Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi Tüm Klima Servis İşlemleri İle Emrinizde!

Teşvikiye Klima Servisi Şişli ilçesi Teşvikiye Mahallesinde Klima ile ilgili Montaj, Bakım, Onarım ya da Gaz Dolumu gibi teknik servis ihtiyacınız olduğunda size hizmette garanti, memnuniyet ve uygun fiyat vaadinde bulunan bir Klima Servisi olarak Servis 7/24 tüm ev, ofis, iş yeri, fabrika, inşaat şantiyesi, düğün salonu gibi çeşitli mekanlara hizmet vermektedir.

Teşvikiye Klima Servisi olarak amacımız tüm Şişli ilçesi ve Teşvikiye Mahallesi sakinlerinin profesyonel hizmet almasını sağlamak. Piyasada servis çok fakat işini iyi yapan servis maalesef çok az, bu nedenle ödediği ücretin tam karşılığını almayı hak eden herkes gibi sizin de iyi bir teknik servisten hizmet almanızı ve aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamak amacıyla tüm klima onarım, bakım, montaj, söküm ya da gaz dolum işlemlerinize talibiz.

Teşvikiye’de Klima Montaj Servisi

Klima Montajı nasıl yapılır? Merak mı ediyorsunuz? Montaj sadece iç ve dış ünitelerin duvara tutturulması değildir. Özensiz ve bilinçsiz yapılan bir montaj ilerleyen zamanda başınızı ağrıtacaktır. Montaj yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır ve bu hususlara dikkat edilmezse klimadan tam performans alamazsınız, gürültülü çalışır, evin içine su damlatır ve arıza yapabilir.

Klima montajınızı uzman ellerde yaptırın, işi bilmeyen bir servis ve ustası size hizmet vermekten çok cihazınıza zarar verebilir. Bizim gibi uzman teknisyenlere sahip bir teknik servisin yaptığı klima montajı hem verim açısından, hem görsel ve estetik açısından hem de yukarıda bahsi geçen hususlara uygun bir montaj olur. Montaj sadece montaj değildir, hizmetin kalitelisini bizden alın.

Klima Montajı

Montaj İsteyin

Cep telefonunuzdan butona tıklayarak bizi direkt olarak arayabilirsiniz. Duvar Tipi, Split, Salon Tipi ve Tavan Tipi 7000 – 9000 – 12000 – 18000 – 24000 – 36000 – 52000 BTU tüm klimaların montajını yapıyoruz.

Teşvikiye’de Klima Tamir Servisi

Teşvikiye mahallesinde yaz sıcakları bunaltıcı ve aşırı nemli olur, klimanız bozulursa ve çalışmazsa hayat sizin için çekilmez olacaktır. Teknik Servis Hizmeti veren kombi servisi, beyaz eşya servisi veya klima tamircisi olsun her zaman işini temiz, dürüst ve itinalı yapanıyla çalışmak gerekir.

Arızalı cihazınıza profesyonel ellerin değmesi şarttır. Uzun yılların deneyimine sahip teknik ekibimiz arıza teşhisi ve sorun çözme konusunda uzmanlaşmıştır. Arıza tapan klimaların kompresör değişimleri, devre kartı tamir ve onarımı, gaz sorunları, randımansız çalışmaları bizimle dert olmaktan çıkar.

Klima Tamiri

Onarım İsteyin

Arızalı veya sorun çıkaran klimanızın onarımı için bizden aşağıdaki butonu tıklayarak servis talep edebilirsiniz. Kompresör arızası, devre kartı, fan motoru gibi her arıza onarımını ve parça değişimini garantili yapıyoruz.

Teşvikiye’de Klima Bakım Servisi

Bakım bir klima için çok önemlidir. Çalışma ömrünü belirleyen faktörlerin başında gelmektedir. İhmal edilmesini hiç tavsiye etmiyoruz zira bu olursa klimanızı bakteri ve mikroplar istila eder, petekler tıkanır hava sirkülasyonu yeterince sağlanamaz, ortama kötü kokular yayılır, cihazınız evinizin içine su akıtmaya başlayabilir ve tabi zorlanan bir klima elektrik tüketimini arttırır.

Sanırım yukarıda bahsettiğimiz durumu kimse yaşamak istemez. Biz Teşvikiye Klima Servisi olarak bakım yaptığımız cihazları antibakteriyal ilaçlarla mikroplardan arındırıyoruz, temizliğin yanı sıra devre kartı, kablolar, boru tesisatı, elektrik tesisatı kontrolü ve gaz seviyesi ölçümünü yapıyoruz eksikleri giderip olası arızalara karşı müdahalede bulunup klimanızın çalışma ömrünün uzamasını sağlıyoruz.

Klima Bakımı

Bakım İsteyin

Evinizin, iş yerinizin veya ofisinizin tüm klimalarının periyodik bakımını bize yaptırabilirsiniz. İster tek ister bir düzine klimanız olsun biz her birinin bakımını, ilaçlamasını, temizliğini, gaz ve donanım kontrolünü yapmaya talibiz.

Teşvikiye’de Klima Gazı Dolumu

Aldığımız çağrılarda en sık sorulan sorulardan biri klima gaz dolum fiyatı ne kadar? Gaz dolum fiyatı vermeden önce gazın kaçma sebebini soruyoruz müşterilerimize. Gaz eksildikçe veya tamamen kaçtığında hemen tekrar dolum yapılacak bir şey değildir gaz. Önce eksilme sebebini bulmak gerekir aksi takdirde doldurulan gaz yine kaçacaktır.

Gaz kaçağının tespitini yaptıktan sonra ve sorunu giderdikten sonra sistemin nem ve havaya karşı vakumlanması gerekir, ancak bu işlemlerden sonra R22, R410A, R407C veya R32 gazlarının dolumu yapılır. Dolum sonrası tekrar kaçak kontrolü yapılır ve her şey yolundaysa işlem tamamlanmış olur. Teşvikiye Klima Servisi olarak biz böyle yaparız.

Klima Gaz Dolumu

Gaz Dolumu İsteyin

Klimanızın gazı mı eksik? İyi soğutmuyor mu? Gaz dolumu için servis mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Alttaki butonu cep telefonuzdan tıklayarak bizi direkt arayabilir ve gaz dolum talebinde bulunabilirsiniz.

Tüm Klima Markalarına Hizmet

Teşvikiye Klima Servisi sadece bu mahalleye değil, Nişantaşı, Maçka, Topağacı, Osmanbey, Harbiye gibi çevre ilçe, semt ve mahallelere de klimacı ve klima tamircisi olarak hizmet verir. Özel Servis olarak Arçelik, Airfel, Beko, Bosch, Daikin, Demirdöküm, Fujitsu, Fujitherma, Midea, Mitsubishi, Regal, LG, Sega, Samsung, Siemens, Vestel gibi tanımış markaların onarımını, bakımını, gaz dolumunu yapmaktayız.

  • Klima Kumandaları Satışı
  • Klima Gazı Dolum Fiyatları 2019
  • İnşaat Konteyneri Klima Montajı
  • Güvenlik Kulübesi Klima Montajı
  • Prefabrik Yapı Klima Montajı
Klima Markaları
Sayfa Başına Git