Hamidiye Soğuk Oda Servisi

Hamidiye Soğuk Oda Servisi

Hamidiye Soğuk Oda Servisi, Hamidiye mahallesine hizmet veren bir soğutma sistemleri servis firmasıdır. Firmamız, soğuk hava depoları, soğuk odalar, market ve şarküteri dolapları gibi soğutma sistemlerinin kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Hamidiye Soğutma Servisi, alanında uzman ve deneyimli teknik ekibi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Firmamız, orijinal yedek parça kullanımı ve garantili servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler:

  • Soğuk hava deposu kurulum, bakım ve onarım
  • Soğuk oda kurulum, bakım ve onarım
  • Market ve şarküteri dolabı kurulum, bakım ve onarım
  • Soğutma sistemleri tamiri

Hamidiye Soğuk Oda Servisi ile soğutma sistemleriniz güvende!

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Hamidiye Soğuk Oda Servisi ve Hamidiye Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Hamidiye Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Hamidiye çevresinde bulunan Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Kağıthane ilçesi ve Hamidiye semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.