Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Kemerburgaz Klima Servisi

Kemerburgaz Klima Servisi

Servis 7/24 Kemerburgaz çevresine Klima Servis hizmeti vermektedir. Özel Klima Servisi olarak tüm markaların her model klimasına bakıyoruz. Herhangi bir markaya bağlı değiliz. Amacımız müşterilerimize alabilecekleri en kaliteli servis hizmetini vermek. Klimaların kurulumu, periyodik bakımlarının yapılması, her klima arızasının onarımı ve tamiri, gerekli klima gazlarının dolumu (R22 – R410A – R417A – R407C) klima söküm ve yer değişim gibi işlemlerin zamanında, garantili ve en önemlisi müşeri memnuniyetini sağlayara bunları gerçekleştirmek. Kemerburgaz Klima Servisi olarak bu bölgede bulunan klimaların ve klima sahiplerini klima servis ihtiyacını profesyonelce karşılamak istiyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz hiç beklemeyin, ihtiyacınız olan klima servis hizmeti için çağrı numaramızı arayarak servis randevunuzu alın.

Kemerburgaz Klima Servisi

Klimalarınıza Profesyonel Hizmet

Kemerburgaz’da ev mi taşıyacaksınız? Mevcut klimanızın veya klimalarınızın eski evinizden gazları toplanarak demontajı yapılıp servis aracına yüklenerek yeni evinize taşınıp orada montajını veya montajlarının yapılmasını ister misiniz? Hem de hiç bir şeye elinizi sürmeden?. Evet mi? O halde işi bize bırakın, elemanlarımız klimanızı söksün, paketlesin yeni evinize taşıyıp kurulumunu gerçekleştirsin. Size de aldığınız hizmetin keyfini çıkarmak kalsın. Kemerburgaz Klima Servisi olarak biz bu işlemi sizin için gerçekleştiriyoruz.Sizin tek yapmanız gereken çağrı numaramızı arayıp bu hizmet için randevu almak.

Klima Montaj Hizmeti

Klima Montaj

Kemerburgaz Klima Servisi tüm konut, ofis, fabrika, büfe gibi mekanlara Klima Montajı yapmaktadır. Demontaj ve Montaj hizmetimiz tüm klima markalarını kapsayıp model ayrımı yapmamaktayız. Duvar, Salon Tavan ve Mobil klimalara hizmetimiz mevcut

Klima Bakım Hizmeti

Klima Bakımı

Performans kaybına uğrayan, evin içerisine su akıtan, kötü kokular yayan, artık eskisi gibi çalışmayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bu ihmale gelmeyen durum için bizden servis isteyin, bakımını yapıp onu eski günlerine döndürelim.

Klima Tamir Hizmeti

Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Sürekli arıza mı yapıyor?. Gaz sorunları, kompresör sorunları, elektronik kart (Beyin) sorunları, gürültülü çalışma sorunları, bakır boru sorunları veya herhangi bir arıza durumunda klimanızı onarıyoruz ve yapılan hizmete 1 yıl garanti veriyoruz.

 

Kemerburgaz Klima Servisi tüm Eyüp’e Hizmet Veriyor

Kemerburgaz’da oturmuyor musunuz? Hiç önemli değil. Eyüp ilçesi ve Göktürk, Pirinççi ve ismini yazamadığımız diğer Eyüp mahalle ve semtlerinin hepsine araçlarla ulaşıp aynı kalite servis hizmeti veriyoruz. Klima teknisyenlerimiz servis ihtiyacınız ne ise o konuda size servis vereceklerdir. Aşağıdaki numarayı arayarak ya da akıllı telefonunuzdan tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz servis hizmetini ve hizmet almak istediğiniz tarih ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

 

Sayfa Başına Git