Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer’de giderek daha fazla insan evine klima montajı yaptırmaktadır. Klimalar artık her zamankinden daha uygun fiyatlı, çok daha verimli ısıtma ve soğutma sağlayan, daha şık, daha ince ve daha çağdaş modellerle piyasadaki yerlerini almaktadırlar. Klimalar çalıştıkları ortama tüm yıl boyunca mükemmel bir iklim ve konforlu bir ortamı yaratmaktadırlar. Klima kullandığınızda kaliteli servis hizmetleri veren bir firmaya ihtiyacınız olabilir, biz Sarıyer Klima Servisi olarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

Siz de Sarıyer ilçesi ve Maden, Zekeriyaköy, Demirciköy, Bahçeköy, Çayırbaşı, Büyükdere, Tarabya, Hacıosman, Ferahevler, Derbent, Yeniköy, İstinye gibi tüm mahalle veya semtlerden birinde ikamet ediyorsanız ve servis ihtiyacı duyuyorsanız yapmanız gereken tek şey 0507 489 39 50 no’lu telefondan bize ulaşıp almak istediğiniz klima hizmetini bildirmektir.

Sarıyer’de Klima Montaj Hizmeti

Sarıyer Klima Servisi olarak klima servis hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz var. Montajını yaptırmak istediğiniz klimanızın performans ve görsel açıdan en uygun noktaya profesyonel ve kaliteli bir kurulumu mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Sarıyer Klima Montajı dendiğinde servis personeli son derece deneyimli olan firmamız işini profesyonel, kaliteli ve garantili olarak gerçekleştiren bir klima teknik servisidir.

Sarıyer’de Klima Bakım Hizmeti

Bakımsız kaldığında bakteri yuvalarına dönüşüp sağlığınızı tehdit altında bırakabilecek birer canavara dönüşebilen klimaların bakımları asla ihmal edilmemeli. Yılda en az 2 kez olmak üzere ilkbahar ve sonbahar aylarında servisimize başvurarak klimanızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmek üzere klima bakımı talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır. Sarıyer Klima Bakımı yapan servisimiz klimanızın tekrar eski günlerine dönmesine yardımcı olacaktır.

Klima Bakımının Faydaları nelerdir?

 • Klimanızın ortama yaydığı kötü kokular yok olur.
 • Klimanızın performansında artış olur.
 • Klimanızın elektrik tüketiminde düşüş olur.
 • Sağlık tehdit riskinde azalma olur.
 • Oluşabilecek arızaların tespiti mümkün olabilir.
 • Klimanızın çalışma ömründe uzama olur.
 • Cihazınız bakteri ve mikroplardan arınır.

Klima Bakım Hizmeti
Sarıyer Klima Servisi

Sarıyer’de Klima Arıza ve Tamir Hizmeti

Klimaların zamanla arıza yapmaları olasıdır. Sonuçta elektronik aygıtlar olan bu cihazlar yüksek veya alçak voltaja maruz kaldıklarında elektronik devrelerinin hasar görmesi kaçınılmazdır. Gerek kart arızaları gerek kompresör, sensör, kapasitör, fan ya da herhangi bir donanımın bozulması durumunda servis müdahalesi şart olacaktır. Sarıyer Klima Servisi olarak bizim teknisyenlerimiz klimanızın uzman eller tarafından işlem görmesinin yaşatacağı avantajlardan faydalanmanız için hizmetinizde olacaklardır çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz durumunda. Sarıyer Klima Tamiri yapan bir servis olarak size hizmet vermek için tamir servisi talebinde bulunmanızı bekliyoruz.

