Ümraniye Uydu Servisi

ÜMRANİYE UYDU SERVİSİ

Ümraniye ilçesinde uydu servis ihtiyacınıza karşılık verecek teknisyen ve ustalarımız hep hizmetinizdedir.

Ümraniye Uydu Servisi Uyducu

Ümraniye Uydu Servisi

Ümraniye Uyducu

Ümraniye ilçesinde ihtiyacınız olabilecek bir uydu servis hizmeti için size teknik servis olarak yardımcı olabilmek adına hizmet vermekteyiz. Uydu teknisyen ve ustalarımız en az 20 – 25  yıllık deneyime sahipler. Uydu yayını izlerken oluşabilecek sinyal arızaları ve sorunlarına müdahale, teşhis ve onarım konusunda son derece bilgili, tecrübeli ve yetenekli servis elemanlarına sahibiz. Gezici servis ekiplerimiz Ümraniye Uydu Servisi olarak bu ilçemizin her mahallesinde arıza, onarım, ayar ve montaj gibi hizmetler için müdahaleye hazır ve amadedirler.

Ümraniye Uydu Servisi olarak araçlarımızda çanak anten, lnb, uydu kablosu, uydu alıcı gibi ekipmanlar genelde bulunmaktadır, ihtiyacınız olabilecek malzemeleri bizden satın alabilir ve kurulumunu isteyebilirsiniz ya da mevcut kendi ekipmanlarınız varsa sadece montajını bize yaptırabilirsiniz. Kablo sorunları, sinyal gidip gelmeleri, çanak anten ayarı gibi gerek arıza gerek hava şartlarından kaynaklı durumlar için de bizden servis talep edebilirsiniz. 

Sunduğumuz Teknik Hizmetler

Her uydu servis ihtiyacınızı karşılayabilecek hizmetlerimiz mevcuttur. Ürün satışından çanak anten montajına, sinyal ayarından merkezi sistem onarımına, kablo yenileme işleminden duvara tv kurulumuna hizmetinizdeyiz.

Çanak Anten Montajı

Biz Ümraniye geneline her ebat çanak anten kurulumu yapmaktayız. Çanak montajı yaptırmak istediğiniz takdirde bizi arayıp bizden çanak anteni satın alıp montaj isteyebilirsiniz, mevcut boştaki anteninizin kurulumunu isteyebilirsiniz ya da yeri değişmesi gereken kurulu bir anten için sökme takma talep edebilirsiniz.

Çanak Montajı Yaptığımız Yerler

 • Çatıya Çanak Montajı
 • Duvara Çanak Montajı
 • Balkona Çanak Montajı
 • Tekneye Çanak Montajı
 • Karavan’a Çanak Montajı
 • Konteynere Çanak Montajı
 • Güvenlik Kulübesine Çanak Montajı

Çanak Montaj Servis

Uydu Sinyal Ayarı

Televizyon izlerken birgün mutlaka herkesin başına gelmiştir sinyal yok, sinyal yetersiz gibi hatalar. Sebep genelde antenin rüzgar nedeniyle yerinden oynaması olsa da ayrıca kablo kopmaları, yanmış LNB, arızalı uydu alıcı da bu soruna neden olabilmektedir. Sebep önemli değil, biz bu sorunu ortadan kaldırmak için hizmet veriyoruz.

Sinyal Yok Hatası

Sinyal sorunları çok can sıkıcıdır. Film, Dizi, Maç, Belgesel izlerken en olmak zamanda görüntüde donma, gidip gelme veya sinyal yok gibi bir durumlar oluşması neticesinde insana saç baş yoldurabilir. Ümraniye Uydu Servisi olarak biz bu durumlar için varız. Bizi arayıp servis istemeniz halinde teknik ekiplerimiz sorunu gidermek için hizmetinizdedir.

Duvara TV Montajı

Led ve Lcd Televizyonları ister TV Sehpası ile ister TV Ünitesi ile ya da basitçe duvara monte ettirerek izleyebilirsiniz. Odanızı daha verimli kullanmak ve yerden tasarruf etmek amacı ile duvara montaj seçeneğini değerlendirmek isterseniz biz hem sabit askı aparatı ile hem sağa sola aşağı yukarı dönebilen hareketli askı aparatı ile hem de tavana monte edilebilen tavan askı aparatı ile bu işlemi gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetten faydalanmak için bizi 0507 489 39 50 numaralı telefondan arayıp servis isteyebilirsiniz. Askı aparatınız yoksa bizden her çeşit askı aparatı temin edebilirsiniz. Ümraniye Uydu Servisi çağrınızı beklemektedir.

Multifeed Sistem Kurulumu

Multifeed çanak anten kurulumu açısından yer sorunu yaşayıp farklı uydular izlemek isteyenler için ideal bir çözüm. Tek bi çanak antene multifeed aparat takarak 2-3 hatta daha fazla uydu izlemek mümkün. Eğer anteninizin kurulu olduğu veya kurulacağı ortam müsait ise birbirine yakın uydular için size bu hizmeti verebiliriz. Örnek olarak Astra – Hotbird – Digitürk ya da Türksat – Azerspace gibi seçenekler için bizden bilgi ve servis talep edebilirsiniz.

Merkezi Sistem Kurulumu

Uydu Santrali yani merkezi uydu sistemi kurulumu yapıyoruz. 4 daireden 40 veya daha fazla daire için Türksat, Astra, Digitürk gibi 3’lü çanak sistemi veya sizin belirleyeceğiniz uydular için santral kurulumumuz mevcut. Santral kurulumu dışında mevcut santral ile dairenize gelen kablonun giriş tespiti, santral arızası onarımı, eski santralin teni santral ile değiştirilmesi gibi işlemler için bizden keşif veya servis isteyin.

Bazı Ürün ve Servis Fiyatlarımız

 • Uydu Servis Ücreti
  ₺50
 • 80 Cm Çanak Anten
  ₺70
 • 90 Cm Çanak Anten
  ₺85
 • Çanak Anten Montajı
  ₺70
 • Tekli LNB
  ₺15
 • Çiftli LNB
  ₺25
 • Dörtlü LNB
  ₺45
 • TV Askı Aparatı
  ₺30


Bizi Şimdi Arayın


İletişim

logo-atlanta.png
logo-next.png
logo-baff.png
logo-hiremco.png
logo-goldmaster.png
logo-redline.png
logo-sunny.png
logo-technobox.png
logo-yumatu.png