Saadetdere Klima Servisi

Saadetdere Klima Servisi

Saadetdere Klima Servisi

Esenyurt Saadetdere Klima Servisi servis ihtiyacı olan tüm klima sahiplerine hizmet verir. Bozulan ve arıza çıkaran klimanızın garantili tamir ve onarım işlemi, periyodik bakım ihtiyacı olan klimanızın antibakteriyel bakım ve temizliği, kurulum gerektiren klimanızın montajı ve gaz dolumu ihtiyacınız halinde R22, R410A gibi klima gazlarının dolumunu tüm Saadetdere mahallesi ve diğer Esenyurt semtlerine profesyonel teknik elemanlarımnızla itina ile gerçekleştirmekteyiz.

Saadetdere’de Klima Montaj Hizmeti

Saadetdere Klima Servisi olarak klima servis hizmetleri konusunda uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz var. Montajını yaptırmak istediğiniz klimanızın performans ve görsel açıdan en uygun noktaya profesyonel ve kaliteli bir kurulumu mümkün olan en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Saadetdere Klima Montajı dendiğinde servis personeli son derece deneyimli olan firmamız işini profesyonel, kaliteli ve garantili olarak gerçekleştiren bir klima teknik servisidir.

Saadetdere’de Klima Bakım Hizmeti

Bakımsız kaldığında bakteri yuvalarına dönüşüp sağlığınızı tehdit altında bırakabilecek birer canavara dönüşebilen klimaların bakımları asla ihmal edilmemeli. Yılda en az 2 kez olmak üzere ilkbahar ve sonbahar aylarında servisimize başvurarak klimanızın temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmek üzere klima bakımı talebinde bulunmanız yararınıza olacaktır. Saadetdere Klima Bakımı yapan servisimiz klimanızın tekrar eski günlerine dönmesine yardımcı olacaktır.

Klima Bakımının Faydaları nelerdir?

 • Klimanızın ortama yaydığı kötü kokular yok olur.
 • Klimanızın performansında artış olur.
 • Klimanızın elektrik tüketiminde düşüş olur.
 • Sağlık tehdit riskinde azalma olur.
 • Oluşabilecek büyük arızaların tespiti mümkün olabilir.
 • Klimanızın çalışma ömründe uzama olur.

Saadetdere’de Klima Arıza ve Tamir Hizmeti

Klimaların zamanla arıza yapmaları olasıdır. Sonuçta elektronik aygıtlar olan bu cihazlar yüksek veya alçak voltaja maruz kaldıklarında elektronik devrelerinin hasar görmesi kaçınılmazdır. Gerek kart arızaları gerek kompresör, sensör, kapasitör, fan ya da herhangi bir donanımın bozulması durumunda servis müdahalesi şart olacaktır. Saadetdere Klima Servisi olarak bizim teknisyenlerimiz klimanızın uzman eller tarafından işlem görmesinin yaşatacağı avantajlardan faydalanmanız için hizmetinizde olacaklardır çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz durumunda. Saadetdere Klima Tamiri yapan bir servis olarak size hizmet vermek için tamir servisi talebinde bulunmanızı bekliyoruz.

Saadetdere’de Klima Gaz Dolumu

Klimaların ısıtma ve soğutma yapmamaları çoğunlukla klima gazı eksilmesi veya tamamen kaçması ile alakalı olabilir. Nadiren de olsa kompresör veya kondansatör ya da diğer elektronik donanım ile alakalı olabilir. Klima gazı kaynaklı sorunlarda yapılması gereken ilk şey gaz kaçağının sebebini tespit etmektir. Kaçak tespit edilmeden dolum yapılırsa gaz yine kaçacaktır. Kaçak tespit edilip giderildikten sonra sisteme vakum yapılır ve ardından R22, R410A, R407C, R32, R417A veya klimanız hangi gazı kullanıyorsa onun dolumu yapılır. Klima servisi olarak hizmetimiz tüm klima marka ve modellerinedir. Saadetdere’de Klima Gaz Dolumu ihtiyacı olan tüm klimalar için müşterilerimizden çağrı bekliyoruz.

Diğer Klima Servis Hizmetlerimiz

 • Klima Yer Değişimi ( Taşınma veya oda değiştirme durumunda)
 • Klima Sökümü, Demontaj ( Taşınma, bina mantolaması veya kullanılmama durumunda)
 • Elektronik Devre Kartı Tamir ve Değişimi
 • Klima Kompresörü Değişimi ( Yeni veya daha uygun fiyatlı 2. el kompresör)
 • Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi gibi tüm markaların klima kumandası temin ve satışı
 • Prefabrik, İnşaat Konteyneri, Güvenlik Kulübesi gibi yapılara Klima Montajı
Klima Markaları