Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Servis 7/24 – Bahçelievler Klima Servisi

Burada yani Bahçelievler’de evlere, sitelere, dükkanlara, ofislere, okullara, fabrikalara, inşaatlara ve çok daha fazlasına klima teknik servisi olarak hizmetler veriyoruz. Servis 7/24Bahçelievler Klima Servisi olarak hizmette kalite birinci önceliğimizdir. Bahçelievler’de klima arıza onarım ve montaj hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize hizmet sonrası servis garantisi veriyoruz. Hizmetlerimizde sorun yaşandığı takdirde servis ekiplerimiz garanti kapsamında sorununuzu hiç bir ek ücret talep etmeden ortadan kaldıracaklardır. Müşteri memnuniyeti bizim için çok değerlidir, o nedenle klima servisi olarak bizi tercih ettiğinizde kendinizi avantajlı hissedebilirsiniz.

Bahçelievler Klima Tamir, Montaj Bakım ve Gaz Dolumu

Bahçelievler Klima Servisi iyi niyetli, müşteri dostu ve saygılı çalışanlara sahiptir. Servis teknisyenlerimize ve ustalarımıza klimanız ile alakalı her konuda bilgi ve fikir danışabilirsiniz. Almak istediğiniz hizmet ile alakalı yer belirleme ya da tavsiyede bulunma gibi düşüncelerinizi çalışanlarımızla paylaşmaktan çekinmeyin. Biz müşteri her zaman haklıdır anlayışına sahip bir firmayız ve müşterilerimizi asla mağdur etme niyetinde değiliz.

Bahçelievler Klimacı

Bahçelievler Klima Montaj ve Söküm

Biz her marka ve model Duvar Tipi, Split, Salon Tipi ve Tavan Tipi 7000 – 9000 – 12000 – 18000 – 24000 – 36000 – 52000 BTU klimaların evlere, ofislere, fabrikalara, inşaat konteynerlerine ve güvenlik kulübelerine montajını yapıyoruz. Montaj dışında klima sökümüne ve demontajına ihtiyacınız varsa tüm klima çeşitlerinin demontaj ve sökümlerini de yapmaktayız. Dilerseniz bir adresten klima söküp başka adrese taşıyarak orada kurulumunu da yapabiliriz.

Bahçelievler Klima Arıza Tamiri

Klimanız sizi yaz sıcaklarında yarı yolda bırakırsa ve soğutmak istemezse onu bize bırakın. Her çeşit klima arızasının onarım ve tamiri, gerekli parça değişimleri servis garantili olarak tüm İstanbul semt ve mahallelerine sağlamaktayız. Klimaya özen göstermek oldukça önemlidir, böylece daha uzun süre dayanır, daha verimli çalışır ve enerji maliyetlerinizi düşük tutmanıza yardımcı olur. Klima Bakımı verimli ve güvenilir bir klima cihazı için oldukça önemlidir. 

Bahçelievler Klima Bakımı ve Temizliği

Klimalara düzenli olarak her yıl mümkünse iki veya en azından bir defa bakım yaptırmak çok önemlidir. Klimalar çalışma prensipleri itibarı ile mikrop, virüs ve bakterilere ev sahipliği yapmak için ideal bir ortam sağlarlar ve bakımsız klimalar vasıtasıyla soluğunuz havaya karışıp sizi hasta edebilirler. Antibakteriyel ilaçlı bakım yaptırarak bu riski en aza indirebilir ve bakımlı klimanın sağladığı performans artışı ve düşük elektrik tüketiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bahçelievler Ev Klima Gazı Dolum Fiyatları

Klima Gaz Basma Ücreti ne kadar? Bu soru klimanızın kapasitesi ve kullandığı gaza göre farklılık gösterir. Mesela R22 gazı kullanan bir 9000 BTU bir klima ortalama 750 gram civarı gaz ile çalışır oysa 18000 BTU bir klima 1500 – 1800 gram gaz ile çalışır dolayısı ile fiyatımızı buna göre belirliyoruz. Biz Bahçelievler Klima Servisi olarak fiyatlarımızı gizlemekte sakınca görmüyoruz ve 2020 yılı için 9000 – 12000 BTU R22 klima gazı dolum fiyatımız servis ücreti dahil 200 TL’dir. R410A klima gazı dolum fiyatımız servis ücreti dahil 180 TL’dir. Ayrıntılı fiyat listesi için alttaki linki tıklayın.

Her Marka ve Model Klimaya Servis Hizmeti

Herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz ancak özel servis olarak Arçelik, Airfel, Beko, Bosch, Daikin, Demirdöküm, Fujitsu, Fujitherma, Midea, Mitsubishi, Regal, LG, Seg, Samsung, Siemens, Vestel gibi tanımış klima markalarının montaj ve kurulumunu, arıza tamir ve onarımını, periyodik bakımlarını ve her çeşit klima gazının dolumunu yapmaktayız. Bizi ister Bahçelievler’den arayın, ister Şirinevler, Yenibosna, Kocasinan, Haznedar, Soğanlı veya Yayla’dan arayın, biz Bahçelievler Klima Servisi olarak hizmeti size verilen gün ve saatte ulaştırıyoruz. Bizden servis talep etmeniz yeterlidir.

Diğer Klima Servis Hizmetlerimiz

  • Duvar Tipi, Salon Tipi, Tavan Tipi, VRV/VRF Tip Klima Montajı
  • Klima Yer Değişimi ( Taşınma veya oda değiştirme durumunda)
  • Klima Sökümü, Demontaj ( Taşınma, bina mantolaması veya kullanılmama durumunda)
  • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Yeni Kart ile Değişimi
  • Klima Kompresörü Değişimi ( Yeni veya daha uygun fiyatlı 2. el kompresör)
  • Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi tüm markaların klima kumandası temin ve satışı
  • Prefabrik, İnşaat Konteyneri, Güvenlik Kulübesi gibi yapılara Klima Montajı
Servis İsteyin

Klima Markaları