Soğanlı Klima Servisi

Soğanlı Klima Servisi

Bahçelievler Soğanlı’da, evlere, iş yerlerine, otel, mağaza, ofis, dükkan, kamu binası gibi klima kullanılan tüm mekanlara Soğanlı Klima Servisi adı altında arıza onarımı, klima bakımı, montajı, sökümü gibi hizmetler vermekteyiz. Soğanlı mahallesi ve çevresinde gerek duymanız halinde servis ekiplerimizi adresinize yönlendirebilir ve almak istediğiniz klima hizmeti ile sorunun ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir. Servis ekibimiz son derece deneyimli servis elemanlarından oluşmaktadır.

Hizmet verdiğimiz klima çeşitleri Salon Tipi Klimalar, Tavan Tipi Klimalar, Kaset tipi Klimalar, Duvar Tipi Split Klimalar, Mobil Klimalar ve VRF/VRV Sistemler. Bu klima türlerinden birine veya bir kaç tanesine sahipseniz uzun yıllar birlikte çalışabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir firmayız iklimlendirme alanında.

Bahçelievler ilçesinin Soğanlı mahallesine hizmet verdiğimiz gibi, çevre semtlere ve hatta avrupa yakasının tüm ilçeleri ve mahallelerine de servis hizmeti ulaştırmaya gayret göstermekteyiz. Biz Kaliteli hizmet sunuyoruz ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz, bu sebeple servis alanımızı dar tutmayıp iyi hizmet almak isteyen tüm İstanbul’lu klima sahiplerine de kalite sunmayı amaç edindik.

Soğanlı Klima Tamir Hizmeti

Soğanlı Klima Servisi olarak klima arızalarında doğru teşhis ve doğru müdahale ile müşterilerimizin bütçesini zorlamadan onarım yapmaya gayret göstermekteyiz. Öncelikli hedefimiz her zaman arızalı parçaları kurtarmak mümkün ise parça onarımını gerçekleştirmek, ancak kurtarma mümkün olmazsa parça değişiminin zaruri olduğu durumlarda yine parçaya ve işçiliğe 1 yıl servis garantisi vermekteyiz.

Sık Aldığımız Arıza Çağrıları

 • Klima yeterli soğutmuyor
 • Klima sürekli su damlatıyor
 • Klima iyi soğutmuyor
 • Klima çok gürültülü çalışıyor
 • Klima hataya geçiyor
 • Klima E6 hatası veriyor
 • Klimanın kumandası çalışmıyor
 • Klima soğutuyor ama ısıtmıyor
 • Klimadan kötü kokular geliyor
 • Klima bir çalışıyor bir çalışmıyor
 • Klimanın fanı dönmüyor
 • Klimanın gazı bitmiş

Soğanlı Klima Montaj, Söküm ve Yer Değişimi

Klima Montajı

Biz Soğanlı Klima Servisi olarak her mekan ve ortama klima montajı yapıyoruz. İnşaat Konterneri, Güvenlik Kulübesi, ATM Kulübesi, Tekne ve Yatlara, Prefabrik yapılara, Ev, ofis, atölye ve fabrikalara ve daha aklınıza gelebilecek her noktaya klima montajı yapmaktayız. Montaj yaparken dikkat ettiğimiz hususların başında cihazın en verimli çalışacağı seçmek gelmektedir.

Klima Sökümü

Klimasını söktürmek isteyen herkese bu hizmeti sunmaktayız. Klimanızı sökmeden önce içinde mevcut gazı toplama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Böylece klimanızı tekrar kurdurmak istediğinizde gaz masrafına girmez mevcut gazı kullanmaya devam edersiniz. Bakır borular zamanla sertleşir ve bükülmez hale gelir ve maalesef söküm esnasında kurtarılamayabilir, bizim önceliğimiz hassas bir şekilde boruyu kurtarmaya çalışmaktır, ancak mümkün olmadığı durumlarda müşterimizi bilgilendiririz.

