Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler ilçesinin klima servis ihtiyacını karşılamak için buradayız! Klimacı ihtiyacı olan Bahçelievler, Şirinevler, Kocasinan, Yenibosna, Soğanlı, Yayla ve Camlıkahve ve çevre mahalle klima sahipleri klima ile ilgili servis gereksinimlerini bizden karşılayabilirler. Bahçelievler Klima Servisi olarak tüm Bahçelievler ilçesi mahalle ve semtlerinin hizmetindeyiz.

Bahçelievler’e Fark Yaratan Klima Servis Hizmetleri Vadediyoruz!

Piyasada o kadar çok Klima Servisi var ki seçim yapmak oldukça zor oluyor müşteriler için. İnternet’ten hizmet aramak o kadar yaygınlaştı ki her gün yüzlerce yenisi ekleniyor arama sonuçlarına. Durum böyle olunca hangisi kaliteli hangisi kalitesiz tahmin etmek imkansızlaşıyor doğal olarak. Bahçelievler’de Klima Servisi arayan müşteriler bizi tercih ederlerse aradıkları kaliteyi bulmuş olacaklar çünkü biz yaptığımız iş’te oldukça iyi olduğumuzu iddia ediyoruz ve bizimle çalışan müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetlerde memnun olacaklarının garantisini veriyoruz. Tüm Klima işlemleriniz için tek adres, Servis 7-24 Bahçelievler Klima Servisi.

Bahçelievler Klima Montajı

Bahçelievler Klima Montajı

Bahçelievler’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Bahçelievler Klima Bakımı

Bahçelievler Klima Bakımı

Bahçelievler Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Bahçelievler Klima Tamiri

Bahçelievler Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Bizi Arayın

Bahçelievler Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Ayrıntılı Hizmet Listemiz

Yukarıda detaylarına yer vermediğimiz tüm klima servis hizmetlerimizin çeşitlerini ve ayrıntılarına aşağıdaki listemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Bahçelievler Klima Servisi hizmette sınır tanımaz:

  • Tüm yapı ve binalara Klima Montajı—Sadece evlere ve iş yerlerine değil, inşaat konteynerlerine, güvenlik kulübelerine, prefabrik yapılara ve hatta tekne ve yatlara klima montaj hizmeti sunuyoruz.
  • Klima Su Akıtma sorunu çözümü—Oda içerisine su damlatan veya akıtan klimalar parkelerinizin kabarmasına, duvar boyasına iz yapma gibi sorunlara sebep olur. Biz bu soruna çözüm sunuyoruz.
  • Arızalı Kompresör Değişimi—Klima kompresörü bozulduğu zaman tamiri mümkün olmuyor maalesef. Değişim şart. Biz gerek yeni sıfır gerek çıkma 2. el kompresör olsun değişim hizmeti veriyoruz.
  • Kayıp veya bozuk klima kumandası—Vestel, Arçelik, Demirdöküm, Mitsubishi, LG gibi ünlü markaların klima kumandalarını ister orijinal ister yan sanayi temin ediyoruz. Kumandası piyasada bulunmayan bazı klima markalarına ise “Akıllı Klima Kumandası” ile çözüm sunuyoruz.
  • Bakır Boru Değişimi—Yıpranmış, gaz sızıntısına sebep olan, müdahale nedeniyle kırılmış veya ne sebeple olursa olsun değişim ihtiyacı duyulan bakır boru tesisatlarını yenisi ile değiştiriyoruz.
  • Gürültülü çalışan klimalar—Klimanız çok gürültülü ve sesli çalışıyorsa muhtemelen montaj kaynaklı bir sorundur. Sebebi ne olursa olsun biz onu tekrar eski sessiz haline döndürebiliriz.

Bahçelievler ilçesi Klimaları Bizimle Güvende

Bahçelievler Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte, caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkı. Bahçelievler ve Siyavuşpşa, Şirinevler, Haznedar, Basın Sitesi, Yayla, Soğanlı ve sayamadığımız tüm bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Bahçelievler Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!