Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Kağıthane Klima Servisi

Kağıthane Klima Servisi

Avrupa Yakası Kağıthane ilçesi mahalle, semt, cadde ve sokaklarına kadar tüm köşe bucak noktalarına Klima Servis hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Kağıthane sakinleri klimaları için servis aradıklarında aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirler.

Kağıthane Klima Servisi

Klima Servis Hizmetlerini Mükemmelleştirdik!

Kağıthane ilçesi klimaları şanslı çünkü onlara mükemmel servis hizmetleri sağlayan bir teknik servis var, Kağıthane Klima Servisi

  • Klima montajlarında performans ve görsellik ön planda!
  • Klima arıza onarımlarında yedek parça ve işçilik garantisi!
  • Önleyici bakım ile arızalar oluşmadan tespit imkanı!

KAĞITHANE BÖLGESİ KLİMALARI BİZDEN SORULUR!

Kağıthane’de iş yeriniz mi var? Çok sayıda klimaya mı sahipsiniz? Ya da evinizde mi kullanıyorsunuz klimanızı? Öyle veya böyle, bir gün mutlaka bir servise ihtiyaç duyacaksınız, gerek bakım, gerek arıza tamiri ya da montaj ve söküm için. O gün geldiğinde size her anlamda profesyonellik sunan bir klima servisi elbette sizin için bir velinimet olacaktır. Merak etmeyin, onu köşe bucak aramanıza gerek yok o servis biziz. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan, sizinle anlayacağınız dilde konuşan, sorularınızı yanıtsız bırakmayan, servis verdiği klimanızda sorun çıktığında tekrar hizmetinize koşan ve sizi asla mağdur etmeyn işte o servis biziz. Bize klimanızla ilgili hangi işlemi yaptırmak istediğinizi söyleyin biz onu sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirelim. Montaj, Bakım, Onarım, Gaz Dolumu, Söküm, Yer Değişimi ya da her ne isterseniz. Biz Kağıthane Klima Servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Her ihtiyaca Göre Hizmet

Kağıthane Klima Montaj

Klima Montajı cihazı sadece duvara tutturmak değildir. Montaj bir sanattır ve biz o sanatın sanatçısıyız. Her markanın ve her çeşit klimanın kurulumunu profesyonelce ve itina ile yapıyoruz.

Kağıthane Klima Onarım

Elbette klimalar tüm diğer cihazlar gibi arıza yapabilirler. Bazen elektrik gidip gelmesinden bazen voltaj düşüklüğünden bazen de arıza yapma zamanı geldiği için. Tamir ve Onarım bizim işimiz.

Kağıthane Klima Bakım

Her yıl düzenli klima bakımı yaptırmak şart. Tavsiye edilen yılda 2 kez, ilkbahar ve sonbaharda. Klimalar toza, kire ve bakterilere maruz kalırlar. