0507 489 39 50 destek@teknikservis7-24.com

Yeşilyurt Klima Servisi

Servis 7/24 Yeşilyurt Klima Servisi

Yeşilyurt Klima Servisi

Gönderen rifat74

Yeşilyurt Klima Servisi

Yeşilyurt Klima Servisi Klimanızın Dostu!

Sorun çıkaran klimalara acil müdahalede bulunabilecek halk diliyle ” Klimacı” arayan Bakırköy ilçesi Yeşilyurt ve Yeşilköy mahallelerinde ikamet eden vatandaşlarımız için arıza, bakım ve onarım hizmeti sağlamaktayız. Bize “Yeşilyurt Klimacı” ya da “Yeşilyurt Klima Servisi” de diyebilirsiniz. Uzmanlığımız ev tipi diye tabir edilen Split Klimalar ve Salon tipi Klimalardır her ne kadar tavan tipi, kaset tipi ve mobil klimalara da hizmet versek de. Sorunlu klimalarınıza detaylı bir inceleme sonucunda müdahale etmekteyiz, böylece olası bazı potansiyel arızaları da oluşmadan tespit edebilme ihtimalimiz vardır.

Güvenilir, tecrübeli ve profesyonel bir teknik servis bulabilmek imkansız değildir, Servis 7/24 olarak Yeşilyurt çevresine bu özelliklerimiz ile klima ve uydu alanında bu hizmetleri ulaştırmaktayız. Klima Montajı, Klima Bakımı, Klima Tamiri, Klima Yer Değişimi, Klima Gaz Dolumu, Gaz Kaçak Tespiti ve bunlara benzer tüm klima servis hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Hizmetlerimizden mahrum kalmayın, bizimle tüm klima konularında iletişime geçebilirsiniz.

Yeşilyurt Klima Montajı

Yeşilyurt Klima Montajı

Klima Montajı yaptırmak isteyen müşterilerimizin ister yeni alınmış olsun ister mevcut eski klimaları olsun Salon Tipi, Duvar Tipi, Kaset Tipi ve Tavan Tipi klima cihazlarının montajlarını ev ve oda şartlarına uygun, estetik açıdan göze hoş gelecek verimi en yüksek olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Montaj sadece duvara tutturmak değildir.

Yeşilyurt Klima Bakımı

Yeşilyurt Klima Bakımı

Klimanız ve sizin için hayati öneme sahip olan klima bakımı düzenli yapılmadığı takdirde klimanın ömrüne, performansına, elektrik tüketimine ve sizin sağlığınıza doğrudan etkileri vardır. Toz nedeniyle tıkanan filtre ve kondanser petekleri emiş ve üfleme kapasitesini düşürür, klimayı zorlar ve bakteri oluşumuna sebep olur.

Yeşilyurt Klima Tamiri

Yeşilyurt Klima Tamiri Klimanız arıza yaparsa panik yapmayın. Tüm klimalar sorun çıkarabilir, yeni olsalar bile. Klimanızın arızası ne olursa olsun biz onu tekrar faal hale getirmek adına tüm gerekli işlemleri yapıyoruz.

Yeşilyurt Klima Gazı

Yeşilyurt Klima Gazı Gaz eksikliği nedeniyle soğutma ve ısıtma yapmayan klimaların R22, R410, R407, R417 gibi klima gazları ilavesi veya tam dolumlarını Yeşilyurt Klima Servisi olarak itina ile yapıyoruz.

Yeşilyurt Klima Sökümü

Yeşilyurt Klima Sökümü Yer değişimi nedeniyle ya da kullanmak istemediğiniz veya arızası sebebiyle söktürmek istediğiniz klimalarınız varsa biz onların demontaj (söküm) işlemlerini itina ile yapmaktayız.

Yeşilyurt Uydu Servisi olarak diğer hizmetlerimiz:

 • Klima Kompresörü Değişimi
 • Dört Yollu Vana Değişimi
 • Bakır Boru Değişimi
 • Klima Devre Kartı Tamiri
 • Klima iç ve dış Ünite Fan Değişimi
 • Klima Kapasitör Değişimi
 • Ortam ve Boru Sensörü Değişimi
 • Klima’nın Eski Adresten Sökülüp Yeni Adrese Montajı
 • Klima Su Akıtma Sorunu Çözümü
 • Arçelik, Vestel, Beko Klima Kumandaları Satışı
 • Bina Mantolaması Nedeniyle Dış Ünite Sökümü ve Montajı
 • İnşaat ve Güvenlik Konteynerlerine Klima Montajı
 • Prefabrik Yapılara ve Evlere Klima Montajı
 • İşyerlerine Toplu Klima Bakımı ve Montajı

Bahsi geçen hizmetler ve işlemler haricinde sormak istediğiniz ve aklına takılanları çağrı merkezimizi arayarak danışabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz işlemler için bizden yerinde ücretsiz keşif talep edebilirsiniz. Servis olarak müşterilerimize yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Söz konusu hizmetlerimizi Bakırköy ilçesi Yeşilyurt mahallesi dışında Yeşilköy, Florya, Basınköy, Şenlikköy, Ataköy gibi diğer Bakırköy semt ve mahallelerine de götürmekteyiz. Kaliteli hizmet, güleryüz, uygun fiyat ve garantili işçilik ile her daim hizmetinizde olmaktan mutlukuk duyarız.

Yeşilyurt Klima Servisi

Klima veya Uydu Servis ihtiyaçlarınız için bizi aramaya çekinmeyin!

  0507 489 39 50
logo