İçeriğe geç

Akıncılar Uydu Servisi

AKINCILAR UYDU SERVİSİ – ÇANAK ANTEN MONTAJI – UYDU SİNYAL AYARI – DUVARA TV MONTAJI – 0507 489 39 50
Akıncılar Uydu Servisi - Akıncılar Uyducu

Akıncılar Uydu Servisi – En Yakın Uyducu

Akıncılar Uydu Servisi olarak uydu yayınları ve çanak antenlerle haşır neşir olmamız ta 90’lı yıllara dayanmaktadır. Uydu yayıncılığının ilk yıllarından itibaren çanak anten kuruyor, sinyal ayarları yapıyor, sinyal sorunlarını çözüyor ve daha pek çok uydu hizmetini uzman teknisyenlerimiz ile günümüze kadar kendimizi daha geliştirerek müşterilerimize destek sağlıyoruz. Güngören ilçesi ve Akıncılar mahallesinde uydu konulu sorun yaşıyor veya servis ihtiyacı duyuyorsanız bizi arayın.

Akıncılar Uydu Servisi olarak Güngören ilçesinin tüm mahallelerinin yanı sıra gezici servis araçlarımız ve Motosiklet’li teknisyenlerimiz ile İstanbul’un her ilçesi ve ulaşılması zor ve araç ile girilemeyen bölgelerine servis hizmeti ulaştırmak ve kaliteli bir uydu teknik servisine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize aradıkları profesyonel hizmetleri ayaklarına ulaştırmayı kendimize hedef belirledik. Çözüm üreten bir servis arıyorsanız Akıncılar Uydu Servisi sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Akıncılar Uyducu Olarak Hizmetlerimiz

Bir uydu servisinden beklenen hizmetler bellidir mesela sinyal sorunlarının giderilmesi veya çanak anten kurulumu ya da duvara tv montajı gibi örnekler. Servis olarak en çok karşılaştığımız sorun sinyal alamama ya da “Sinyal Yok” arızası. Genelde fırtınadan kaynaklansa da bu durum zamanla yıpranmış kablo, lnb ve çanak anten gibi donanımlar da buna sebep olabilmektedir. Detaylar için aşağıdaki hizmet ayrıntılarına bakabilirsiniz.

Çanak Anten Montajı

Her ebatta çanak anten montajı yapmaktayız. Akıncılar Uydu Servisi olarak 60cm – 300cm arası parabol veya ofset çanak anteni kuruyoruz. Çanak anten boyutu izlenmek istenen uyduya göre farklılık göstermektedir. Türkiye kapsama alanında bulunan uydular genelde 60cm – 120cm arasında antenlerle izlenebilmektedir fakat daha çok ortadoğu, asya ve kuzey avrupa kanalları izlemek isteyenler büyük çaplı antene ihtiyaç duyacaktır. Akıncılar Uydu Servisi olarak bizi arayın.

Çanak Anten Kurulumu
 • Arızalı veya yanmış LNB ve Diseqc gibi elemanların değişimi
 • Kopmuş veya ek bulunan uydu kablosunun yenilenmesi
 • Yanmış veya arızalı santral daire portunun tamir veya değişimi
 • Odak noktasını kaybetmiş çanak antenin yeniden ayarlanması
 • Montaj ayağının bağlantı yerleri aşınmış çanağın yer değişimi

Uydu Sinyal Ayarı

Televizyonunuzu açtığınızda ekranda belirecek “Sinyal Yok” hatası çok can sıkıcıdır. Gevşemiş bir konnektör, oksitlenmiş bağlantı, düzgün yapılmamış kablo eki, arızalı bir LNB, fırtına nedeniyle dönmüş bir çanak anten gibi birçok sebep bu hatanın kaynağı olabilir. Bazı durumlarda çanak karşısında inşaat nedeniyle yükselen bir bina, bazen dalları uzamış ve yaprak açmış bir ağaç ya da en basitinden bir insan müdahalesi.
Sebep ne olursa olsun Akıncılar Uydu Servisi olarak biz sinyal sorununuzu ortadan kaldırıyoruz. Bunun için bizi arayıp servis talep etmeniz yeterli.

