Servis 7/24

Uydu Servisi

  • Uydu Teknik Servisi

Ülkemizde artık telli çatı anteni ile karasal yayın izleyen pek kalmadı. Bulanık, karıncalı, dalgalı ve sınırlı sayıda kanal yerine cam gibi net görüntü ile HD dijital uydu yayınları izlemek elbette daha cazip.

Çanak anteni kullanmak elbette daha mantıklı ama bunun için anten kurulumu yapacak bir servise ihtiyacınız var. İşte bu noktada biz giriyoruz devreye. 25 seneyi aşan uydu çanak tecrübemiz ile bu alanda oldukça iyiyiz.

Satış, Servis Montaj

Uydu sistemleri satışı yapmaktayız. Çanak anten, Kablo, Multifeed, Diseqc, SD ve HD Uydu Alıcı, Tekli, çiftli, dörtlü ve sekizli LNB, uydu santral sistemleri gibi ekipmanların hem satışını hem kurulumunu yapıyoruz. Bunun yanında sinyal sorunları, çanak yön ayarı, kablo çekme, Digiturk ve D-smart için çanak kurulumu ve arıza bakım ve onarım hizmetlerimiz mevcut. İyi bir uydu servisine ihtiyaç duyarsanız biz bulabileceklerinizin en iyilerinden biriyiz. Hizmet almak için bize ulaşın.

  • Türksat 4A ve Yabancı Uydu Çanak Montajı.
  • Uydu Sinyal Seviye Ayarı ve Yükseltme.
  • Digiturk – D-Smart – Tivibu Çanak Montajı.
  • Duvara LCD ve LED TV Montajı.
  • Multifeed LNB Sistemi Kurulumu.
Uydu Teknik Servisi
Türksat 3A/4A, Hotbird, Astra, Eutelsat, Azerspace, Thor gibi yerli yabancı uydular ve Digiturk, D-Smart, Tivibu gibi dijital platformları izleyebilmeniz için gerekli çanak anten kurulumu ve sinyal ayarlarının yanı sıra santral kurulumu ve arızaları, sinyal sorunları, kanal tarama ve düzenleme gibi uydu servis hizmetlerini İstanbul’un her köşesine gezici araçlarımız ile ulaştırıyoruz. İhtiyacınız olan her uydu servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Servis 7/24