Bakırköy Uydu Servisi

BAKIRKÖY UYDU SERVİSİ – ÇANAK ANTEN MONTAJI – UYDU SİNYAL AYARI – DUVARA TV MONTAJI – 0545 615 01 72

Bakırköy genelindeki evler ve iş yerleri için uydu sistemleri satış ve kurulum hizmetleri sunuyoruz. Bakırköy Uydu Servisi olarak tam donanımlı araçlarımız ve servis ekiplerimiz ile bu alanda güvenilir tercihlerden biriyiz. İster yeni bir uydu çanak antenine ihtiyacınız olsun ister mevcut çanak anteninizle sinyal sorunları yaşıyor olun biz Bakırköy Uyducu olarak size bu konularda garantili ve kaliteli servis hizmeti sağlayabiliriz.

Bakırköy Uydu Servisi
  • Bakırköy Uydu Çanak Anten Kurulumu
  • Bakırköy Uydu Sinyal Arızası Onarımı
  • Bakırköy Duvara Televizyon Montajı
  • Bakırköy TV Kanal ve Frekans Ekleme
  • Bakırköy Multifeed LNB Kurulumu
  • Bakırköy Merkezi Sistem Kurulumu
  • Bakırköy Çanak, LNB, Uydu Alıcı Satışı
  • Bakırköy Türksat Çanak Anten Kurulumu
  • Bakırköy Türksat Sinyal Ayarlama
  • Bakırköy Uyducu & Bakırköy Antenci

Uydu Çanak Anteni Kurulum Maliyeti Ne Kadardır?

Sıfırdan bir çanak anten kurulum maliyeti genelde çanak, lnb, kablo ve kurulum dahil çanak anten çapı ve malzeme kalitesi değişmekle beraber yaklaşık 1200 – 1800 TL arası değişmektedir. 01.02.2024 tarihi itibariyle. Fiyatlar çok sık değişiklik gösterebilir döviz ve enflasyona endeksli olarak. Güncel fiyat için 0545 615 01 72‘den bilgi alabilirsiniz.

Evimdeki Her TV İçin Ayrı Bir Çanak Anten Mi Gerekli?

Evinizde tek bir çanak anten ile 2’li, 4’lü veya 8’li LNB takarak 2-8 adete kadar televizyon izleyebilirsiniz. Unutmamak gerekir ki tek çanak anten dışında her televizyon için ayrı bir uydu alıcısı ve kablo hattı çekilmesine ihtiyacınız olacak. Eğer yeni nesil televizyonunuz kendinden uydu alıcılı ise ayrı bir alıcıya ihtiyacınız olmayacaktır.

Uydu Yayını İzlemek İçin Gerçekten Çanak Anten Mi Gerekir?

Ne yazık ki adı üstünde “uydu yayını” yani uydu anteni veya çanak anten gerekir bu yayınları almak için. Piyasada “çanaksız uydu alıcı” diye satılan cihazlara aldanıp çanaksız uydu yayını izleyebileceğinizi sanmayın. Bunlar internete ihtiyaç duyan cihazlardır.

“Sinyal Yok”, “Sinyal Zayıf”, “Sinyal Yetersiz” Hatası Mı Alıyorsunuz?

Sinyal problemlerinin çoğu zaman nedeni kötü hava şartları, yani rüzgar, fırtına, yağmur ve kar gibi. Fırtına nedeniyle ayarı kaçmış bir çanak anten bu hatanın sebebi olabilir. Kötü yapılmış kablo ekleri, yıpranmış kablolar, arızalı LNB ve santraller de bu hataya sebep olabilir. Biz Bakırköy Uydu Servisi olarak bu hataları çözüyoruz. Bizimle iletişime geçin.

27 seneyi geçen uydu hizmet tecrübesiyle Bakırköy Uydu Servisi yalnız Bakırköy’e değil, Zuhuratbaba, Ataköy tüm kısımlar, İncirli, Yeşilyurt, Yeşilköy ve Florya gibi diğer Bakırköy’e bağlı mahalle ve semtlere de hizmet verir. Servis için beklemeyin bizi hemen arayın.

Barkırköy Uydu Servisi size ihtiyacınız durumunda hizmet vermekten mutluluk duyacak servis ekiplerine sahiptir. Servis çağırmak için alttaki butonu tıklayarak iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uydu Markaları