Klima Tamir Servisi

Klima Tamir Servisi

Klima Tamir Servisi

Yazın sıcak aylarında arıza yapan bir Klima çok sinir bozucu olabilir. Özellikle geceleri yüksek nem ve sıcak nedeniyle uyumak neredeyse imkansızdır. Vantilatörler böyle durumlarda genellikle pek iş görmezler ve bu sebeple yapılacak en iyi şey klimanızı eski günlerine döndürecek kaliteli bir servis bulmak. Klima Servisi olarak müşterilerimizi bu tür sıkıntılardan kurtarmak için hizmet vermekteyiz ve siz de klimanızla ilgili sorun yaşıyorsanız bizi arayın, sorununuzu çözelim.

Klimalarda Sık Rastlanılan Arızalar

Klima Tamir ServisiElektrikli aletler de tıpkı canlılar gibi hastalanabilirler, yani arıza yaparlar. Teknik servis elemanı klimanızın arıza tespitini yapar ve koyduğu teşhise göre tedaviye başlar. Tabi bu işin şakası ama benzer yanları tabi ki de var. Klima arızaları genelde belli başlı arızalardan meydana gelir, mesela gaz kaçması gibi. Bu en sık rastlanılan durumlardan biridir her ne kadar sebepleri farklı farklı olsa da. Boru kırılması, rekorlardan veya siboptan kaçırması gibi. Elektronik kart arızası da sık rastlanılan arızalardan biridir. Klimanın beyni sayılan bu kart tüm işlenecek komutları göndermektedir, tabi arıza yapması durumunda cihaz devre dışı kalacaktır. Kondansatör arızası da çok rastlanılan bir arızadır, böyle bir arıza durumunda kompresör devreye girmeyecek ve doğal olarak cihaz ısıtma veya soğutma yapmayacaktır. Ve en masraflı olan arıza, kompresörün yanmasıdır, maliyeti neredeyse yarım klima parasıdır.

Kaliteli ve Kalitesiz Servisler Arasındaki Farklar

Teknik Servisler bazen çok can sıkıcı olabilirler. Aldığınız bir onarım hizmeti sonrası cihazınız tekrar aynı arızayı yaparsa elbette yapmanız gereken müdahalede bulunan servisi aramaktır fakat bazı günlük çalışan servislere işlem sonrası ulaşmak mümkün olmayabiliyor. Günü kurtarmaya yönelik çalışan bu servisler “merdiven altı” diye tabir edilen servislerdir. Yaptıkları işlerin garantisi yoktur, ulaşmak istediğiniz zaman ulaşamazsınız, ulaşsanız bile telefonda size hakaret bile edenleri var. Servis seçiminde dikkatli olmakta fayda var. Kalite bir servisten beklentiniz aşağıdaki listede belirtilen özelliklerde olmalıdır.

  • Aldığınız hizmete servis garantisi vermelidir
  • Kaliteli ve temiz işçilik uygulamalıdır
  • Profesyonel teknisyenlerden oluşmalıdır
  • Gerektiğinde telefonda teknik destek vermelidir
  • Müşteri memnuniyetine önem vermelidir

Biz firma olarak bu özelliklere sahip olduğumuzu biliyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimiz bizi çevrelerine tavsiye etmekle beraber memnuniyetlerini bizzat çağrı merkezimize bildirmektedirler. Memnun müşteri demek devamlı müşteri demek. Siz de bir telefon açarak devamlı müşterilerimizden biri olabilirsiniz. Kaliteli, güler yüzlü ve profesyonel hizmet sizin de hakkınız.