Bayrampaşa Klima Servisi

İstanbul Bayrampaşa ilçesinin yaz aylarında bunaltıcı, nemli ve sıcak havasının neden olduğu uykusuz geceleri konforlu hale getiren cihazlardır klimalar. Vantilatör gibi sadece mevcut havayı üflemezler, bir yandan ortama soğuk hava üflerken bir yandan da içerideki sıcak havayı çekip dışarıya atarlar. Yani kısacası yaz aylarında klima demek huzur demek, klima demek konfor demek, klima demek güzel bir uyku demek, ta ki klimanız arıza yapana kadar. Klima bozulunca yine kabus gibi uykusuz geceler ve cehennem sıcakları başlar, ihtiyacınız olan şey Klimanızın tekrar çalışmasını sağlayacak iyi bir teknik servis bulmak, merak etmeyin o servis uzakta değil Bayrampaşa Klima Servisi olarak biz böyle durumlar için buradayız. Bizim müdahale edeceğimiz klimanız emin ellerde demektir, arızası ne olursa olsun biz konforunuza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için gerekli tüm işlemleri klimanıza uygularız ve verdiğimiz onarım hizmeti için 1 yıl servis garantisi taahhüt ederiz. Bayrampaşa Klima Servisi olarak müşterilerimizin tüm klima servis ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel, tecrübeli ve iş bilir elemanlar çalıştırmaktayız.

BAYRAMPAŞA KLİMA SERVİSİ HER ÇEŞİT KLİMA HİZMETİ VERİR!

 

Bayrampaşa Klima Montajı
Bayrampaşa Klima Servisi
Bayrampaşa Klima Bakımı

Klima Montaj Servisi

7000 BTU’dan 56000 BTU’ya kadar tüm duvar, split ve kaset tipi klimaların montajını yapıyoruz. Bayrampaşa Klima Servisi ihtiyacınız olan montaj işlemi için keşif hizmeti de vermektedir. Montaj yaptırmak istediğiniz klima çeşidi için yer uygunluğu tespiti, bina uyumluluk tespiti veya fiyat işçilik tespiti için keşif talebiniz varsa bunu çağrı merkezimize bildirebilirsiniz. Gelecek elemanlarımız sizi istediğiniz konularda bilgilendireceklerdir.

Klima Bakım Servisi

Bayrampaşa Klima Servisi ihtiyacınız olan klima bakım hizmetlerini paket olarak da sunmaktadır. Yıllık klima bakımlarınız tarafımızca antibakteriyal ilaçlarla yapılmaktadır, sağlık ve gereksiz enerji giderlerinizi koruma amaçlı yapılan bu bakımlar tüm klima çeşitlerine uygulanmaktadır. Klima bakım paketlerimizin fiyatlandırması klima sayınıza göre belirlenmektedir. Örneğin: 75 TL olan 1 adet duvar tipi Split Klima Bakım fiyatımız 3 Adet Klima için Klima başı 65 TL’dir. Bakım yapılacak cihaz sayısı arttıkça fiyatta indirime gidilecektir.

Hizmet Özeti:
Hizmet Tarihi:
Verilen Hizmet:
Klima Bakımı
Müşteri Memnuniyeti:
51star1star1star1star1star