Nurtepe Soğuk Oda Servisi

Nurtepe Soğuk Oda Servisi

Biz Kağıthane ilçesine hizmet veren bir soğutma servisiyiz. Nurtepe Soğuk Oda Servisi olarak, soğuk hava depolarının yanı sıra marketler, şarküteriler, tekel bayileri, bakkallar, kasaplar, buzcular, dondurmacılar gibi endüstriyel soğutma sistemlerine ihtiyaç duyan tüm esnaflara tamir, bakım, arıza onarımı, kurulum gibi teknik konularda hızlı hizmetler sunuyoruz. Deneyimli servis elemanları ve ustalarımız, kaybınızı en aza indirecek şekilde süratle size ulaşır ve gerekli tamir ve onarım hizmetini sağlarlar. Kaliteli ve garantili hizmet için servis istemekten çekinmeyin.

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Nurtepe Soğuk Oda Servisi ve Nurtepe Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Nurtepe Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Nurtepe çevresinde tüm Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Kağıthane ilçesi ve Nurtepe semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.