Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler’de Klima Servisi Hizmetleri

Bu sayfaya ulaştığınıza göre Bahçelievler ilçesindesiniz ve Klimanız var ya da almayı düşünüyorsunuz ya da sadece servis ihtiyacınız var ve araştırma yapıyorsunuz. Sebebiniz ne olursa olsun size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Biz Bahçelievler Klima Servisi müşterilerimizin klimalarıyla ilgili yaşadıkları sorunlara çözüm sunmak adına bu işi yapıyoruz. Montajını yaptırmak istediğiniz bir klimanız mı var? Klimanızın bakımını mı yaptırmak istiyorsunuz? Yoksa klimanız arıza yaptı da tamir mi ettirmek istiyorsunuz? Hiç sorun değil, biz klimanızın keyfini çıkarmanız için servis veriyoruz.

Hangi Servis Hizmetine İhtiyacınız Var?

Klima Tamir Servisi

Klimanız bozulduysa ve tamir ettirmek istiyorsanız Bahçelievler Klima Tamir Servisi olarak tüm klimaların parça değişimlerini ve tamiratlarını itina ile yerine getiriyoruz.

Klima Bakım Servisi

Kimaların düzenli bakımları uzun çalışma ömrü ve sağlık açısından önemlidir. Bahçelievler Klima Bakım Servisi her çeşit klimaların periyodik bakımlarını gerçekleştirir.

Klima Montaj Servisi

Bahçelievler Klima Montaj Servisi hangi kapasitede olursa olsun klimanızı ister evinize ister işyerinizi uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile dört dörtlük montajını yapar.

Klima Gazları Dolumu

Klimalar R22 – R410A – R407C gibi gazlar sayesinde ısıtma ve soğutma yaparlar ve bazen çeşitli nedenlerden dolayı klimanızın gazı eksilebilir. Bu durumda klimanızın eksilttiği gaz oranına göre ya performansı düşer ya da hiç ısıtma ve soğutma yapmaz. Tekrar dolum yapılmadan yapılması gereken şey klimanın neden gaz eksilttiğini tespit etmek, bu işlem yapılmazsa gaz yine eksilecektir. Bahçelievler Klima Gaz Dolum Servisi olarak biz gazı eksilen klimanızın kaçağını giderip klimanız hangi gazla çalışıyorsa dolumunu yaparız ve tekrar kaçak testi yapar kaçırmadığına emin oluruz.

R22
Gaz Dolumu

R22-Gaz

R410A
Gaz Dolumu

R410A-Gaz

R407C
Gaz Dolumu

R407C-Gaz

R417A
Gaz Dolumu

R417A-Gaz

Ayrıntılı Klima Hizmet Listemiz

Bahçelievler Klima Servisi olarak hizmetlerimiz elbette yukarıda sayılanlarla sınırlı değil. Yenibosna, Şirinevler, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Yayla ve diğer mahallelere bilinen servis hizmetleri dışında verdiğimiz hizmetleri aşağıda listeledik. Yaşadığınız klima ile ilgili sorun listede yoksa bizi arayarak daha detaylı bilgi veya keşif talep edebilirsiniz.

Bahçelievler Klima Servisi

  • Bahçelievler Klima Sökümü
  • Bahçelievler Klima Kart Tamiri
  • Bahçelievler Klima Fan Tamiri
  • Bahçelievler Klima Yer Değişimi
  • Bahçelievler Bakır Boru Değişimi
  • Bahçelievler Klima Sensör Değişimi
  • Bahçelievler Klima Kompresör Değişimi
  • Bahçelievler Klima Su Akıtma Çözümü
  • Bahçelievler Klima Drenaj Hortum Değişimi

Bahçelievler Klima Servisi Hangi Markalara Servis Veriyor?

Öncelikle şunu belirtelim, biz “Özel KlimaTeknik Servisi” olarak faaliyet gösteriyoruz yani belli bir markanın yetkili servisi değiliz. Özel Klima Servisi olarak tüm klima markalarına ve modellerine servis hizmeti sağlıyoruz. Dolayısıyla bir markanın garantili klimasına müdahalede bulunmuyoruz. Garanti süresi dolmuş tüm markalara her türlü servis hizmeti veriyoruz. Bahçelievler Klima Servisi olarak en yoğun hizmet verdiğimiz klima markaları: Arçelik – Beko – Airfel – Bosch – Daikin – Demirdöküm – LG – Midea – Mitsubishi – Regal – Samsung – Vestel gibi bilinen popüler markalar.

Klima Kumandasına mı ihtiyacınız var?

Piyasada bulunan birçok klima markasının kumandasını bizden temin edebilirsiniz. Markası pek bilinmeyen ve piyasada bulunmayan klima kumandaları yerine “Akıllı Klima Kumandası” kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Size sağlayabileceğimiz kumandalar aşağıda gösterilmektedir.

Arçelik
Klima Kumandası

Arçelik Klima Kumandası

Vestel
Klima Kumandası

Vestel Klima Kumandası

Daikin
Klima Kumandası

Daikin Klima Kumandası

LG
Klima Kumandası

LG Klima Kumandası

Midea
Klima Kumandası

Midea Klima Kumandası

Mitsubishi
Klima Kumandası

Mitsubishi Klima Kumandası

Samsung
Klima Kumandası

Samsung Klima Kumandası

Akıllı
Klima Kumandası

Akıllı Klima Kumandası

Bazı markaların bazı kumandaları farlı klima modellerini çalıştırabilmektedir. Örneğin: LG kumandası çoğu Arçelik ve Beko modelleriyle uyumludur yada da tam tersi bu markaların kumandaları genellikle birbirini çalıştrırabilirler. Yine Vestel, Seg, Regal birbirini çalıştırır ve bazı North Aire marka klimanın birkaç modelini de çalıştırabilirler, fakat akıllı kumandalar genelde her klimayı çalıştırırlar.

Sayfa Başına Git