Akşemsettin Soğuk Oda Servisi

Akşemsettin Soğuk Oda Servisi

Akşemsettin’nın Güvenilir Soğutma Sistemleri Servisi

Akşemsettin Soğutma Sistemleri Servisi, Eyüpsultan’ın Akşemsettin semtine hizmet veren bir teknik servis firmasıdır. Şirketimiz, soğuk hava depoları, soğuk odalar, marketler ve şarküteri dolapları gibi çeşitli soğutma sistemlerinin montajı, bakımı ve onarımı alanında hizmet sunmaktadır. Akşemsettin Soğuk Oda Servisi, konusunda uzman ve deneyimli teknik ekibiyle müşterilere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, orijinal yedek parçalar kullanarak ve garantili servis hizmeti sağlayarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Firmamız tarafından sunulan hizmetler:

  • Soğuk hava deposu kurulumu
  • Soğuk oda kurulumu
  • Market ve şarküteri dolabı kurulumu
  • Soğutma sistemleri tamiri

Akşemsettin Soğuk Oda Servisi ile soğutma sistemleriniz güvende!

Hizmetlerimiz Soğuk Oda ve Soğuk Hava Deposu ile sınırlı değildir. Teşhir Buzdolapları, Market Dolapları, Sütlük Dolapları, Kasap Dolapları, Chiller, Reyon Dolapları, Şarküteri Dolapları, Buzhaneler gibi soğutma gurupları da teknik hizmet verdiğimiz alana girmektedir. Bizden servis almak istediğiniz takdirde 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp servis randevusu talep etmeniz yeterlidir. Akşemsettin Soğuk Oda Servisi ve Akşemsettin Soğuk Hava Deposu Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Akşemsettin Soğuk Oda Servisi

Market Dolabı Servisi

Marketlerde bulunan soğutucu dolapların arıza yapmaları durumunda acil teknik hizmet sağlamak için servis ekibimizi en kısa sürede adresinize yönlendiriyor ve müdahale ediyoruz.

Sütlük Dolabı Servisi

Akşemsettin çevresinde bulunan Sütlük Dolaplarına arıza tamir ve bakım gibi hizmetler sağlıyor ve müşterilerimizin işlerinin aksamama için gerekli tüm teknik müdahalelerde bulunuyoruz.

Şarküteri Dolabı Servisi

Tekel bayileri ve Şarküterilerin soğutma dolaplarının hızlı tamir ve onarım işlemleri için servis ekiplerimizi acil olarak müşterimizin sorunlarını çözmeye sevk ediyoruz.

Soğuk Hava ve Soğuk Oda Hizmeti

Eyüpsultan ilçesi ve Akşemsettin semtine Soğuk Hava Depoları ve Soğuk Oda arıza, tamir, bakım, kurulum gibi hizmetler için her zaman acil servis ekibimiz bulunur.