Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi

Şişli ilçe Teşvikiye mahallesinde klima cihazı ile ilgili servis gereksinimi duyan tüm müşterilerine gerçek anlamda bir klima servisinin tüm hizmetlerini sağlamaktayız. Teşvikiye Klima Servisi olarak yıllara dayanan onarım, bakım, kurulum tecrübemiz ve usta teknisyenlerimiz ile gerek arıza tamir ve onarımı, gerek klima montaj, kurulum, söküm veya yer değişimi gerek klima gazı sorunların çözümü olsun her konuda teknik destek vermekteyiz. Teşvikiye sakinlerine hilesiz hurdasız dürüst, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimiz ile rakipsiz olduğumuzun garantisini veriyoruz. Marka ve model ayrımı yapmadan Şişli ilçesi Teşvikiye mahallesi ile Nişantaşı, Maçka, Topağacı, Osmanbey gibi tüm diğer çevre semtlere hizmet vermekteyiz.

Split, Salon, Kaset, Mobil, VRV, VRF ve Tavan tipi klimaların tüm marka ve modellerine özel servis olarak montaj, tamir, bakım, söküm, gaz dolumu, yer değişimi gibi hizmetleri tecrübeli teknisyenlerle sağlamaktayız. Teşvikiye semtinde hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize kaliteli hizmet ve hizmet sonrası teknik destek de sağlıyoruz. Teknik Servis Hizmetleri dışında ihtiyacınız olabilecek klima kumandası, bakır boru, fan motoru, kapasitör, klima ayağı gibi yedek parça temin ve satışının yanı sıra 2.el klima satışı ve alımı yapmaktayız. Teşvikiye Klima Servisi olarak bizden hizmet talep etmeniz durumunda ekiplerimizi sizin için seferber etmeye hazırız.

Teşvikiye Klimacı Uzman Servis Ekibi

Teşvikiye Klima Servisi çalışanları son derece bilgili ve tecrübeli teknisyenlerdir. Çözüm üretme ve arıza tespiti konusunda yetenekli, müşteri ile iyi diyalog kurabilen, güler yüzlü ve kaliteli işçiliğe önem veren profesyonel çalışma arkadaşlarına sahibiz. Bizden servis hizmeti alan müşterilerimiz her zaman bir adım öndedir.

 • Klima Montaj ve Kurulumu
 • Klima Söküm ve Yer Değişimi
 • Klima Bakımı ve Gaz Dolumu
 • Klima Arıza Onarım ve Tamir
 • Bakır Boru Değişimi ve İlavesi
 • Tüm Klimalara Kumanda Temini
Bizi Şimdi Arayın
Teşvikiye Klimacı

Teşvikiye Klima Montaj ve Söküm

Klima montajına mı ihtiyacınız var? Biz her marka ve model Duvar Tipi, Split, Salon Tipi ve Tavan Tipi 7000 – 9000 – 12000 – 18000 – 24000 – 36000 – 52000 BTU klimaların evlere, ofislere, fabrikalara, inşaat konteynerlerine ve güvenlik kulübelerine montajını yapıyoruz. Montaj dışında klima sökümüne ve demontajına ihtiyacınız varsa tüm klima çeşitlerinin demontaj ve sökümlerini de yapmaktayız. Dilerseniz bir adresten klima söküp başka adrese taşıyarak orada kurulumunu da yapabiliriz.

Klima Montaj Hizmeti

Teşvikiye Klima Arıza Tamiri

Klimanız sizi yaz sıcaklarında yarı yolda bırakırsa ve soğutmak istemezse onu bize bırakın. Her çeşit klima arızasının onarım ve tamiri, gerekli parça değişimleri servis garantili olarak uzman teknisyenlerimizce tüm İstanbul semt ve mahallelerine sağlanmaktadır. Klimanıza özen göstermek sizin için oldukça önemlidir, böylece daha uzun süre dayanır, daha verimli çalışır ve enerji maliyetlerinizi düşük tutmanıza yardımcı olur. Klima bakımı, yıllar boyunca size hizmet edecek verimli ve güvenilir bir klima cihazı sağlamak için önemlidir. 

