Uydu Çanak Montajı

Uydu Çanak Montajı

Uydu Çanak Anten Montajı

Türksat başta olmak üzere tüm yerli ve yabancı uydulara çanak anten kurulum hizmeti veriyoruz. Türksat 4A, Hotbird, Astra 19, Eurobird, Thor gibi uydular için kurulum yapmaktayız.

Çanak Anten Montajı Tecrübe İster!

Çanak anten kurulumunda izlenmek istenen uydu (ki bu genellikle Türksat olur) için yön belirleme çok önemlidir. Kurulum yapılacak yerde anten ile uydu arasında herhangi bir engel olmamalı. Bina, ağaç, balkon gibi engeller sinyal almanıza mani olabilir.

Anten kolay ulaşılabilecek bir noktaya kurulmalı, kar, fırtına ve yağmur gibi kötü hava şartlarında sinyal sorunu yaşanırsa antene ulaşmak tehlikeli olmamalı. Kurulum esnasında çanak anten yönünde inşaat olmamasına da dikkat edilmeli zira inşaat’ta katlar yükseldikçe anten ile uydu arasında engel teşkil edebilir sonra antenin yerinin değişmesi gerekebilir.

Biz müşterilerimize çanak anten kurduğumuzda bu ayrıntılara dikkat ediyoruz. Astra, Türksat, Eutelsat, Hotbird gibi uydular ya da Digiturk, D-Smart, Tivibu ya da Filbox gibi platformlar olsun yaptığımız çanak anten kurulumlarımız garantimiz altındadır. Yaptığımız montajlarda yaşanacak sinyal sorunlarına 1 yıl ücretsiz müdahale garantisi veriyoruz.

Çanak Montajı İsteyin

Montajını yaptırmak istediğiniz çanak anteniniz varsa veya bizden almak isterseniz bizi
aşağıdaki numaradan arayıp montaj randevusu isteyebilirsiniz.

Uydu Markaları