Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi

Teşvikiye Klima Servisi Hizmetleri

Teşvikiye Klima Servisi Şişli ilçesi Teşvikiye Mahallesinde Klima ile ilgili Montaj, Bakım, Onarım ya da Gaz Dolumu gibi teknik servis ihtiyacınız olduğunda size hizmette garanti, memnuniyet ve uygun fiyat vaadinde bulunan bir Klima Servisi olarak Servis 7/24 tüm ev, ofis, iş yeri, fabrika, inşaat şantiyesi, düğün salonu gibi çeşitli mekanlara hizmet vermektedir.

Teşvikiye Klima Servisi olarak amacımız tüm Şişli ilçesi ve Teşvikiye Mahallesi sakinlerinin profesyonel hizmet almasını sağlamak. Piyasada servis çok fakat işini iyi yapan servis maalesef çok az, bu nedenle ödediği ücretin tam karşılığını almayı hak eden herkes gibi sizin de iyi bir teknik servisten hizmet almanızı ve aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamak amacıyla tüm klima onarım, bakım, montaj, söküm ya da gaz dolum işlemlerinize talibiz.

Şişli Teşvikiye ve Çevresine Kaliteli Hizmet

Teşvikiye Klima Servisi olarak Şişli ve çevre mahalle ve semtlere de hizmet ulaştırıyoruz. Siz de Nişantaşı, Maçka, Topağacı, Osmanbey, Harbiye gibi herhangi bir Şişli semti veya mahallesinde klima servis ihtiyacı duyuyorsanız bizi hemen arayın ve kaliteli, profesyonel ve uzman bir servisten hizmet almanın keyfini çıkarın.

Klima Servis İşlemlerimiz:

Teşvikiye Klima Montajı

Teşvikiye Klima Montajı

Teşvikiye’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Teşvikiye Klima Bakımı

Teşvikiye Klima Bakımı

Teşvikiye Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Teşvikiye Klima Tamiri

Teşvikiye Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması Teşvikiye Klima Servisi olarak bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Bizi Arayın

Teşvikiye Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Teşvikiye Klima Servisi olarak dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Ayrıntılı Hizmet Listemiz

Yukarıda detaylarına yer vermediğimiz tüm klima servis hizmetlerimizin çeşitlerini ve ayrıntılarına aşağıdaki listemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Teşvikiye Klima Servisi hizmette sınır tanımaz:

  • Tüm yapı ve binalara Klima Montajı—Sadece evlere ve iş yerlerine değil, inşaat konteynerlerine, güvenlik kulübelerine, prefabrik yapılara ve hatta tekne ve yatlara klima montaj hizmeti sunuyoruz.
  • Klima Su Akıtma sorunu çözümü—Oda içerisine su damlatan veya akıtan klimalar parkelerinizin kabarmasına, duvar boyasına iz yapma gibi sorunlara sebep olur. Biz bu soruna çözüm sunuyoruz.
  • Arızalı Kompresör Değişimi—Klima kompresörü bozulduğu zaman tamiri mümkün olmuyor maalesef. Değişim şart. Biz gerek yeni sıfır gerek çıkma 2. el kompresör olsun değişim hizmeti veriyoruz.
  • Kayıp veya bozuk klima kumandası—Vestel, Arçelik, Demirdöküm, Mitsubishi, LG gibi ünlü markaların klima kumandalarını ister orijinal ister yan sanayi temin ediyoruz. Kumandası piyasada bulunmayan bazı klima markalarına ise “Akıllı Klima Kumandası” ile çözüm sunuyoruz.
  • Bakır Boru Değişimi—Yıpranmış, gaz sızıntısına sebep olan, müdahale nedeniyle kırılmış veya ne sebeple olursa olsun değişim ihtiyacı duyulan bakır boru tesisatlarını yenisi ile değiştiriyoruz.
  • Gürültülü çalışan klimalar—Klimanız çok gürültülü ve sesli çalışıyorsa muhtemelen montaj kaynaklı bir sorundur. Sebebi ne olursa olsun biz onu tekrar eski sessiz haline döndürebiliriz.
Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!