Servis 7/24

Klima Servisi

  • Klima Teknik Servisi

Klima sistemleri montaj, söküm, yer değişimi, bakım, tamir ve onarım, gaz dolumu gibi temel servis hizmetlerini sağlan bir firmayız. Her marka’ya özel klima servisi olarak teknik destek veriyoruz.

Bizden servis hizmeti almanız durumunda yüzlerce mutlu müşteri arasına siz de katılmış olacaksınız zira biz hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti vaat ediyoruz. Servis 7/24 olarak bizi her klima servis işlemi için arayabilirsiniz.

Klima Hizmetlerinde Kalite

Biz servis çalışanlarımızı müşterilerimize servis verdiklerinde temiz ve kaliteli işçilik, müşteri ile iyi diyalog ve güler yüz konusunda sürekli eğitiyoruz. Müşterilerin özlem duyduğu anlayışlı, bilgili ve müşteriye değer veren ve diğer teknik servislerden farklı olan bir servis olmak adına gerekli her adımı özenle ve itina ile uyguladığımıza inanıyoruz çünkü müşterilerimizden bu yönde geri dönüşler alıyoruz. kaliteli hizmeti uzakta aramayın, biz buradayız!

  • Klima Kurulum ve Montaj Hizmeti.
  • Klima Tamir ve Onarım Hizmeti.
  • Klima Bakım ve Temizlik Hizmeti.
  • Klima Söküm ve Yer Değişim Hizmeti
  • Klima Gazları Dolum ve Takviye Hizmeti
Klima Teknik Servisi
Klimalar iklimlendirme cihazlarıdır yani hem soğutma hem ısıtma yaparlar. Siz hangi amaçla kullanırsanız kullanın arıza veya söküm ya da kurulum gibi hizmetler için bir gün mutlaka güvenilir bir klima teknik servisine ihtiyaç duyacaksınız. O gün geldiğinde bize ulaşmanız durumunda biz size bu hizmetleri sağlayabilecek en iyi servislerden biri olacağız. Teknisyenlerimiz ve teknik ekibimizi sizin için seferber etmeye her zaman hazırız ve hazır olacağız, bize ulaşmanız yeterli.

Servis 7/24