İçeriğe geç

Klima Bakım Hizmeti

  Klima Bakım Hizmeti

  Klima Bakım Hizmeti ve Temizlik

  Yıllık Klima Bakımı çoğu Klima sahibi tarafından ihmal edilen gerekli bir işlemdir. Bakımsız cihazlar hastalıklara neden olabilir ve gereksiz enerji tüketimine ve performans kaybına sebep olurlar.

  Klima Bakımı Neden Gereklidir?

  Klima Bakımı tüm klimalar için olmazsa olmazdır. Basit bir örnek vermek gerekirse sigara içen insanların akciğerleri soludukları duman nedeniyle zamanla katranlaşırlar ve sigara bağımlıları nefes darlığı çekerler ve türlü hastalıklar baş göstermeye başlar.

  Klimalar da ortamdaki tozu ve içtiğiniz sigaranın dumanını çekerler ve zamanla tıkanırlar. Bu durumda klima bakımı yaptırmak klimanızın daha rahat çalışmasına sebep olacaktır. Klimalarda zamanla bakteriler üremeye başlar ve soluduğunuz havaya karışırlar, bakımda kullanılan antibakteriyel ilaçlarla klimanız dezenfekte edilir ve klima kaynaklı hastalık riskleri de ortadan kalkmış olur.

  Bakım sırasında klimanızın tüm donanımı ve tesisatı gözden geçirilir, oluşabilecek arıza riskleri varsa önceden tespit edilmiş olur. Bakımlı bir klima daha verimli çalışır ve elektrik faturanızın bakımsız bir klimaya oranla daha az gelmesini sağlar. Klima bakımı cihazınıza hayat verir.

  Klima Bakımı İsteyin

  Bakımını yaptırmak istediğiniz klima veya klimalarınız varsa bizi
  aşağıdaki numarımızdan arayıp bakım randevusu isteyebilirsiniz

  Klima Marka
  Whatsapp Mesaj
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?