Klima Tamir Hizmeti

Teşvikiye Klima Bakım Hizmeti

Klimalara düzenli olarak her yıl mümkünse iki veya en azından bir defa bakım yaptırmak çok önemlidir. Klimalar çalışma prensipleri itibarı ile mikrop ve bakterilere ev sahipliği yapmak için ideal bir ortam sağlarlar. Bu mikrop ve bakteriler bakımsız klimalar vasıtasıyla soluğunuz havaya karışırlar ve akciğerlerinize yerleşip size hasta edebilirler. Antibakteriyel bakım ve temizlik yaptırarak bu riski en aza indirebilirsiniz ve bakımlı klimanın sağladığı performans artışı ve düşük elektrik tüketiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Klima Bakım Hizmeti

Teşvikiye Klima Gaz Dolumu

Klima tesisatınızda bir gaz kaçağı olmadığı müddetçe mevcut gazı ömür boyu kullanabilirsiniz. Fakat klimanızda veya bakır boru tesisatınızda bir gaz sızıntısı varsa ve klimanızın gazı eksilirse dolum yaptırmanız kaçınılmazdır. Bu tür bir sorun yaşarsanız öncelikle klima gaz sızıntısının tespit edilip giderilmesi ve ondan sonra vakum yapılarak tekrar gaz dolumu yapılması gerekir. Biz bu hizmeti sağlayıp R22, R32, R410A, R407C ve R417A gibi soğutucu klima gazlarının dolumunu yapmaktayız.

Klima Gaz Dolum Hizmeti Hizmeti

Tüm Klima Markalarına Hizmet

Teşvikiye Klima Servisi sadece Teşvikiye’ye değil, 19 Mayıs Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Fulya, Muradiye, Vişnezade, Nişantaşı, Maçka, Topağacı, Osmanbey, Harbiye gibi çevre ilçe, semt ve mahallelere de klimacı ve klima tamircisi olarak hizmet verir ve her türlü klima servis ihtiyacınıza uygun hizmetler sağlar.

Herhangi bir markanın yetkili servisi değiliz ancak özel servis olarak Arçelik, Airfel, Beko, Bosch, Daikin, Demirdöküm, Fujitsu, Fujitherma, Midea, Mitsubishi, Regal, LG, Seg, Samsung, Siemens, Vestel gibi tanımış klima markalarının montaj ve kurulumunu, arıza tamir ve onarımını, periyodik bakımlarını ve her çeşit klima gazının dolumunu yapmaktayız.

 • Klima Servisi Teşvikiye
 • Teşvikiye’de Klima Tamircisi
 • Teşvikiye’de Klimacı
 • R22 Gaz Dolum Fiyatı Teşvikiye
 • R410A Gaz Dolum Fiyatı Teşvikiye
 • Klima Kumandaları Satışı
 • Klima Gazı Dolum Fiyatları 2019
 • İnşaat Konteyneri Klima Montajı
 • Güvenlik Kulübesi Klima Montajı
 • Prefabrik Yapı Klima Montajı

Diğer Klima Servis Hizmetlerimiz

 • Klima Yer Değişimi ( Taşınma veya oda değiştirme durumunda)
 • Klima Sökümü, Demontaj ( Taşınma, bina mantolaması veya kullanılmama durumunda)
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Değişimi
 • Klima Kompresörü Değişimi ( Yeni veya daha uygun fiyatlı 2. el kompresör)
 • Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi tüm markaların klima kumandası temin ve satışı
 • Prefabrik, İnşaat Konteyneri, Güvenlik Kulübesi gibi yapılara Klima Montajı
Servis İsteyin

Klima Markaları