Çağlayan Soğuk Oda Servisi

Çağlayan Soğuk Oda Servisi

Merhaba! Biz Çağlayan semti ve Gürsel mahallesi çevresine hizmet veren bir soğutma servisiyiz. Çağlayan Soğuk Oda Servisi olarak, soğuk hava depoları, buzhaneler gibi birçok sistem için montaj, kurulum, arıza tamiri, onarım, bakım ve genel temizlik hizmetleri sunmaktayız. Çağlayan ve çevresindeki bölgelere, tecrübeli servis ekibimizle hızlı ve etkili bir şekilde hizmet sağlamaktayız. Değerli ürünlerinizin zarar görmemesi için hızlı çözümler sunmaktayız. Sorun yaşamanız durumunda bize ulaşmanız halinde, deneyimli teknisyenlerimiz en kısa sürede yanınızda olacaktır. Unutmayın, kaliteli ve güvenilir hizmet için biz buradayız!

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Çağlayan Soğuk Oda Servisi ve Çağlayan Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Çağlayan Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Çağlayan çevresinde bulunan Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Kağıthane ilçesi ve Çağlayan semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.