Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Karaköy Klima Servisi

Karaköy Klima Servisi

Servis 7/24 Karaköy çevresine Klima Servis hizmeti vermektedir. Özel Klima Servisi olarak tüm markaların her model klimasına bakıyoruz. Herhangi bir markaya bağlı değiliz. Amacımız müşterilerimize alabilecekleri en kaliteli servis hizmetini vermek. Klimaların kurulumu, periyodik bakımlarının yapılması, her klima arızasının onarımı ve tamiri, gerekli klima gazlarının dolumu (R22 – R410A – R407C) klima söküm ve yer değişim gibi işlemlerin zamanında, garantili ve en önemlisi müşeri memnuniyetini sağlayara bunları gerçekleştirmek. Karaköy Klima Servisi olarak bu bölgede bulunan klimaların ve klima sahiplerini klima servis ihtiyacını profesyonelce karşılamak istiyoruz. Siz de bizimle aynı fikirdeyseniz hiç beklemeyin, ihtiyacınız olan klima servis hizmeti için çağrı numaramızı arayarak servis randevunuzu alın.

Karaköy Klima Servisi

Klimalarınıza Profesyonel Hizmet

Karaköy’de ev mi taşıyacaksınız? Mevcut klimanızın veya klimalarınızın eski evinizden gazları toplanarak demontajı yapılıp servis aracına yüklenerek yeni evinize taşınıp orada montajını veya montajlarının yapılmasını ister misiniz? Hem de hiç bir şeye elinizi sürmeden?. Evet mi? O halde işi bize bırakın, elemanlarımız klimanızı söksün, paketlesin yeni evinize taşıyıp kurulumunu gerçekleştirsin. Size de aldığınız hizmetin keyfini çıkarmak kalsın. Karaköy Klima Servisi olarak biz bu işlemi sizin için gerçekleştiriyoruz.Sizin tek yapmanız gereken çağrı numaramızı arayıp bu hizmet için randevu almak.

Klima Montaj Hizmeti

Klima Montaj

Karaköy Klima Servisi tüm konut, ofis, fabrika, büfe gibi mekanlara Klima Montajı yapmaktadır. Demontaj ve Montaj hizmetimiz tüm klima markalarını kapsayıp model ayrımı yapmamaktayız. Duvar, Salon Tavan ve Mobil klimalara hizmetimiz mevcut

Klima Bakım Hizmeti

Klima Bakımı

Performans kaybına uğrayan, evin içerisine su akıtan, kötü kokular yayan, artık eskisi gibi çalışmayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bu ihmale gelmeyen durum için bizden servis isteyin, bakımını yapıp onu eski günlerine döndürelim.

Klima Tamir Hizmeti

Klima Tamiri

Klimanızçalışmıyor mu? Sürekli arıza mı yapıyor?. Gaz sorunları, kompresör sorunları, elektronik kart (Beyin) sorunları, gürültülü çalışma sorunları, bakır boru sorunları veya herhangi bir arıza durumunda klimanızı onarıyoruz ve yapılan hizmete 1 yıl garanti veriyoruz.

 

Karaköy Klima Servisi tüm Beyoğlu’e Hizmet Veriyor

Karaköy’de oturmuyor musunuz? Hiç önemli değil. Beyoğlu ilçesi ve Şişhane, Perşembe Pazarı, Tepebaşı, Galata, Tünel, Tophane, Cihangir ve ismini yazamadığımız diğer Beyoğlu mahalle ve semtlerinin hepsine araçlarla ulaşıp aynı kalite servis hizmeti veriyoruz. Klima teknisyenlerimiz servis ihtiyacınız ne ise o konuda size servis vereceklerdir. Aşağıdaki numarayı arayarak ya da akıllı telefonunuzdan tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Almak istediğiniz servis hizmetini ve hizmet almak istediğiniz tarih ve saat için randevunuzu alabilirsiniz.

 

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!