Sarıyer’de Klima Gaz Dolumu

Klimaların ısıtma ve soğutma yapmamaları çoğunlukla klima gazı eksilmesi veya tamamen kaçması ile alakalı olabilir. Nadiren de olsa kompresör veya kondansatör ya da diğer elektronik donanım ile alakalı olabilir. Klima gazı kaynaklı sorunlarda yapılması gereken ilk şey gaz kaçağının sebebini tespit etmektir. Kaçak tespit edilmeden dolum yapılırsa gaz yine kaçacaktır. Kaçak tespit edilip giderildikten sonra sisteme vakum yapılır ve ardından R22, R410A, R407C, R32, R417A veya klimanız hangi gazı kullanıyorsa onun dolumu yapılır. Klima servisi olarak hizmetimiz tüm klima marka ve modellerinedir. Sarıyer’de Klima Gaz Dolumu ihtiyacı olan tüm klimalar için müşterilerimizden çağrı bekliyoruz.

Bizi Arayın

Diğer Klima Servis Hizmetlerimiz

 • Klima Yer Değişimi ( Taşınma veya oda değiştirme durumunda)
 • Klima Sökümü, Demontaj ( Taşınma, bina mantolaması veya kullanılmama durumunda)
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Değişimi
 • Klima Kompresörü Değişimi ( Yeni veya daha uygun fiyatlı 2. el kompresör)
 • Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi tüm markaların klima kumandası temin ve satışı
 • Prefabrik, İnşaat Konteyneri, Güvenlik Kulübesi gibi yapılara Klima Montajı

Ayrıntılı Hizmet Listemiz

Yukarıda detaylarına yer vermediğimiz tüm klima servis hizmetlerimizin çeşitlerini ve ayrıntılarına aşağıdaki listemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Sarıyer Klima Servisi hizmette sınır tanımaz:

 • Tüm yapı ve binalara Klima Montajı—Sadece evlere ve iş yerlerine değil, inşaat konteynerlerine, güvenlik kulübelerine, prefabrik yapılara ve hatta tekne ve yatlara klima montaj hizmeti sunuyoruz.
 • Klima Su Akıtma sorunu çözümü—Oda içerisine su damlatan veya akıtan klimalar parkelerinizin kabarmasına, duvar boyasına iz yapma gibi sorunlara sebep olur. Biz bu soruna çözüm sunuyoruz.
 • Arızalı Kompresör Değişimi—Klima kompresörü bozulduğu zaman tamiri mümkün olmuyor maalesef. Değişim şart. Biz gerek yeni sıfır gerek çıkma 2. el kompresör olsun değişim hizmeti veriyoruz.
 • Kayıp veya bozuk klima kumandası—Vestel, Arçelik, Demirdöküm, Mitsubishi, LG gibi ünlü markaların klima kumandalarını ister orijinal ister yan sanayi temin ediyoruz. Kumandası piyasada bulunmayan bazı klima markalarına ise “Akıllı Klima Kumandası” ile çözüm sunuyoruz.
 • Bakır Boru Değişimi—Yıpranmış, gaz sızıntısına sebep olan, müdahale nedeniyle kırılmış veya ne sebeple olursa olsun değişim ihtiyacı duyulan bakır boru tesisatlarını yenisi ile değiştiriyoruz.
 • Gürültülü çalışan klimalar—Klimanız çok gürültülü ve sesli çalışıyorsa muhtemelen montaj kaynaklı bir sorundur. Sebebi ne olursa olsun biz onu tekrar eski sessiz haline döndürebiliriz.

İşin özeti; ihtiyaç duyan klima sahiplerine aradıkları sıcakkanlı, güler yüzlü, güvenilir bir teknik servis özlemini gidermek için buradayız. Sarıyer Klima Servisi olarak amacımız sizi işini iyi yapmayan, müşteriye kötü davranan sözde servislerden kurtarmak. Herkes kaliteli hizmet almayı hak eder ve Sarıyer’lı müşterilerimiz bize ulaştıklarında bunu dert etmelerine gerek kalmayacaktır. Servis hizmetleri konunda oldukça iddialıyız ve kendimize güvenimiz tam. Bilgi birikimiz ve tecrübemiz tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla onlara sunduğumuz özelliklerimizdir.

Sarıyer Klima Servisi

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!