Esenyurt Klima Servisi Klimanızı Coşturur!

İnsanların doktorlara ihtiyaçları olması gibi elektronik aygıtların da işini iyi yapan ustalara ihtiyaçları vardır. Sonuçta uzun saatler çalışan bu cihazlar ısı, sürtünme, toz, yüksek ve alçak voltaj gibi etkenlere maruz kalırlar ve hal böyle olunca arıza yapma olasılıkları da gayet normaldir. İşte bu başınıza geldiğinde Esenyurt Klima Servisi ustaları klimanızı tekrar coşturmak için tüm becerilerini seferber ederler ve klimanız tekrar eski günlerine döner.

Esenyurt Klima Servisi

Klima Servis Hizmetleri

Esenyurt Klima Tamiri

Esenyurt Klima Tamiri

Çalışmayan Klimanızın tekrar eski günlerine dönmesi için gerekli tüm onarım işlemlerini yapmaktayız. Kompresör, Devre Kartı, Bakır Boru, Sensör, Fan, Klima Kumandası ve tüm ekipmanlar için yedek parça temini ve değişimi yapıyoruz.

Esenyurt Klima Montajı

Esenyurt Klima Montajı

Klimanızın montaja mı ihtiyacı var? Montaj hizmetimiz tüm duvar, salon ve kaset tipi klimalar için mevcuttur. Esenyurt Klima Servisi montaj yaparken cihazınızdan en iyi verimi alabileceğiniz yeri belirler ve montaj işlemini buna göre yapar.

Esenyurt Klima Bakımı

Esenyurt Klima Bakımı

Klimanız eskisi gibi performanslı çalışmıyor mu? Muhtemelen bakım zamanı geçmiştir. Klimanıza bir nevi check-up olan bakım işlemi cihazınızın verimli çalışmasını, bakterilerden arınmasını ve daha az elektrik tüketmesini sağlar.

Esenyurt Klima Gazı Dolumu

Esenyurt Klima Servisi olarak en yaygın kullanılan klima gazlarının takviye ve dolumlarını yapıyoruz. İhtiyacını duyduğununuz gaz gaz dolumu için bizi arayabilirsiniz.

R22 Klima Gaz Dolumu

R410A Klima Gaz Dolumu

R407C Klima Gaz Dolumu

R417A Klima Gaz Dolumu

Esenyurt Klima Gaz Dolumu
klima-1
klima-5
klima-3
klima-2

Tüm Klima Hizmetleri için Tek Adres

  • 0507 489 39 50
Hizmet Özeti:
Hizmet Tarihi:
Verilen Hizmet:
Klima Demontaj ve Montaj
Müşteri Memnuniyeti:
51star1star1star1star1star