Rami Klima Teknik Servisi

Eyüp ilçesinin Rami semtinde klima kullanan iş yerleri ve meskenler için Klima hizmetleri ile ilgili ihtiyaçlara karşılık verebilmek için hizmet vermekteyiz. Rami Klima Servisi klimalarda marka ve model aramaz, tüm klimalara Klima Montajı – Klima Sökümü – Klima Bakımı ve Tamiri gibi temel hizmetlerin dışında klima ile ilgili aklınıza gelebilecek tüm sorulara cevap verebilecek tecrübeye sahibiz. Salon tipi, Duvar tipi veya Tavan tipi klimalarınız varsa ve servis arıyorsanız biz buradayız. Rami çevresi Topçular, İslambey, Eyüp, Demirkapı, Bereç, Otakçılar, Düğmeciler gibi tüm komşu mahalle ve semtlere de aynı kalitede servis hizmeti sağlamaktayız.

Klima Servisi mi Baktınız?

klima-montaj-servisi

Klima Tamir Servisi

Klimanız bozulduysa ve tamir ettirmek istiyorsanız Rami Klima Tamir Servisi olarak tüm klimaların parça değişimlerini ve tamiratlarını itina ile yerine getiriyoruz.

klima-bakim-servisi

Klima Bakım Servisi

Kimaların düzenli bakımları uzun çalışma ömrü ve sağlık açısından önemlidir. Rami Klima Bakım Servisi her çeşit klimaların periyodik bakımlarını gerçekleştirir.

klima-tamir-servisi

Klima Montaj Servisi

Rami Klima Montaj Servisi hangi kapasitede olursa olsun klimanızı ister evinize ister işyerinizi uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile dört dörtlük montajını yapar.

Klima Gazları Dolumu

Klimalar R22 – R410A – R407C gibi gazlar sayesinde ısıtma ve soğutma yaparlar ve bazen çeşitli nedenlerden dolayı klimanızın gazı eksilebilir. Bu durumda klimanızın eksilttiği gaz oranına göre ya performansı düşer ya da hiç ısıtma ve soğutma yapmaz. Tekrar dolum yapılmadan yapılması gereken şey klimanın neden gaz eksilttiğini tespit etmek, bu işlem yapılmazsa gaz yine eksilecektir. Rami Klima Gaz Dolum Servisi olarak biz gazı eksilen klimanızın kaçağını giderip klimanız hangi gazla çalışıyorsa dolumunu yaparız ve tekrar kaçak testi yapar kaçırmadığına emin oluruz.

R22
Gaz Dolumu

R22-Gaz

R410A
Gaz Dolumu

R410A-Gaz

R407C
Gaz Dolumu

R407C-Gaz

R417A
Gaz Dolumu

R417A-Gaz

Ayrıntılı Klima Hizmet Listemiz

Klimanız ile ilgili sıkıntı yaşamanız durumunda bilinen servis işlemleri haricinde farklı bir ihtiyacınız da olabilir. Montaj, bakım ve onarım dışında servis ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Rami Klima Servisi olarak müşterilerimizin klimalarının hep faal olması için teknisyenler çalıştırıyoruz, ekiplerimiz son derece tecrübeli ve profesyoneldirler. Aşağıdaki işlemleri yerinde ve garantili olarak tüm müşterilerimizin klimalarına ihtiyaç halinde uygulamaktadırlar.

Rami Klima Servisi
  • Rami Klima Sökümü
  • Rami Klima Kart Tamiri
  • Rami Klima Fan Tamiri
  • Rami Klima Yer Değişimi
  • Rami Bakır Boru Değişimi
  • Rami Klima Sensör Değişimi
  • Rami Klima Kompresör Değişimi
  • Rami Klima Su Akıtma Çözümü
  • Rami Klima Drenaj Hortum Değişimi

Rami Klima Servisi Yekili Servis midir?

Öncelikle şunu belirtelim, biz “Özel KlimaTeknik Servisi” olarak faaliyet gösteriyoruz yani belli bir markanın yetkili servisi değiliz. Özel Klima Servisi olarak tüm klima markalarına ve modellerine servis hizmeti sağlıyoruz. Dolayısıyla bir markanın garantili klimasına müdahalede bulunmuyoruz. Garanti süresi dolmuş tüm markalara her türlü servis hizmeti veriyoruz. Rami Klima Servisi olarak en çok hizmet verdiğimiz klima markaları: Arçelik – Beko – Airfel – Bosch – Daikin – Demirdöküm – LG – Midea – Mitsubishi – Regal – Samsung – Vestel gibi bilinen markalar.

Klima Kumandasına mı ihtiyacınız var?

Piyasada bulunan birçok klima markasının kumandasını bizden temin edebilirsiniz. Markası pek bilinmeyen ve piyasada bulunmayan klima kumandaları yerine “Akıllı Klima Kumandası” kullanarak bu sorunu ortadan kaldırabiliriz. Size sağlayabileceğimiz kumandalar aşağıda gösterilmektedir.

Arçelik
Klima Kumandası
Arçelik Klima Kumandası
Vestel
Klima Kumandası

Vestel Klima Kumandası

Daikin
Klima Kumandası

Daikin Klima Kumandası

LG
Klima Kumandası

LG Klima Kumandası

Midea
Klima Kumandası

Midea Klima Kumandası

Mitsubishi
Klima Kumandası

Mitsubishi Klima Kumandası

Samsung
Klima Kumandası

Samsung Klima Kumandası

Akıllı
Klima Kumandası

Akıllı Klima Kumandası

Bazı markaların bazı kumandaları farlı klima modellerini çalıştırabilmektedir. Örneğin: LG kumandası çoğu Arçelik ve Beko modelleriyle uyumludur yada da tam tersi bu markaların kumandaları genellikle birbirini çalıştrırabilirler. Yine Vestel, Seg, Regal birbirini çalıştırır ve bazı North Aire marka klimanın birkaç modelini de çalıştırabilirler, fakat akıllı kumandalar genelde her klimayı çalıştırırlar.

Hizmet Özeti:
Hizmet Tarihi:
Verilen Hizmet:
Klima Tamiri
Müşteri Memnuniyeti:
51star1star1star1star1star