duvara tv montajı

Duvara Tv Montajı

Lcd, Plazma ve Led TV’lerin yaygınlaşması ile birlikte piyasada kullanılan tüplü televizyon sayılarında olağanüstü bir düşüş söz konusu. Led Tv’lerin fiyatlarının çok cazip hale gelmesi ve tüplü televizyona karşın çok daha kaliteli, keskin, dev ekran ve keyif veren bir seyir zevki vermeleri tüplü televizyonların artık pabucunun dama atıldığının en büyük ispatıdır.

Askı Aparatı ile Duvara Televizyon Montajı

Tv Duvar KurulumuLcd, Plazma ve Led Televizyon sahibi kullanıcılar artık bu cihazlarını TV Sehpası veya TV Ünitesi kullanmak yerine duvara monte ettirmeyi tercih ediyorlar. İncelikleri nedeniyle bu Televizyonlar çok yer kaplamıyorlar ve bu nedenle kullanıcılar bu televizyonları duvara monte ettirerek aynı zamanda oda içi alandan yer kazanıyorlar.

Bu Tv’ler genellikle satın alındıklarında duvar askı aparatı ile birlikte gelmektedirler fakat bazı televizyon markaları müşterilerine bu askı aparatlarını çok görmekte veya onları fiyata dahil etmeyerek az da olsa kazançlarını bu şekilde arttırmayı düşünebilirler. Tüm Tv’ler ile uyumlu olan askı aparatları mevcut ve biz bunları müşterilerimize sağlamaktayız.

Hareketli Tv Askı Aparatı

Duvara yapılan Televizyon kurulumlarının bazı hoş olmayan tarafları da var, bunlardan bir tanesi sabit yapılmış bir montaj nedeniyle televizyonun sağa, sola, aşağıya ve yukarıya çevirilememesi. Televizyon ekranına yansıyacak güneş ışığı tv izlerken oldukça rahatsız edicidir ve sabitlenmiş bir televizyonu oynatamayacağınız için ya perdeleri kapatacaksınız ya da farklı bir çözüm bulacaksınız. Neyse ki hareketli askı aparatları mevcut veb u askı aparatları ile televizyonunuzu her yöne çevirebilirsiniz. Ne yazık ki bu aparatlar yeni alınan Tv ile birlikte gelmiyorlar ve fiyatları sabit askı aparatlarına göre daha pahalıdır. Biz isteyen müşterilerimize hareketli askı aparatı temin ediyor ve tv kurulumunu bu şekilde gerçekleştiriyoruz.