Klima Yer Değişimi

Klima Yer Değişimi taşınma ve tadilat gibi durumlarda daha çok çağrı aldığımız bir servis işlemidir. Soğanlı Klima Servisi olarak taşınma durumunuz söz konusu ise klimanızı gazını toplayıp borusunu rulo haline getirip aracımıza yüklüyoruz ve yeni adresinize götürüp burada tekrardan kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Tadilat durumunda yine klimanızı gazı ve borusunu toplayarak size teslim ediyor ve tadilat sonrası aynı şekilde tekrar kurulumunu yapıyoruz. Soğanlı Klima Servisi – 0507 489 39 50

Soğanlı Klima Bakımı ve Temizliği

Soğanlı Klima Servisi olarak peryodik bakım işlemlerinde antibakteriyel ilaçlar kullanmaktayız. Bu ilaçlar sayesinde zamanla mikrop ve bakteri yuvalarına dönüşen klimalar dezenfekte edilip bu mikrop ve bakterilerden arındırılarak temiz ve sağlıklı bir ortamda nefes almanız sağlanır.

Klima Bakımı sağlık açısından önemli olduğu kadar maddi açıdan da önemlidir. Zamanla yoğun toz ve kire maruz kalan klimalar hava sirkülasyonu sağlayamaz duruma gelir ve kompresöre aşırı yük biner. Zorlanan kompresör daha fazla elektrik çeker ve tüketimi arttırır ve bu durumda performans düşeceği gibi elektrik faturası da artacaktır. Düzenli bakımı ihmal etmemekte fayda var. Yılda en az 1 kez.

Soğanlı R22, R32, R410A, R417A Klima Gazı Dolumu

Söz konusu klima olunca Gaz konuşmadan olmaz tabi. Klima gazı bir klimanın olmazsa olmazıdır. Isıtma ve soğutma klima gazı sayesinde gerçekleşir. Tabi gaz kaçağı nedeniyle gaz eksilmesi veya tamamen kaçması gibi durumlarda klimanızın vantilatörden bir farkı kalmayacaktır. Gazı olmayan klima ne ısıtma yapar ne de soğutma, tek çare tekrar gaz dolumunun yapılmasıdır.

Biz Soğanlı Klima Servisi olarak gazı kaçmış klimalarda öncelikle kaçak kontrolü yaparız. Gaz kaçtığına göre bir sızıntı var demektir, sızıntının kaynağı bulunmazsa gaz yine kaçar. Kaçağın yeri tespit edilip giderildikten sonra sisteme vakum uyguluyoruz yaklaşık 30 – 45 dakika. Bir süre bekleyip basıncın yükselip yükselmediğini kontrol ediyor ve her şey yolundaysa klimanın etiketinde belirtilen miktarda gaz dolumunu yapıyor ve soğutma performansını test ediyoruz. Sorun yoksa işlem tamamdır.

 • Soğanlı R22 Klima Gaz Dolumu
 • Soğanlı R32 Klima Gaz Dolumu
 • Soğanlı R407C Klima Gaz Dolumu
 • Soğanlı R410A Klima Gaz Dolumu
 • Soğanlı R417A Klima Gaz Dolumu

Soğanlı Klima Gazı Dolum Fiyatları 2022

Maalesef dolara ve ithalata endeksli olan klima gazı fiyatları o kadar sık değişkenlik göstermektedir ki sitede sabit bir fiyat belirtmek ne yazık ki kolay olmuyor. Bugün güncellenen bir fiyat bakıyorsunuz akşama geçerliliğini yitirmiş, bu sebepten dolayı fiyatlarımızı artık çağrı esnasında müşterilerimize bildiriyoruz. Yine de duvar tipi bir klimanın servis ücreti dahil minimum gaz takviyesi 250 TL’den başlayacağını belirtmek isteriz. Soğanlı Klima Servisi olarak anlayışınıza sığınıyoruz.

Soğanlı Uydu Servisi
Klima Tamiri ve Onarımı
Klima Tamiri
Klima Gaz Dolum Servisi