Üsküdar Klima Servisi

Üsküdar Klima Servisi

Teknik Servis olarak Üsküdar ilçesinin her mahalle, semt, cadde ve sokaklarına tecrübeli servis teknisyenlerimiz ile tüm klima marka ve modellerine arıza tamiri, klima montaj ve sökümü, bakım ve temizlik hizmeti ve R22, R32, R410A gaz dolum işlemleri gibi profesyonellik gerektiren servis işlemlerini yerine getirmekteyiz. Üsküdar ilçesinde ikamet eden her klima sahibine kaliteli ve memnuniyet içeren güler yüzlü, garantili ve uygun fiyatlı bir servis deneyimi vadediyoruz. İyi hizmeti iyi servisten alırsınız ve o biziz.

Üsküdar Klima Servisi olarak bizi 0507 489 39 50 numaralı servis hattımızdan arayıp randevu talep ettiğinizde kaliteli bir servisten beklediğiniz ilgi, alaka ve profesyonelliği sonuna kadar alacağınıza emin olabilirsiniz. Tüm servis işlemlerimiz ve yedek parça değişimlerimiz 1 yıl servis garantimiz altındadır. Tekrar eden bir arıza veya müdahalede bulunduğumuz bir servis işlemi için ikinci kez ücret ödemezsiniz.

Klima Arıza Tamiri ve Onarımı
Klima Bakım ve Temizliği
Klima Gaz Dolum Hizmetleri

Klima Hizmetlerimiz Nelerdir?

Üsküdar Klima Servisi olarak her klima servisi gibi bizim de standart ve bilinen klima hizmetlerimiz var. Servis denince akla ilk gelen tabi ki arızalı klimanın onarımı ve elbette klima montajı, sökümü, yer değişimi, bakımı gibi bilinen işlemler. Servis hizmeti her yerden ve herkesten alabilirsiniz fakat ödediğiniz ücretin tam karşılığını bizden alabilirsiniz. Aşağıda hizmetlerimizden örnekler sıraladık, ihtiyacınız olan için bizi arayın.

Üsküdar Klima Tamiri

Klima arızasının onarımı bir servisten beklenen belki de ilk şey, zira teknik servisin işi tamir ve onarımdır. Biz de bu konuda deneyimli servis ustalarına sahibiz. Klimanız sorun çıkarırsa onu tekrar eski günlerine döndürmek bizim işimiz ve biz bunun için varız. Üsküdar Klima Servisi olarak biz Üsküdar sakinlerine garantili onarım ve parça değişimi ile hizmet veriyoruz. Klimanız sizi yaz sıcağında yolda bırakırsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Hizmet örneklerimizden bazılarını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

 • Soğutmayan veya yeterli soğutmayan Klimanın Tamiri
 • Buz tutan veya içeriye su akıtan Klimanın Tamiri
 • Elektrik sigortasını attıran Klimanın Arıza Tamiri
 • Arızalı ve yanmış Kompresör (Klima Motoru) Değişimi
 • Gürültülü veya hiç çalışmayan Klimanın Tamiri
 • Arızalı Sensör, Fan Motoru, Kapasitör, Bakır Boru Değişimi
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Onarımı

Üsküdar Klima Bakımı

Üsküdar Klima Servisi olarak tüm klimaların periyodik bakımlarını antibakteriyel ilaç kullanarak yapmaktayız. Bakır boru ve elektrik tesisatının test ve kontrolü, elektronik devrelerin incelenmesi, soğutucu akışkan yani klima gazının basınç kontrolü ve cihazın dezenfekte edilmesi gibi işlemler bakıma dahildir.

