Kasımpaşa Klima Servisi

Kasımpaşa Klima Servisi

Kasımpaşa Klima Servisi

Kasımpaşa’lı klima kullanan vatandaşlar Beyoğlu ilçesinin bu semtinde sıcak yaz aylarında arıza yapan, kurulum gerektiren, bakım ve temizlik zamanı gelmiş veya klima gazına ihtiyaç duyan klima cihazlarına müdahalede bulunacak uzman eller aradıklarında Kasımpaşa Klima Servisi olarak bizi tercih edebilirler. Biz bünyesinde uzman ve işini iyi yapan çalışanlar bulunduran bir firmayız. Klima teknisyenlerimiz her arızaya, kuruluma ve bakıma profesyonel anlamda yaklaşan ve sorun üreten değil, sorun çözen elemanlardır. Bizde kaliteli bir serviste aradığınız tüm özellikleri bulacaksınız. Hizmet almak için 0507 489 39 50 arayın.

Kasımpaşa’da Klima Montaj Hizmeti

Kasımpaşa Klima Servisi olarak klima servis hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz var. Montajını yaptırmak istediğiniz klimanızın performans ve görsel açıdan en uygun noktaya profesyonel ve kaliteli bir kurulumu mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Kasımpaşa Klima Montajı dendiğinde servis personeli son derece deneyimli olan firmamız işini profesyonel, kaliteli ve garantili olarak gerçekleştiren bir klima teknik servisidir.

Kasımpaşa’da Klima Bakım Hizmeti

Bakımsız kaldığında bakteri yuvalarına dönüşüp sağlığınızı tehdit altında bırakabilecek birer canavara dönüşebilen klimaların bakımları asla ihmal edilmemeli. Yılda en az 2 kez olmak üzere ilkbahar ve sonbahar aylarında servisimize başvurarak klimanızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmek üzere klima bakımı talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır. Kasımpaşa Klima Bakımı yapan servisimiz klimanızın tekrar eski günlerine dönmesine yardımcı olacaktır.

Klima Bakımının Faydaları nelerdir?

 • Klimanızın ortama yaydığı kötü kokular yok olur.
 • Klimanızın performansında artış olur.
 • Klimanızın elektrik tüketiminde düşüş olur.
 • Sağlık tehdit riskinde azalma olur.
 • Oluşabilecek büyük arızaların tespiti mümkün olabilir.
 • Klimanızın çalışma ömründe uzama olur.

Kasımpaşa’da Klima Arıza ve Tamir Hizmeti

Klimaların zamanla arıza yapmaları olasıdır. Sonuçta elektronik aygıtlar olan bu cihazlar yüksek veya alçak voltaja maruz kaldıklarında elektronik devrelerinin hasar görmesi kaçınılmazdır. Gerek kart arızaları gerek kompresör, sensör, kapasitör, fan ya da herhangi bir donanımın bozulması durumunda servis müdahalesi şart olacaktır. Kasımpaşa Klima Servisi olarak bizim teknisyenlerimiz klimanızın uzman eller tarafından işlem görmesinin yaşatacağı avantajlardan faydalanmanız için hizmetinizde olacaklardır çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz durumunda. Kasımpaşa Klima Tamiri yapan bir servis olarak size hizmet vermek için tamir servisi talebinde bulunmanızı bekliyoruz.

Kasımpaşa’da Klima Gaz Dolumu

Klimaların ısıtma ve soğutma yapmamaları çoğunlukla klima gazı eksilmesi veya tamamen kaçması ile alakalı olabilir. Nadiren de olsa kompresör veya kondansatör ya da diğer elektronik donanım ile alakalı olabilir. Klima gazı kaynaklı sorunlarda yapılması gereken ilk şey gaz kaçağının sebebini tespit etmektir. Kaçak tespit edilmeden dolum yapılırsa gaz yine kaçacaktır. Kaçak tespit edilip giderildikten sonra sisteme vakum yapılır ve ardından R22, R410A, R407C, R32, R417A veya klimanız hangi gazı kullanıyorsa onun dolumu yapılır. Klima servisi olarak hizmetimiz tüm klima marka ve modellerinedir. Kasımpaşa’da Klima Gaz Dolumu ihtiyacı olan tüm klimalar için müşterilerimizden çağrı bekliyoruz.

Diğer Klima Servis Hizmetlerimiz

 • Klima Yer Değişimi ( Taşınma veya oda değiştirme durumunda)
 • Klima Sökümü, Demontaj ( Taşınma, bina mantolaması veya kullanılmama durumunda)
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Değişimi
 • Klima Kompresörü Değişimi ( Yeni veya daha uygun fiyatlı 2. el kompresör)
 • Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi tüm markaların klima kumandası temin ve satışı
 • Prefabrik, İnşaat Konteyneri, Güvenlik Kulübesi gibi yapılara Klima Montajı
Servis Talep Hattı