Klima Arıza Tamiri

Klima Arıza Tamiri

Klima Tamir Hizmeti

Klimalar, modern yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Hem konforlu hem de son derece faydalı olan bu cihazlar, özellikle aşırı nemli ve sıcak havalarda adeta bir kurtarıcı görevi üstlenirler. Klimanın doğru çalışmaması durumunda ise hayatınızın seyrini tamamen değiştirebilir, adeta bir cehenneme dönüşmesine sebep olabilir. Bu gibi durumlarda doğru bir çözüm için iyi bir klima servisi ile iletişime geçmek oldukça önemlidir. Uzman teknisyenler, kısa sürede cihazınızı eski performansına kavuşturarak yaşamınıza tekrar konfor ve huzur getireceklerdir. Bu nedenle, klima bakımının ve onarımının ihmal edilmemesi, günlük yaşam kalitesini yükseltmek adına son derece kritik bir öneme sahiptir.

Klimam Çalışmıyor, Ne Yapmalıyım?

Klimanızın verimli çalışmadığını fark ettiğinizde veya belki de tamamen işlevsiz olduğunu gözlemlediğinizde, hemen servis çağırmadan önce bazı kontrol adımlarını izlemeniz önemlidir. Bu adımlar sayesinde, belki de bir uzmana başvurmanıza gerek kalmadan sorunun kaynağını tespit edebilirsiniz.

İlk olarak, elektrik akımının kesik olup olmadığını kontrol edin. Klimanızın bağlı olduğu sigortayı inceleyerek kapalı olup olmadığını kontrol edin. Eğer elektrik akımı mevcut ise ve klima kumandasına herhangi bir tepki vermiyorsa, kumandanın pillerini kontrol etmek faydalı olacaktır.

Eğer klimanız çalışıyor ancak istediğiniz soğutma seviyesine ulaşmıyorsa, kumandanın soğutma modunda olup olmadığını dikkate alın. Ayrıca, belirttiğiniz derece 25’in üzerinde ise, kumanda üzerinden dereceyi düşürmeyi deneyin.

Her şeye rağmen klimanız hala çalışmıyorsa veya soğutma yapmıyorsa, uzman bir servisten yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz, cihazınızı en kısa sürede eski performansına kavuşturmak için hizmetinizdedir. Klima bakımının ve periyodik kontrolünün de ihmal edilmemesi, cihazınızın ömrünü uzatmak ve maksimum verim almak açısından son derece önemlidir.

Klimanız Sorun Mu Çıkardı? Servis İsteyin!

Klima Tamir Hizmeti

Olmadık zamanda arıza çıkaran ve bozulan ve onarımını yaptırmak istediğiniz klima veya klimalarınız varsa
bizi aşağıdaki numaramızdan arayıp tamir randevusu isteyebilirsiniz.

Klima Markaları