Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Florya Klima Servisi

Florya Klima Servisi

Bakırköy İlçesi Florya Klima Servisi!

Klimanız bozuldu mu? Hızlı ve güvenilir bir klima tamir servisine ihtiyacınız var mı? Tüm klima üreticilerin soğutma ve iklimlendirme sistemleri için doğru yerdesiniz. Klima sistemlerinin onarımındaki uzun yıllara dayanan tecrübemizden yararlanmak için uzman teknisyenlerimize güvenebilirsiniz. Evin her alanına, oturma odaları, salonlar ve yatak odaları, ofisler, iş merkezleri ve bilgisayar odaları gibi ortamlara klima sistemlerinin kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Periyodik klima bakımınızı, klima gazlaınının dolumunu, söküm ve yer değiştirme gibi hizmetler için de bizi arayabilirsiniz. Florya Klima Servisi olarak müşterilerimizin ihtiyaçları bizim önceliğimizdir ve her zaman beklentilerini gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Her müşteri için bireysel çözümler geliştiririz ve daima en iyi sonuçları elde etmek için müşterilerimizle işbirliğine güveniriz.Florya hariç Şenlikköy, Beşyol, Yeşilköy, Yeşilyurt, Basınköy, Ataköy ve tüm Bakırköy ilçesi ve çevresi için hizmetlerimizi tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kaliteli bir serviste aradığınız her şey bizde mevcut.

Klima Montajı bizim işimiz. Tüm ebatlardaki klimaları görsel açıdan estetik, performans açısından verimli ve tasarruf bakımından cebinizi koruyacak şekilde kuruyoruz.

Florya’da size sorun çıkaran klimanızın tüm tetkiklerini yapıyoruz ve sorun yerinde çözülürse yerinde gerekliyse atölye’ye götürüp orada onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayazağa Klima Bakım

Klimanızın performansı düşerse ve aynı zamanda kötü kokular yayarsa bakım zamanı gelmiş demektir. Dezenfeksiyon ve temizlik işlemlerini garantili olarak yerine getiriyoruz.

Florya Klima Gazları Dolum Hizmeti

Klima gazı klimanızın ısıtma ve soğutma yapması için gereklidir. Eksik gaz performans kaybına ve su damlama sorununa sebep olur. Gazın tamamen bitmesi klimanızı sadece vantilatör gibi çalışmasına sebep olur, yani gazın sağladığı soğutma ve ısıtmayı yapmaz. Gaz ihtiyacınız olup olmadığı manifold vasıtasıyla belirlenir. Gaz ölçümü yapılır ve R22 gaz 60 PSI ve R410A gaz 110 PSI olup olmadığı kontrol edilir. R22 gazın eksikliğinde üzerine ilave yapılarak tamamlanabilir fakat R410A gazı için durum farklı, bu gazın eksikliğinde klimadaki mevcut gaz boşaltılır ve vakumlama yapılarak tam dolum yapılır. Gaz eksikliklerinde yapılması gereken ilk şey gazın neden eksildiğini tespit etmek ve kaçak bulunursa önce kaçağın giderilmesi ve daha sonra dolum yapılması gerekecek. Her ne sebeple olursa olsun gaz dolum ihtiyacınızda biz Florya Klima Servisi olarak her klimaya her çeşit gaz dolumu yapıyoruz.

Ayazağa Klima Gaz Dolum
Florya Klima Gaz Dolum

Ayrıntılı Klima Servis Hizmetlerimiz

Florya’da klima hizmetlerimiz elbette yukarıda bahsettiklerimiz ile sınırlı değil. Her türlü onarım işlemini yapıyoruz ve tüm ihtiyacınız olan klima parçalarını temin ediyoruz. Klimanızın orijinal kumandası bozulur ya da kaybolursa ister orijinal kumandayı ister tüm klimaları çalıştıran akıllı kumandayı size ulaştırıyoruz. Kompresörü yanan klimalara ister 2.el ister yeni kompresör değişimi ve elektronik beyni arızalanan klimanın kartını tamir ediyoruz. Florya Klima Servisi

 • Florya Klima Kompresör Değişimi ve Tamiri
 • Florya Klima Elektronik Kart Değişimi ve Tamiri
 • Florya Klima İç ve Dış Ünite Fan Değişimi
 • Florya Klima Ortam ve Boru Sensörü Değişimi
 • Florya Klima Bakır Boru Uzatma veya Değişimi
 • Florya Klima Kapasitör Değişimi
 • Florya Arçelik Klima Kumandası Satışı
 • Florya Beko Klima Kumandası Satışı
 • Florya Vestel Klima Kumandası Satışı
 • Florya Klima Gaz Kaçağı Onarımı
 • Florya Klima Su Damlatma Sorunu Çözümü
 • Florya Klima Sökümü ve Yer Değişimi
Sayfa Başına Git