Bomonti Kombi Servisi

BOMONTİ KOMBİ SERVİSİ – KOMBİ TAMİR & ONARIM – KOMBİ BAKIM & TEMİZLİĞİ – KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ – 0507 489 39 50
Bomonti Kombi Servisi - En Yakın Kombici

Bomonti Kombi Servisi – En Yakın Kombici

Bomonti Mahallesi ve Şişli ilçesine bağlı Feriköy, Bozkurt Mah. Halide Edip Adıvar, Duatepe, Paşa Mah. gibi çevre semtlerde Kombisi sorun çıkaran her müşterimize hizmetlerimizi Bomonti Kombi Servisi adı altında sunmaktayız. Yaz kış evlerimizin ısınma, banyo, mutfak gibi alanlarının sıcak suyunu sağlayan Kombilerin gerek yıllık bakımları, gerek arızalarının onarımı veya ısınma sorunu yaşayan tıkalı peteklerinin temizlenmesi firmamızca itina ile yerine getirilmektedir. Bomonti ve çevresinde güvenilir, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir kombi teknik servisi arıyorsanız bize 0507 489 39 50 numaralı servis hattımızdan ulaşıp adresinizi, servis saat ve tarihi belirtip hizmet randevusu talep edebilirsiniz.

Bomonti Kombici Hizmetleri Nelerdir?

Bomonti Kombi Servisi size tüm kombi servisleri gibi bilinen hizmetleri sağlar, nedir bu hizmetler? Kombilerin bozulmaları durumunda arıza onarım ve tamiri. Sık sık hataya geçen bazen çalışan bazen çalışmayan kombilerin yıllık periyodik bakımı, bir kısmı ısınan bir kısmı soğuk kalan verimsiz kombi peteklerinin özel makineli ilaçlı temizliği ve bakımı ile arızalı veya yanmış kombi kartlarının onarımı ya da değişimi gibi temel servis hizmetlerdir.

Bomonti Kombi Arıza Tamiri

Kombiler çok sık arıza yapmasalar da belli bir yaşı aşmış ve artık zamanın biraz gerisinde kalmış kombiler ne yazık ki bu sorunu daha sık yaşatmaktadırlar. Kombiler genelde kontrol panelinde arızanın neden kaynaklandığını ya yanıp sönen ışıklarla ya da hata kodlarıyla bildirirler. Baca tıkanması, motor sorunları, sensör arızaları, genleşme tankı problemleri, su akıtmaları gibi bir çok arızanın nedeni bu uyarılarla kendini gösterse de servis çağırmak çoğu zaman kaçınılmazdır, işte bu durumda Bomonti Kombici emrinizdedir.

Kombi Arıza Tamiri

Bomonti Yıllık Kombi Bakımı

Sorunsuz çalışması beklenen her elektrikli ve mekanik aygıtılar ve araçlar gibi kombilere de yapabileceğiniz en büyük iyilik düzenli bakımlarıdır. Kombilere bakım yapılırken baca temizliği, kazan temizliği, filtrelerin temizliği gibi işlemlerin yanında tüm parçalar, kablolar ve diğer aksamlar gözden geçirilerek olası arızalar çoğu zaman gerçekleşmeden önlenebilmektedir. Bomonti Kombi Servisi size tavsiyemiz kombinizin tüm bakım ve temizlik servis işlemlerini aksatmadan düzenli olarak yaptırmanızdır. Bunu yaptığınız takdirde enerji tasarrufu, verimli ısınma ve kombinizin çalışma ömründe uzama sağlayacaksınız.

Kombi Bakımı

Bomonti Kombi Petek Temizleme

Kış soğuklarında en büyük sıkıntı kombi ayarının yüksek olmasına rağmen yeterli ısınma sağlanamamasıdır. Uçuk faturalar gelir gelmesine ama ev yeterli ısınmaz ve siz üşürken faturaların yüksek gelmesi ne yazık ki çok moral bozucudur. Peki eviniz neden yeterli derecede ısınmaz? Tüm eski binalarda yalıtım sorunu vardır, bu tabi ki etken fakat buna rağmen ısınmayan ortamlarda sorun çoğu zaman peteklerin tortu ile dolmasıdır. Makineli ilaçlı petek temizleme işlemi bu sorunu çözer. Tortu ve pisliklerden arındırılıp havası alınan kombi ve petek tesisatı evinizin daha iyi ısınmasını sağlar. Bomonti Kombi Servisi olarak size bu hizmeti sağlıyoruz.

Kombi Petek Temizleme

Bomonti Kombi Kart Tamiri

Bozulan kartın onarımı mümkün olduğu durumlarda arızalı Kombi kartının tamiri anlaşmalı olduğumuz kart servislerince garantili olarak yapılmaktadır. Onarımı mümkün olan kart sizi oldukça masraflı bir kart değişim maliyetinden kurtaracaktır. Yeni kartların yüksek fiyatlı olmasının yanı sıra bazı marka kombilerin sıfır yani yeni kartları piyasada bulunamamaktadır, böyle durumlarda kombi değişimi veya kart tamiri tek seçenektir.
Kombi kartınız arızalı ve onarım gerektiriyorsa kart tamir işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Kartı Tamiri

Bomonti’de Güvenilir Kombi Servisi

Kombiniz için güvenilir, profesyonel ve garantili bir kombi teknik servisine ihtiyacınız olursa Şişli ilçesi ve Bomonti mahallesine bu hizmeti sağlayan firmamız Bomonti Kombi Servisi olarak hep yanınızdadır. Kombinizin emin ellerde olacağından emin olabilirsiniz. Bomonti, Feriköy, Bozkurt Mah. Halide Edip Adıvar, Duatepe, Paşa Mah. ve tüm çevresi hizmet alanımızdadır. Bize ulaşmak ve servis randevusu almak için İletişim sayfamızı ziyaret edin.

Bomonti Kombi Servisi

Bizi Arayın!

Çalışma Saatleri:

  • Pazartesi 08:30 – 20:00
  • Salı 08:30 – 20:00
  • Çarşamba 08:30 – 20:00
  • Perşembe 08:30 – 20:00
  • Cuma 08:30 – 20:00
  • Cumartesi 09:00 – 18:00
  • Pazar Kapalı
Bizi Arayın!