Günümüzde insanlar ihtiyaç duydukları her şey için internette arama yapıyorlar. Sokak sokak dolaşıp aramak yerine koltuğunuzdan kalkmadan size lazım olan hizmeti sanal alemde bulup bol seçenek arasından size uygun olduğunu düşündüğünüz hizmeti almak hem zaman kazandırıyor hem de sizi bütün gün dolaşmaktan kurtarıyor. Talatpaşa Klima Servisi olarak biz de arama sonucunda bize ulaşan müşterilerimize aradıkları klima servis hizmetini kalite, güven, garanti ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde sunmak için elemanlarımızı seferber etmekteyiz. Bize ulaştıysanız siz de şanslısınız.

Her Marka Klima Tamir ve Onarımı

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler içerisinde arıza tamiri ve onarımı olmazsa olmaz elbet. Bir teknik servisten beklenti elbette tamirattır. Tabi ki biz bu hizmeti müşterilerimize vermekteyiz üstelik temiz işçilik ve garantili parça değişimi ile. İster kompresör arızası, ister soğutmama ve ısıtmama, ister sensör, kapasitör, fan veya gaz kaçırma sorunları olsun teknisyenlerimizin uzun yıllar edindikleri tecrübe ve deneyimleri ile klimanızın sağladığı konforu kesintisiz yaşamanız adına hayata döndüreceklerdir. Talatpaşa ilçesinde ikamet eden her klima sahibi bizden hizmet aldığında garanti kapsamamız dahilindedir.

Klima Bakımı ve Temizliği

Talatpaşa Klima Servisi olarak bakım zamanı gelmiş ve geçmiş tüm klimalara kimyasal ilaçlarla dezenfeksiyon ve temizlik dışında genel bir kontrol sağlamaktayız. Kontrollerimiz esnasında klimanın gaz ölçümünü, bakır boru ve rekorların gözden geçirilmesi, elektrik tesisatı ve kablo bağlantılarının kontrolü, amper çekim kontrolü, sensör, fanlar ve elektronik devrelerin olası arızalara karşı incelenmesini ve klimanın çalışma esnasında çıkardığı sesleri detaylı bir şekilde analiz etmekteyiz ve ayrıca su tahliyesi ve drenaj hortumu gibi öğeleri de gözden geçirmekteyiz. Bakım sonrasında klimanız mikroplardan büyük oranda arınmış ve enerji tüketiminde de azalma olacaktır.

Klima Montaj, Söküm ve Yer Değişimi

Yaz ayları başında en çok aldığımız servis talebi Klima Montajıdır. Biz genelde yaz yoğunluğu başlamadan klimaların kurulumunu tavsiye ediyoruz fakat çoğu klima sahibi genelde son an’a kadar beklemektedir ve yaz yoğunluğu başladığında maalesef hemen montaj yapacak bir servis bulmakta zorlanır. Sebep her ne olursa olsun, klima montajına ihtiyaç varsa biz 9000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU, 24000 BTU Split Klima ve ayrıca 36000 BTU, 48000 BTU, 52000 BTU Salon Tipi ve Tavan Tipi tüm klimalar için bu hizmeti sağlıyoruz. Talatpaşa Klima Servisi olarak Klima sökümü, bina mantolaması nedeniyle sadece dış ünite sökümü veya taşınma gibi durumlarda eski adresten söküm ve yeni adrese montaj yani yer değişimi hizmeti de veriyoruz.

Talatpaşa’de Klima Gazı Dolumu

Gazı olmayan bir klima sadece vantilatör görevi yapar. Isıtma ve Soğutma için klima gazı gerekir ve bu gaz maalesef bazı nedenlerden dolayı eksilebilir veya tamamen kaçabilir. Klimanızın gazı eksik ise veya kaçtı ise yapılması gereken ilk şey kaçağın nedenini bulmak. Kaçaklar genelde iyi sıkılmamış rekorlardan, bozulmuş siboplardan, kapağı olmayan vanalardan veya yıpranmış bakır borulardan kaynaklanabilir. Kaçağın nedeni bulunup giderildikten sonra yapılması gereken 30 – 45 dakika vakumlama yapmaktır. Vakumlama yapılıp kaçak olmadığına kanaat getirildikten sonra klimanın kullandığı gaz çeşiti (R22 – R410A – R407C – R417A – R32) dolumu gerçekleştirilir. Biz Talatpaşa Klima Servisi olarak gaz dolumu sonrası köpük ile tekrar sızıntı kontrolü gerçekleştirmekteyiz. Sızıntı yoksa işlem başarıyla tamamlanmış olur.

Tüm Ayrıntılı Hizmet Listemiz

Yukarıda detaylarına yer vermediğimiz tüm klima servis hizmetlerimizin çeşitlerini ve ayrıntılarına aşağıdaki listemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Talatpaşa Klima Servisi hizmette sınır tanımaz:

  • Tüm yapı ve binalara Klima Montajı—Sadece evlere ve iş yerlerine değil, inşaat konteynerlerine, güvenlik kulübelerine, prefabrik yapılara ve hatta tekne ve yatlara klima montaj hizmeti sunuyoruz.
  • Klima Su Akıtma sorunu çözümü—Oda içerisine su damlatan veya akıtan klimalar parkelerinizin kabarmasına, duvar boyasına iz yapma gibi sorunlara sebep olur. Biz bu soruna çözüm sunuyoruz.
  • Arızalı Kompresör Değişimi—Klima kompresörü bozulduğu zaman tamiri mümkün olmuyor maalesef. Değişim şart. Biz gerek yeni sıfır gerek çıkma 2. el kompresör olsun değişim hizmeti veriyoruz.
  • Kayıp veya bozuk klima kumandası—Vestel, Arçelik, Demirdöküm, Mitsubishi, LG gibi ünlü markaların klima kumandalarını ister orijinal ister yan sanayi temin ediyoruz. Kumandası piyasada bulunmayan bazı klima markalarına ise “Akıllı Klima Kumandası” ile çözüm sunuyoruz.
  • Bakır Boru Değişimi—Yıpranmış, gaz sızıntısına sebep olan, müdahale nedeniyle kırılmış veya ne sebeple olursa olsun değişim ihtiyacı duyulan bakır boru tesisatlarını yenisi ile değiştiriyoruz.
  • Gürültülü çalışan klimalar—Klimanız çok gürültülü ve sesli çalışıyorsa muhtemelen montaj kaynaklı bir sorundur. Sebebi ne olursa olsun biz onu tekrar eski sessiz haline döndürebiliriz.

Kağıthane ilçesi ve Okmeydanı, Şark Kahvesi, Örnektepe, Çağlayan, Gürsel, Yahya Kemal, Kağıthane Merkez, Hamidiye, Nurtepe gibi tüm mahalle, semt, sokak ve caddelerine hizmet veriyoruz. Siz de bu çevrede ikamet ediyor ve Klima Servisi ihtiyacı duyuyorsanız bizi aramaktan çekinmeyin. Klimacı olarak tüm müşterilerimizin çağrılarına yetişmek bize mutluluk verir. Talatpaşa Klima Servisi tüm arıza, bakımve montaj taleplerinizde her zaman yanınızdadır.