Çanak Sinyal Ayarı

Duvara TV Montajı

Televizyonlarda Led ve Lcd TV dönemi başlayalı Duvara Montaj yaptırmak yer tasarrufu bakımından önemli hale geldi. Her ne kadar televizyonunu TV Ünitesi ile kullananlar çok sayıda olsa da Duvara TV Montajı için çok yoğun talep almaktayız. Duvara montajı TV yanında gelen askı aparatı ile yoksa bizim temin ettiğimiz askı aparatı ile ya da sağa sola aşağıya yukarıya oynatılabilen hareketli askı aparatı ile duvar montajını yapmaktayız. Akıncılar’da bu hizmeti almak isterseniz Akıncılar Uydu Servisi olarak bizi arayabilirsiniz.

Duvara Televizyon Montajı
 • Duvara, TV Sehpasına veya TV Ünitesine Televizyon Montajı
 • Hareketli veya Sabit askı aparatlı duvara TV montajı
 • Oynar başlıklı tavana monteli askı aparatlı TV montajı

Multifeed Kurulumu

Öncelikle bilmeyenler için açıklayalım, Multifeed tek çanak anten ile 2-3-4 hatta daha fazla uyduyu izleme imkanı sunan bir yöntemdir. Multifeed aparatı denen çok boğazlı LNB tutucu sayesinde birbirine yakın olan uyduları farklı antenler kurmadan izleyebilmenize olanak sağlayan bu sistem çanak anten görüntü kirliliğine sebep olmaz, maliyeti düşürür ve yer tasarrufu sağlar. Örnek vermek gerekirse Türksat 4A – Azerspace – Hellassat gibi 3 uyduyu veya Eutelsat W7 – Hotbird – Astra 19 – Astra 23 gibi uyduları veya Thor – Sirius – Eutelsat W7 – Hotbird – Eutelsat 16 – Astra 19 gibi uyduları tek çanak anten ile aynı anda izleyebilirsiniz. Bilgi için Akıncılar Uydu Servisi – 0507 489 39 50

Multifeed Sistem

Merkezi Sistem Kurulumu

Biz Akıncılar Uydu Servisi olarak Uydu Santrali yani Merkezi Uydu Sistemlerinin 5 daireden 40 ve daha fazla daire için kurulumlarını yapıyoruz. Sitelere, rezidanslara, apartmanlara ve aklınıza gelebilecek her yere bu sitemin montajını daire başı fiyatı ile yapmaktayız. Santral kurulumunun yanı sıra dairenize sinyal gelmemesi durumunda santralde dairenizin kablo tespitini yapıyoruz ve gerekirse kabloyu yenisiyle değiştiriyoruz. Mevcut arızalı uydu santralinizin de daha fazla çıkışlı yenisiyle değişimini de yapıyoruz, böylelikle daha fazla odada tv izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için bizden servis isteyin.

Televizyon Kurulumu

Televizyon kurulumu konusunda tecrübeniz yoksa bu işi bize bırakabilirsiniz. Türksat 3A ve Türksat 4A ya da Hotbird, Astra, Digitürk, D-Smart gibi platformların kanal taraması, kanal düzenlemesi, eksik kanalların ayarlanması, kanal listesinin sıralaması gibi işlemleri işinde deneyimli uydu teknisyenlerimiz sizin için gerçekleştirebilir. Akıncılar Uydu Servisi

Türksat 4A Bireysel Anten Avantajları

Türksat 4A Bireysel Anten
 • Tek seferlik çanak ve kurulum ödemesi
 • Aylık fatura derdi yok
 • Sözleşme ve Taahhüt yok
 • Telefon hattına gerek yok
 • Çoklu LNB’ler ile farklı odalarda da izleme
 • Anteniniz varsa sadece kurulum gerekir
 • Taşınmanız durumunda söktürebilirsiniz

Digitürk – Dsmart – Tivibu Anten Kurulumu

Digitürk, D-Smart, Tivibu gibi dijital platformların yetkili servisi değiliz ancak siz bu platformlardan birine üye iseniz ve anten kurulumuna ihtiyacınız varsa biz sizin için bu kurulumu gerçekleştiririz. Çanak anteniniz yoksa bizden hem çanak anten hem de Digitürk için MDU5 Lnb satın alabilirsiniz. Digitürk Eutelsat 7 derece ve Türksat 4A için anten kurulumu yapıyoruz. D-Smart ve Tivibu platformları Türksat üzerinden yayın yapmaktadırlar. Akıncılar’da ihtiyacınız halinde Akıncılar Uydu Servisi olarak bizi arayın.

