Ataköy Uydu Servisi

Ataköy Uydu Servisi

Ataköy Uydu Servisi

Ataköy Uydu Çanak Montaj ve Ayar Hizmetleri

Servis 7/24 Bakırköy ilçesi ve Ataköy semti ile Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt çevresine uydu çanak montajı, sinyal ayar ve sinyal sorunlarının tespiti ve sorunun çözümü, duvara TV montajı gibi daha bir çok uydu servis hizmetini profesyonel servis ekipleri ve uydu ustaları ile garantili, uygun fiyatlı, temiz ve kaliteli servis işçiliği ve müşteri memnuniyeti vaadi ile yerine getirmektedir. Ataköy Uydu Servisi olarak Bakırköy ilçesinin tüm mahallelerinin yanı sıra gezici servis araçlarımız ve Motosiklet’li teknisyenlerimiz ile İstanbul’un her ilçesi ve ulaşılması zor ve araç ile girilemeyen bölgelerine servis hizmeti ulaştırmak ve kaliteli bir uydu teknik servisine ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize aradıkları profesyonel hizmetleri ayaklarına ulaştırmayı kendimize hedef belirledik. Sorun değil, çözüm üreten bir servis arıyorsanız Ataköy Uydu Servisi sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Ataköy Uyducu Teknik Servis

Çanak Anten Montaj ve Kurulum Hizmeti

Bir uydu teknik servisi olarak yerli ve yabancı uydular için, D-Smart, Digitürk ve Tivibu gibi abonelik platformları kullananlar için, küçük, büyük her ebatta uydu anten montajı yapıyoruz. Çanak Anten Montajı müşterilerimizin isteği doğrultusunda ve herhangi bir engel yoksa çatıya, balkona, bina duvarına ya da mümkün olan herhangi bir noktaya sağlam, kaliteli ve ileriye dönük sorun çıkarmayacak özenle gerçekleştirilir. 25 senelik çanak anten kurulum deneyimimiz boşuna olmayıp müşterilerimizin ihtiyacını karşılamaya yönelik bilgi birikiminden oluşmaktadır. Bakırköy ilçesi ve Ataköy semtinde ikamet eden herkese Ataköy Uydu Servisi olarak kendimizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Kaliteli servis, kaliteli hizmet her yerde bulunmaz fakat bu sayfaya ulaştıysanız onu buldunuz demektir, sakın kaçırmayın…

 • 60 cm’den 300 cm’ye her ebatta çanak anten montajı
 • Digiturk, D-Smart, Tivibu kullananlara çanak kurulumu
 • Türksat 3A, Türksat 4A, Azerspace için anten montajı
 • Astra 19 ve 23, Hotbird 13, Thor 0.8 uyduları çanak montajı
 • Güvenlik kulübelerine çanak anten kurulumu
 • İnşaat konteynerlerine uydu çanak anten montajı
 • Çatıya, balkona, duvara çanak anten kurulumu
Çanak Anten Montaj ve Kurulum Hizmeti

Türksat 4A Frekans Listesi için Tıklayın!

Uydu Sinyal Ayarı ve Sinyal Sorunlarının Giderilmesi

Televizyon izlerken görüntü gidip gelmesi, donma, sinyal zayıf ve sinyal yok gibi problemler yaşıyorsanız acilen bir uydu servisine ihtiyacınız var demektir. Olmadık zamanlarda, dizi, film, maç izlerken ortaya çıkabilecek bu durum çok can sıkıcı olabilir. Fırtına ve rüzgar nedeniyle yerinden oynamış, bağlantıları iyi sıkılmamış bir çanak anteniniz varsa Uydu Sinyal Ayarı yapılması gerekir. Teknik cihaz ve ekipmanlarımız ile anteni sabitleyerek ulaşabileceği maksimum sinyal seviyesine ince ve hassas ayar yaparak bu sorunu çözüyoruz. Bazen sorun kopuk kablolarda veya arızalı LNB, Diseqc veya santral kullanıyorsanız portta olabiliyor. Sorun nerede olursa olsun, biz problemi tespit edebilecek ve ortadan kaldırabilecek bilgi, tecrübe ve ekipmanlara sahibiz. Ataköy çevresinde bu tür sorunlar yaşıyorsanız bizi hemen arayın.

 • Arızalı veya yanmış LNB ve Diseqc gibi elemanların değişimi
 • Kopmuş veya ek bulunan uydu kablosunun yenilenmesi
 • Yanmış veya arızalı santral daire portunun tamir veya değişimi
 • Odak noktasını kaybetmiş çanak antenin yeniden ayarlanması
 • Montaj ayağının bağlantı yerleri aşınmış çanağın yer değişimi

Duvara Plazma, LCD ve LED TV Montajı

Ataköy Uydu Servisi olarak Televizyonunu duvara monte ettirmek isteyen müşterilerimizin bu dileklerini yerine getiriyoruz. Duvara TV Montajı gerek Plazma gerek LCD gerek LED TV olsun hepsi için geçerlidir. Yer tasarrufu için ideal olan bu HD Ready, Full HD ve 4K Ultra HD Televizyonları varsa satın alınırken beraberinde gelen askı aparatları ile, yoksa bizden satın alabileceğiniz askı aparatı ile ve dilerseniz sağa sola, aşağı yukarı ve ileri geri oynatılabilen askı aparatı kullanarak montajlarını gerçekleştirebiliriz. Hatta oynar başlıklı tavana asmalı askı aparatı da dileyen müşterilerimize temin edebiliriz.

 • Duvara, TV Sehpasına veya TV Ünitesine Televizyon Montajı
 • Hareketli veya Sabit askı aparatlı duvara TV montajı
 • Oynar başlıklı tavana monteli askı aparatlı TV montajı

2 – 3 – 4 Uydulu Multifeed Kurulumu

Multifeed Sistem Kurulumu farklı uydular izlemek isteyen ve yer sorunu yaşayan herkes için ideal bir çözüm. Ataköy Uydu Servisi teknisyenlerimiz Multifeed kurulumu konusunda oldukça tecrübeye sahipler. Bizden bu hizmeti almak isteyen herkes için bu hizmeti vermekteyiz ancak bu kurulumun her uydu veya uydular için geçerli olmadığını baştan belirtelim. Kullanılan çanak anten tipi ve kalitesi ve izlenmek istenen uydular ve kurulumun yapılacağı noktanın pozisyonu bu kurulumda önemli rol oynamaktadır. Örnek için; Astra, Hotbird, Eutelsat ve Thor uydularını tek bir çanak anten ile izleme şansına sahipsiniz ve biz bu kurulumu yapıyoruz farklı uydular için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ataköy Uydu Servisi Tel: 0507 489 39 50

Çanak Anten Fiyatları için Tıklayın!

Bizden Servis İsteyin

Ataköy Uydu Servisi olarak bizden ihtiyacınız olan uydu hizmeti için servis talep edebilirsiniz. Kalite, güven ve uygun fiyat ile servis ekiplerimiz tüm Bakırköy ilçesinin hizmetindedir.

Uydu Markaları