Balat Klima Servisi

BALAT KLİMA SERVİSİ – KLİMA TAMİR & ONARIM – KLİMA MONTAJ & SÖKÜM – KLİMA BAKIM & TEMİZLİK – KLİMA GAZ DOLUMU – 0507 489 39 50
Balat Klima Servisi - Balat Klima Tamiri - Balat Klima Montajı - Balat Klima Gaz Dolumu

Fatih ilçesi Balat Klima Servisi

Balat Klima Servisi müşterilerine klima cihazlarının tamiri, bakımı ve montajı gibi teknik konularda servis hizmeti vermektedir. Profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz, servis teknisyenlerimiz konuda uzman, dinamik, tecrübeli ve işinin ehli çalışanlardan oluşmaktadır. Bizden alacağınız servis hizmeti ödeyeceğiniz her kuruşun tam karşılığını yansıtacaktır. İster ev klimanız ister iş yerinizin klimaları olsun her cihaz bizden gözünüz arkada kalmayacak uzman müdahalesi alacaktır. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, servis müdahalesi gibi işlemlerimiz 1 yıl servis garantimiz altındadır. Merdiven altı servisler tarafından mağdur edilmemek için Fatih Balat Klima Servisi olarak bizden servis talep edebilirsiniz.

Balat’ta Klima Hizmetlerimiz Nelerdir?

Balat’ta ikamet eden müşterilerimize bilinen tüm klima teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. En basitinden arızalı bir klimanın tamiri ve onarımı, ya da bakım zamanı gelmiş bir klimanın temizlenmesi ve ilaçlanması gibi, ya da gazı kaçmış klimanın gaz sızıntısının giderilip tekrar gaz dolumu yapılması. İhtiyacınız olan servis hizmeti ne olursa olsun, biz Balat Klima Servisi olarak bu hep hizmetinizdeyiz.

Arızalı Klima Tamir Hizmeti

Balat Klima Tamiri: Fatih ilçesinin Balat semtinde sorun çıkaran klimanızın arıza tamiri öncelikle sorun teşhisi ve gerekli incelemelerin ardından gerek görülürse arızalı parçanın yedek parça ile değişimi veya bozulan parçanın tamiri mümkün ise yerinde mümkün değilse sökülüp atölyeye götürülerek onarımı orada yapılır ve onarım sonrası tekrar yerine takılarak cihazın tüm testleri gerçekleştirilir. Sorunun giderildiği görülürse servis formu doldurularak size teslim edilir ve tamir hizmeti tamamlanmış olur.

Klima Montaj Söküm ve Yer Değişimi

Balat Klima Montajı: Klimaların sadece montajını yapmıyor gerekli durumlarda söküm ve yer değişim hizmeti de vermekteyiz. Örneğin evinizin dış cephe tadilatı var ve dış ünitenin sökülmesi ve tadilat sonrası tekrar montajı gerekiyor, ya da iç tadilat var ve klimanızın gazı toplanıp sökülmesi ve tadilat bitiminde tekrar takılması gerekiyor ya da taşınıyorsunuz ve klimanızın sökülüp yeni adresinize götürülüp orada tekrar kurulumunun yeniden yapılması gerekiyor, işte bu durumlarda biz klimanızın Balat’tan İstanbul’un tüm semtlerine kendi aracımız ile taşıma bu hizmeti gerçekleştiriyoruz.

R22, R32, R407C, R410A Klima Gaz Dolumu

Balat Klima Gaz Dolumu: Klimanızın gazı kaçtı ise veya bakır boru tesisatınızda gaz kaçağı varsa bu maalesef çok can sıkan bir durumdur. Gazı eksik olan veya gazı tamamen bitmiş olan klimalar ne yazık ki ısıtma ve soğutma yapamazlar yada yetersiz yaparlar. Başınıza bu durum gelirse herhangi bir servisi çağırıp direkt olarak gaz dolumu yaptırmayın çünkü sızıntı sorunu çözülmedikçe gaz yine kaçacak ve tekrar gaz ücreti ödemek durumunda kalırsınız. Öncelikle gaz neden kaçmış bunun tespiti yapılır. Kaçak noktası bulunur ve sorun giderildikten sonra 30-45 dakika sisteme vakum yapılır ve kaçak kalmadığı görülürse klimanızın kullandığı çeşide göre R22, R32, R40c, R410A gaz dolumu yapılır.

Diğer Servis Hizmetlerimiz

 • İlaçlı Klima Bakım ve Temizlik Hizmeti
 • Su Akıtan Klimanın Sorununun Giderilmesi
 • Yanmış Klima Kompresör Değişimi
 • Kötü Kokular Yayan Klimanın Çözümü
 • Gürültülü Çalışan Klimanın Arıza Onarımı
 • İyi Soğutmayan Klima Arıza Onarımı
 • Her Marka Klima Kumandası Temini
Bizi Arayın

Çalışma Saatleri:

 • Pazartesi 08:30 – 20:00
 • Salı 08:30 – 20:00
 • Çarşamba 08:30 – 20:00
 • Perşembe 08:30 – 20:00
 • Cuma 08:30 – 20:00
 • Cumartesi 09:00 – 18:00
 • Pazar Kapalı
Klima Markaları