Halıcıoğlu Kombi Servisi

HALICIOĞLU KOMBİ SERVİSİ – KOMBİ TAMİR & ONARIM – KOMBİ BAKIM & TEMİZLİĞİ – KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ – 0507 489 39 50
Halıcıoğlu Kombi Servisi - Halıcıoğlu Kombici

Halıcıoğlu Kombi Servisi – 0507 489 39 50

Servis Olarak Halıcıoğlu ve Beyoğlu ilçesine bağlı Bademlik, Çıksalın, Örnektepe, Halıcıoğlu, Hasköy gibi çevre semtlerde Kombisi sorun çıkaran her müşterimize hizmetlerimizi Halıcıoğlu Kombi Servisi adı altında sunmaktayız. Yaz kış evlerimizin ısınma, banyo, mutfak gibi alanlarının sıcak suyunu sağlayan Kombilerin gerek yıllık bakımları, gerek arızalarının onarımı veya ısınma sorunu yaşayan tıkalı peteklerinin temizlenmesi firmamızca itina ile yerine getirilmektedir. Halıcıoğlu ve çevresinde güvenilir, uygun fiyatlı, müşteri memnuniyetine önem veren bir kombi teknik servisi arıyorsanız bize 0507 489 39 50 numaralı servis hattımızdan ulaşıp adresinizi, servis saat ve tarihi belirtip hizmet randevusu talep edebilirsiniz. Halıcıoğlu Kombi Servisi olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kombi Hizmetlerimiz

Servis olarak Halıcıoğlu ve çevre mahallelere arıza tamir ve onarımı, elektronik kart tamiri, düzenli kombi bakımı ve tıkalı kombi peteklerinin makina ile temizlikleri gibi olağan hizmetler vermekteyiz. Halıcıoğlu Kombi Servisi olarak biz hizmetlerimizi temiz işçilik
sağlayan güler yüzlü teknisyenler ve servis garantisi ile uygulamaktayız. Halıcıoğlu Kombici yada
Halıcıoğlu Kombi Servisi olarak bize 0507 489 39 50 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kombi Arıza Tamiri

Kombi Arıza Tamiri

Kombi arızasının onarımı doğru arıza teşhisi ve gerekli yedek parça değişimi ile 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilir.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı

Yıllık kombi bakım ve temizliğini düzenli yaptırmak kombinizin hem daha verimli çalışmasını hem ömrünün uzamasını sağlar

Kombi Petek Temizleme

Kombi Petek Temizliği

Petekler tortu ile dolduğunda ısıtma kapasitesi oldukça düşer. Petek temizliği yaptırmak tek çözümdür. İhmal etmeyin.

Kombi Elektronik Kart Tamiri

Kombi Kartı Tamiri

Halıcıoğlu Kombi Kart Tamiri

Bozulan kartın onarımı mümkün olduğu durumlarda arızalı Kombi kartının tamiri anlaşmalı olduğumuz kart servislerince garantili olarak yapılmaktadır. Onarımı mümkün olan kart sizi oldukça masraflı kart değişiminden kurtaracaktır. Yeni kartların yüksek fiyatlı olmasının yanı sıra bazı marka kombilerin yeni kartları piyasada bulunamamaktadır, böyle durumlarda kombi değişimi veya kart tamiri tek seçenektir.
Arızalı kombi kartınız varsa Halıcıoğlu Kombici Servisi olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halıcıoğlu Kombi Servisi

Bizi Arayın!