 • Bakır boru ve rekorlarda kırık, ezik ve kaçak kontrolü
 • Elektrik tesisatında çıplak kablo, elektrik kaçağı kontrolü
 • Elektronik devre kartı, sensörler, fan motorlarının incelenmesi
 • Klima gaz seviyesi ve gaz basınç kontrolü
 • Soğutma kapasitesi testi ve performans incelenmesi
 • İç ünite evaporatörünün mikroplara karşı ilaçlanması ve temizliği

Üsküdar Klima Montajı

Kurulum gerektiren klimanızın montajını yaptırmak isterseniz bizden montaj talep edebilirsiniz. Üsküdar Klima Servisi olarak klima montajını sadece vida ile tutturup yapmıyoruz. Önceliğimiz cihazın maksimum performans göstereceği bir montaj noktası belirlemek ve kurulumumuzu buna göre yapmak. Bu ayrıntıya dikkat edilmediği takdirde yüksek elektrik tüketen ve yetersiz performans gösteren bir klimaya sahip olacaksınız. Bir çok klima servis ustası buna dikkat etmez ve kolayına neresi geliyorsa montajı oraya yapar.

 • En iyi verim alınacak nokta seçilir ve iç ünite montajı yapılır
 • Dış ünite sessiz çalışacak ve gürültü yapmayacak bir yere monte edilir
 • Bakır borular görsel açıdan çirkin olmayacak şekilde döşenir
 • Gider hortumu mümkünse ilk seçenek olarak pimaş’a bağlanır
 • Montaj sonrası boru tesisatına vakumlama yapılır ve gazı ölçülür
 • Soğutma durumu test edilir, son kontroller yapılır ve montaj tamamlanır

Üsküdar Klima Sökümü

Montajın aksine klima sökümü uzun sürmeyen bir işlemdir. Taşınma veya farklı nedenlerden dolayı klima sökümüne yani demontaja ihtiyacınız varsa biz klimanızın gazını topluyor, boruları kurtarılacak durumdaysa kurtarıp rulo yapıyor, iç ve dış ünitenizin sökümünü gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

Üsküdar Klima Yer Değişimi

Klima Sökümü ve Klima Montajının birleştirilmiş ve gerekli ise taşıma işlemi ilave edilmiş durumu olan klima yer değişim hizmetini de vermekteyiz. İster evden ister iş yerinizden söktürmek istediğiniz klima veya klimalarınızı eski adresinizden söküyor yeni adresinize taşıyor ve tekrar kurulumlarını yapıyoruz. İsterseniz sadece söküyor ve taşımasını kendiniz yapacaksanız müsait olduğunuzda yeni adresinize kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Sadece Üsküdar ilçesi ve çevresine değil, İstanbul içi tüm semtlere klimanızı kendi araçlarımız ile taşıyıp tekrar montajını yapıyoruz.

Üsküdar Klima Gaz Dolumu

Üsküdar Klima Servisi olarak tabi ki tüm klimalara gaz dolum ve gaz ilavesi hizmeti veriyoruz. Klimanızın gazı eksilmesi veya tamamen kaçması sistemde biz sızıntı olmasından kaynaklanır. İlk amacımız sızıntının sebebini ve kaynağını bulup bun gidermektir, daha sonrasında cihaza vakumlama yapılır ve gerekli gaz dolum işlemi gerçekleştirlir. R410A gibi farklı gazların birleşiminden oluşan gazlara ilave yapılamayıp tekrardan tam dolum yapmak gereklidir.

 • R22 klima gazı kullanan cihazlara gaz dolumu
 • R410A klima gazı ile çalışan cihazlara gaz dolumu
 • R407C gaz ile çalışan klimalara gaz dolumu
 • R22 ile çalışan klimalara R417A gaz dolumu
 • R32 yanıcı gaz ile çalışan yeni nesil klimalara gaz dolumu.

Üsküdar Klimacı

Üsküdar Klima Servisi olarak Acıbadem, Altunizade, Koşuyolu, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Nakkaştepe, Burhaniye, Çamlıca, Ünalan, Kuleli, Kirazlıtepe, Bulgurlu, Kısıklı gibi bir çok komşu bölgeden de bizi arayabilirsiniz. Klimacı olarak hizmetinizdeyiz.

Sosyal Takip

Bizden Servis İsteyin
Klima Marka