Örnektepe Soğuk Oda Servisi

Örnektepe Soğuk Oda Servisi

Biz Beyoğlu ilçesi Örnektepe mahallesine soğutma servisi olarak hizmet veriyoruz. Örnektepe Soğuk Oda Servisi sadece soğuk hava depolarına değil, soğutma ile ilgili market, şarküteri, tekel bayii, bakkal, kasap, buzcu, dondurmacı gibi endüstriyel soğutma sistemlerine ihtiyaç duyan tüm esnaflara tamir, bakım, arıza onarımı, kurulum gibi teknik konularda hızlı hizmetler sunar. Bu konularda deneyimli servis eleman ve ustalarımız kaybınızı en aza indirecek süratte size ulaşır ve gerekli tamir ve onarım hizmetinde bulunurlar. Kaliteli ve garantili hizmet için servis isteyin.

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Örnektepe Soğuk Oda Servisi ve Örnektepe Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Örnektepe Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Örnektepe çevresinde tüm Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Beyoğlu ilçesi ve Örnektepe semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.