Florya Klima Servisi

Florya Klima Servisi Profesyonel Hizmetler Verir.

Biz Florya’ya ve tüm Bakırköy ilçesine özel klima teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Özel servis olarak tüm klima marka ve modellerinin bakım, onarım, montaj ve söküm gibi işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bizi diğer servislerden ayrı kılan özelliklerimiz; kaliteli işçilik, güler yüzlü hizmet, iş bilinci, bilgi birikimi, profesyonel teknisyenler ve çok değer verdiğimiz müşteri memnuniyeti.

Florya Klima Servisi olarak amacımız tüm Florya halkının güvenebileceği bir teknik servis ile çalışabilmesi ve cihazlarını emanet ettikleri kişileri tanıyarak gözlerinin arkada kalmamasıdır. Her insan arızalı bir ürününün emin ellerden geçmesini ister, işte biz müşterilerimize bunu vaad ediyoruz. Florya Klima Servisi teknisyenlerinin cihazlarınıza müdahale ederken içinizin rahat olmasını garanti ediyoruz. Gelin siz de ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarın.

Bizi tercih etmeniz için 7 neden

 • Garantili Servis Hizmeti
 • Uzman Teknisyenler
 • Geniş Hizmet Yelpazesi
 • Güler Yüzlü Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Geniş Hizmet Bölgesi
 • Yılların Deneyimi
Klima Onarım Servisi

Florya Klima Servisi Hizmet Listesi

Florya Klima Servisi

Servis olarak Split, Salon, Mobil ve Kaset tipi klimaların onarımını, bakımını ve montajını yapmaktayız. Bu hizmetlerimizi evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve tüm klima kullanılan alanlara ulaştırmaktayız.

Florya Klima Tamiri

Bakırköy Florya semtindeki müşterilerimizin ne sebeple olursa olsun arıza yapan klimalarının gerekli onarım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirip klimalarının tekrar eski günlerine dönmesine olanak vermekteyiz.

Florya Klima Sökümü

Klima sökümüne ihtiyaç duyulan durumlar genellikle taşınma, eski klima yerine yenisini alma, bina tadilatı nedeniyle geçici sökülme gibi sebeplerdir. Florya Klima Servisi olarak her türlü klima sökümünü yapmaktayız.

Florya Klima Montajı

2. el veya yeni aldığınız klimanızın montaj ihtiyacı durumunda gerek duvar tipi split klima, gerek salon tipi ya da kaset tipi klima olsun montajını ev, iş yeri, prefabrik veya inşaat konteyneri farketmeksizin itina ile kuruyoruz.

Florya Klima Bakımı

Klimanız için hayati bir ihtiyaç olan klima bakım hizmeti vermekteyiz. Klima bakımı bakteri ve mikroplardan arındırma, başlamaya meyilli sorunları önceden tespit ve elbette performans için olmazsa olmazdır.

Florya Klima Yer Değişimi

Taşınma durumunda ya da daire veya bina içerisinde klimanızın bir yerden sökülüp başka yere kurulumunu yaptırmak isterseniz biz servis olarak sökme, taşıma ve takma işlemlerini itina ile yapmaktayız.

Klima Soğutma Akışkan Dolumu

Klimalar soğutucu akışkanlar sayesinde ısıtma ve soğutma yaparlar, bu akışkanlar bilinen adlarıyla klima gazlarıdır. Gazlar her ne kadar çeşit çeşit olsalar da bazıları ozon tabakasına zarar vermektedirler ve bu yüzden yeni üretilen klimalarda kullanımları yasaklanmıştır. Bu gazların başında Freon 22 yani klimaların etiketinde yazan adıyla R22 gazı gelir. Günümüzde üretilen klimalarda bu gaz kullanılmaz fakat halen kullanılan klimaların büyük bölümü bu gazı içermektedirler. Sorun çıkaran ve gaz dolumuna ihtiyacı olan ve R22 gazı kullanan klimalara biz Florya Klima Servisi olarak çevreye zararsız ve bu gaza alternatif olan R417A gazını kullanmaktayız.

Dolumunu Yaptığımız Gaz Çeşitleri ve Bu Gazların Özellikleri

 • R22 Gaz Dolumu veya ilavesi – Saf gaz olduğundan eksikliğinde üzerine ilave yapılarak dolum yapılabiliyor.
 • R410 A Gaz Dolumu – Karışım gaz olduğundan ilave yapılamıyor, eksik ise boşaltılıp tam dolum gerekiyor.
 • R407C Gaz Dolumu – Karışım gaz olduğundan ilave yapılamıyor, eksik ise boşaltılıp tam dolum gerekiyor.
 • R417A Gaz Dolumu veya ilavesi – Bu gaz yapısı nedeniyle boşaltılmadan ilave yapılmasına olanak veriyor.

Klima Onarım ve Bakım Hizmetlerimiz

Klimanızın arıza yapması veya düzgün çalışmaması onu bir uzman kontrolünden geçirmeniz gerektiğinin zamanının gelmiş olması olabilir. Florya Klima Servisi olarak bu sorumluluğu üstlenelim ve sizin için işleri basitleştirelim! Karşınızda herhangi marka ve model bir klima için hızlı ve makul fiyatlı bir teknik servis bulacaksınız. Uzman ekibimiz aracılığıyla size çözümler sunmak bizim işimiz. Florya Klima Servisi olarak değerli müşterilerimiz için yaptığımız her şeyin arkasında %100 memnuniyet garantisi ile duruyoruz. Bakım ve onarım sonrasında bazı klimalar için gözlenen durumlar şu şekildedir:

 • Daha iyi performans
 • Daha sessiz çalışma
 • Daha uzun çalışma ömrü
 • Maliyetlerin azalması
 • Kötü kokuların yok olması
 • Stressiz bir yaz
 • Daha ferah bir ortam
 • Daha sağlıklı bir ortam
 • Daha konforlu bir ortam

Klima Gazı Dolum İşlemi

Tüm Hizmetlerimizin Özeti

Sunduğumuz servis hizmetleri çeşitlidir, yaşadığınız sorunlarla ilgili yardım alabileceğiniz tüm işlemlerimizi altta özetledik. Bunlarla benzer sorun yaşarsanız bizden yardım isteyin, teknisyenlerimizi klimanızı faal ve sağlıklı tutma adına size yönlendirelim.

Montaj, bakım gibi hizmetlerimiz hariç verdiğimiz diğer hizmetler kompresör değişimi, klima yer değişimi, kaset tipi klima montajı, salon tipi klima montajı arçelik klima kumandası, vestel klima kumandası satışı vs. ve detayları için Florya Klima Servisi çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Florya Klima Servisi ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Hizmet Özeti:
Hizmet Tarihi:
Verilen Hizmet:
Klima Tamiri
Müşteri Memnuniyeti:
51star1star1star1star1star