Çanaksız Uydu Alıcı Olur Mu?

Çanaksız Uydu Alıcı soran müşterilerden sürekli çağrı alıyoruz sizde var mı diye. Öncelikle şunu söyleyelim: Çanaksız Uydu Alıcı ya da Antensiz Uydu Alıcı olmaz. Uydu yayını izlemek için çanak anten şart. Reklamlarda çıkan “Çanaksız Uydu Alıcı” dedikleri cihaz internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır, dolayısı ile bahsedilen sistem IP TV’dir ve modeminizi cihaza bağlarsanız yayınları internet üzerinden izlersiniz. İnternetiniz ve çanak anteniniz yoksa o cihaz ile hiç bir yayın izleyemezsiniz.

Çanak Anten Fiyatları Nelerdir?

Piyasada farklı boyut, malzeme ve kalitede çanak antenler mevcut. İzlemek istediğiniz uyduya veya bütçenize göre çanak anten seçmelisiniz. Türksat 4A Uydusu için tavsiye edeceğimiz anten çapı en az 80 cm’dir. 80 cm çapında antenlerin fiyatı 300 TL’den başlamaktadır ve kalitesine göre bu rakam artmaktadır. Kısacası Türksat 4A ve 3A uyduları için 300 TL ile 1000 TL arası çanak anten fiyatları mevcuttur. Akıncılar Uydu Servisi olarak biz müşterilerimize genelde 400 TL değerinde günümüz şartlarına göre kaliteli sayılacak anten temin ediyoruz ve bu anteni tavsiye ediyoruz.

Diğer Uydu Servis Hizmetlerimiz

 • Farklı odalarda uydu yayını izleyebilmeniz için 2’li – 4’lü – 8’li LNB kurulumu ve kablo döşeme işlemi
 • Merkezi Uydu Sistemi Santralinden dairenize gelen kablonun santral girişi tespiti
 • Hareketli askı aparatı ile sağa sola, aşağı yukarı oynatılabilen duvara tv montajı
 • Eskimiş, yıpranmış, kopmak üzere olan RG6 uydu kablosunun yenileme ve değişim işlemi
 • Aboneliği iptal edilmiş Digitürk anteninin Türksat 4A uydusuna çevrilmesi işlemi
 • CBC Sport HD yayını için Türksat çanağınız ile ek bir çanak kurmadan Azerspace izleme imkanı

Akıncılar’da Uyducu Aramayın, Biz Varız!

Akıncılar Uydu Servisi ya da Akıncılar Uyducu veya Akıncılar Uydu Tamircisi nasıl hitap ederseniz edin hizmetlerimizi temiz işçilik, sağlamlık ve müşteri memnuniyetine yönelik uygulamaktayız, yaptığımız işlemlere güveniyoruz ve tüm hizmetlerimize 1 yıl garanti veriyoruz.

İster Akıncılar ister Haznedar, Camlıkahve, Merter, Tozkoparan veya herhangi bir Güngören ilçesi semtinde ikamet edin tüm uydu sorunlarınızda hizmetinizdeyiz. Bize yapacağınız çağrı sonucunda ekiplerimizi size yönlendirme adına şikayetinizi ve adres bilgilerinizi vermeniz yeterli olacaktır.

 • Akıncılar Uyducu
 • Akıncılar Antenci
 • Akıncılar Türksat 4A Kurulumu
 • Akıncılar Çanak Anten Ustası
 • Akıncılar Uydu Çanak Kurulumu
 • Akıncılar Duvara TV Montajı
 • Akıncılar TV Kanal Düzenleme
 • Akıncılar Multifeed Kurulumu
 • Akıncılar Çanak Antenci
 • Akıncılar Uydu Montaj ve Ayarı
 • Akıncılar Türksat Frekansları
 • Akıncılar Next Nextstar Çanak Anten
 • Akıncılar Uydu Tamircisi
 • Akıncılar HD Uydu Alıcısı Satışı
 • Akıncılar Uydu Kurulumu
 • Akıncılar Azerspace Kurulumu
bizi-arayin
Uydu Markaları
Whatsapp Mesaj
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?