Servis 7/24

Kamera Servisi

  • Kamera Teknik Servisi

Evlere, ofislere, inşaat alanlarına, atölyelere, dükkanlara, fabrikalara ve kısacası her ortam ve mekana Güvenlik Kamera Sistemlerinin kurulumu, bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermekteyiz.

Tüm müşterilerimize aynı zamanda tek kameradan 16 veya daha fazla kamera için iç ve dış ortam kamerası, dvr kayıt cihazı ve kaydın yapılacağı sabit diski ve bağlantı elemanları olmak üzere full güvenlik kamera sistemi paketlerini ekonomik fiyatlarımız ile olarak sunmaktayız.

Satış, Montaj, Bakım ve Onarım

Satışını ve kurulumunu yaptığımız kamera sistemleri 2 yıl garantilidir. Bizden satın almış olduğunuz veya zamanında başka servislerin kurduğu sistemler dahil görüntü alamama, arızalı kamera, güç kaynağı, BNC konnektör gibi bağlantı elemanlarının neden olduğu herhangi bir arıza ve problem durumunda bizden servis talep etmeniz durumunda servis ekiplerimizi adresinize yönlendirip gerekli müdahale ve onarım hizmetlerini uygulamalarını sağlayabiliriz. Bizden servis randevusu talep etmeniz yeterli. Size sunacağımız hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır.

  • Güvenlik Kamerası Montaj ve Kurulumu.
  • Arızalı Sisteminizin Bakım ve Onarımı.
  • Eski Kameraların Yeni Kameralarla Değişimi
  • Kameralarınızın Cep Telefonundan İzlenmesi
  • Kameralarınızın Bilgisayar ve Tablet ile İzlenmesi
Kamera Teknik Servisi
CCTV Güvenlik Kamera Sistemleri ev, iş yeri, atölye, ofis, otopark, inşaat şantiyesi gibi herhangi bir mesken için artık olmazsa olmaz durumundadır. Artan hırsızlık olaylarına karşı aracınızı, binanızı, dükkanınızı ya da diğer yaşam alanlarınızı 7/24 gözlemleyip kayıt altında tutabileceğiniz bu sistemler ile içiniz hep rahat olacak. Siz de bu güvenlik kamerası sistemi kurdurmak isterseniz bizimle iletişime geçin ve paket fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi talep edin.

Servis 7/24