Altınşehir Soğuk Oda Servisi

Altınşehir Soğuk Oda Servisi

Altınşehir’nın Güvenilir Soğutma Sistemleri Servisi

Altınşehir Soğutma Sistemleri Servisi, Başakşehir’in Altınşehir semtinde faaliyet gösteren bir teknik servistir. Şirketimiz, soğuk hava depoları, soğuk odalar, marketler ve şarküteri dolapları gibi çeşitli soğutma sistemlerinin montajı, bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Altınşehir Soğutma Sistemleri Servisi, uzman ve tecrübeli teknik ekibi ile müşterilere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, orijinal yedek parçalar kullanarak ve garantili servis hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler:

  • Soğuk hava deposu kurulumu
  • Soğuk oda kurulumu
  • Market ve şarküteri dolabı kurulumu
  • Soğutma sistemleri tamiri

Altınşehir Soğuk Oda Servisi ile soğutma sistemleriniz güvende!

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Altınşehir Soğuk Oda Servisi ve Altınşehir Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Altınşehir Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Altınşehir çevresinde bulunan Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Başakşehir ilçesi ve Altınşehir semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.