Klima Bakım Servisi

Klima Bakım Servisi

Klima Bakım Servisi

Düzenli check-up yaptıran insanların olası sağlık risklerinin önceden tespit edilerek zamanında müdahale ile hayatları kurtulur ve daha uzun ve sağlıklı yaşarlar. Buna benzer bir durum da Klimalar için geçerlidir. Düzenli bakımlar cihazınızı temiz, sağlıklı ve çalışır durumda tutmakla beraber kullanım sürelerini de belli oranda uzatmaktadır. Bununla beraber klima hastalığı diye bilinen klimanın sebep olduğu sağlık sorunlarından da sizleri korumaktadır. Bu hastalıklara sebep olan bakteriler bakımı yapılmayan klimaların içlerinde üremektedirler.

Klima Bakımı Cebinizi ve Sağlığınızı korur

Klima Bakım ServisiKlimanızda oluşabilecek büyük arızalar bakım esnasında tespit edilebilir ve henüz büyük bir soruna neden olmadan önlenebilirler. Bakımlar her yıl düzenli olarak yapıldığı takdirde hem sağlığınızı hem de cüzdanınızı koruyacaktır. Bakım ücretinden kaçarken yeni klima masrafına girmeniz işten bile değil. Bakım esnasında cihazınızın gaz seviyesi ve basıncı kontrol edilir, elektrik bağlantıları, bakır boru bağlantıları, elektronik devre ve kablolar kontrol edilir. Klimanızın temizliği ve ilaçlaması yapılır ve daha bunlara benzer kontroller gerçekleştirilir. Siz siz olun klimanızın bakımlarını ihmal etmeyin.

Firmamızın sağladığı Klima Bakım hizmetinden faydalanmak isterseniz bizi aramanız yeterli. Çağrı numaramıza bakan arkadaşımız randevu konusunda size yardımcı olacaktır.

Düzenli Bakım Yaptırmanın Avantajları

Klimalarınızın bakımlarını düzenli olarak yaptırdığınızda bakteri ve kir birikmesi oluşmayacaktır, klimanız daha rahat, performanslı ve tasarruflu çalışacaktır. Periyodik bakımlarım senede 2 kez ilkbahar başlarında ve sonbahar başlarında yapılmasında fayda var. Bakımlı bir Klimanın avantajları aşağıda sıralanmıştır.

  • Bakımlı Klima sağlığınızı tehdit etmez
  • Daha rahat hava sirkülasyonu sağlar
  • Enerji tasarrufuna sebep olur
  • Bakteri kaynaklı kötü kokular oluşmaz
  • Her daim verimli çalışır
  • Arıza yapma ihtimali azalır

Bakımlı Klima demek rahatlık demek, konfor demek, gözünüzün arkada kalmaması demek. Siz de bakımlarınızı düzenli yaptırın ve uzun yıllar klimanızın keyfini çıkarın.