların montajlarını garantili ve itinalı olarak yerine getiriyoruz. Servis hizmetlerimizden herkes faydalansın diye Eyüpsultan ilçesi hariç Beylikdüzü ile Kartal arası tüm ilçelere gezici servis araçlarımız ile teknik ekiplerimiz vasıtasıyla aynı profesyonellik ve kalitede servis vermekteyiz.

Eyüpsultan ilçesi Göktürk Klima Teknik Servisi

Klima Tamir ve Onarım Hizmeti

Servisimiz arıza çıkaran ve sorun yaratan klimaların parça değişimlerini ve onarımlarını garantili olarak gerçekleştirmektedir. Klima Tamiri ustalarımız tarafından arıza teşhisi yapıldıktan sonra müşterilerimize arıza durumu ve tahmini onarım tutarı bildirilir ve müşteri onarım onayı verdiği takdirde tamir işlemi gerçekleştirilir. Fiyat konusunda mutabakat sağlanamazsa veya müşteri cihazın tamir edilmesinden vazgeçerse arıza teşhis işlemi karşılığında müşterimizden sadece servis ücreti talep edilir. Göktürk Klima Servisi olarak en sık rastladığımız ve onarımını gerçekleştirdiğimiz arızalar aşağıda sıralanmıştır.

 • Yeterli derecede iyi soğutmayan klimanın onarımı
 • Kompresörü yanmış klimanın ekovat (motor) değişimi
 • Elektronik devre kartı tamiri, arızalı kart değişimi
 • Yanmış fan motorlarının onarımı veya yenisi ile değişimi
 • Kırılmış, ezilmiş, çatlamış bakır boruların değişimi
 • Arızalı ortam ve boru sensörlerinin onarımı veya değişimi
 • Arızalı klima kapasitörünün (kondansitör) değişimi

Klima Montaj ve Söküm Hizmeti

Göktürk mahallesinde Klima Montajı yaptırmak isteyen her müşterimizin bu ihtiyacını yerine getiriyoruz. Her marka ve model klimanın kurulumunu yaptığımız gibi ihtiyaca göre sökülmesi gereken her klimanın da gazını toplayarak bakır boruları kurtarılacak durumdaysa boruları rulo haline getirip demontaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Göktürk Klima Servisi olarak evini veya iş yerini taşıyan müşterilerimizin de diledikleri takdirde klimalarının sökümünü itina ile gerçekleştirip araçlarımız ile yeni adrese taşıyarak burada yine kurulumlarını yapıyoruz.

 • Tüm evlere, sitelere, rezidanslara ve inşaatlara klima montajı
 • Ofislere, iş yerlerine, fabrikalara, atölyelere, okullara klima montajı
 • Taşınma durumunda eski adresten klima sökümü ve yeni adrese montajı
 • İnşaat sahalarında konteynerlere toplu klima montaj ve söküm hizmeti
 • Güvenlik kulübelerine klima montaj ve söküm işlemi
 • Yatlara, teknelere ve karavanlara klima montaj hizmeti

Klima Bakım ve Temizlik Hizmeti

Göktürk Klima Servisi olarak Klima Bakımı verdiğimiz hizmetlerden birisidir. Her klima düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Bakım klima için ne kadar gerekliyse onu kullanan için de o kadar gereklidir. Bakımı yapılmayan klimalar hastalığa yol açabilmektedirler dolayısıyla klimanın bakımları düzenli yapılırsa bu onu kullanan kişinin sağlığı için de tehditlerin ortadan kaldırılması demektir. Bunun dışında düzenli bakım ve temizlik klimanızın daha uzun ömürlü olmasını ve arıza yapma ihtimalinin de azalması demektir. Bakımlı klimalar daha verimli çalışır ve bu nedenle daha az elektrik tüketerek tasarruf sağlarlar.

 • Klima toz filtrelerinin antibakteriyel temizliği
 • Klima iç ünite evaporatör ilaçlı bakım ve temizliği
 • Klima devre kartları ve kablolarının detaylı incelenmesi
 • Dış ünite kondanser bobini ilaçlı temizlik işlemi
 • İç ünite fanı antibakteriyel ilaçlı temizlik işlemi

R22 ve R410A Gaz Dolum Hizmeti

Klima Gaz Dolumu bir klima servisinin vereceği hizmetlerin başında gelir. Hiç bir klima gazı yoksa ısıtma ve soğutma yapmaz. Klima gazının eksilmesi tabi ki klimada kaçak olduğuna işarettir. Gaz klimanın tükettiği bir şey değildir dolayısı ile klimanızda kaçak yoksa aynı gazı klimanızın çalışma hayatı boyunca kullanabilirsiniz demektir. Klimada Gaz Kaçağı varsa önce bu kaçağın nedeni tespit edilmek zorundadır, eğer kaçak giderilmezse gaz her seferinde yine kaçacaktır.

En sık rastlanılan kaçak ve sızıntılar iyi sıkılmamış bağlantı rekorlarından kaynaklanır ve bu basit kaçak sebebinin onarımı da basittir ve rekorun sıkılmasıyla ortadan kalkacaktır. Bakır boru çatlak ve kırıklarında ise bu sorun kaynak yapılarak giderilebilir fakat klimada alüminyum boru kullanılmışsa yapılacak tek şey boruyu değiştirmektir. Biz Göktürk Klima Servisi olarak gaz kaçaklarını onarıyor, klima sisteminin vakumlamasını yapıyor ve R22, R410A ve R407C gibi gazların tekrar dolumunu yapıyoruz.

Göktürk Klima Gaz Dolum Fiyatları için Tıklayın!

Bizden Servis İsteyin

Göktürk Klima Servisi olarak bizden ihtiyacınız olan klima hizmeti için servis talep edebilirsiniz. Kalite, güven ve uygun fiyat ile servis ekiplerimiz tüm Eyüpsultan ilçesinin hizmetindedir.

Klima Markaları