Sütlüce Soğuk Oda Servisi

Sütlüce Soğuk Oda Servisi

Sütlüce Soğuk Oda Servisi olarak soğutma cihazları alanında faaliyet göstermekteyiz. Soğuk hava depoları, buzhaneler gibi pek çok sistemin montajı ve kurulumu, arıza tamir ve onarımı, bakım ve genel temizliği gibi alanlarda usta olan servis ekiplerimizle Sütlüce ve çevre bölgelere hızlı ve çabuk servis sağlama konusunda her an tetikte beklemekteyiz. Bozulan bu sistemlerin onarımında dakikalar bile önemlidir, zira yüzbinler değerinde ürünleriniz kullanılmaz duruma gelebilir, bu bilinçle sorun yaşamanız durumunda bizi ararsanız teknisyenlerimiz sizi en kısa sürede ulaşacaktır.

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Sütlüce Soğuk Oda Servisi ve Sütlüce Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Sütlüce Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Sütlüce çevresinde bulunan Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Beyoğlu ilçesi ve Sütlüce semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.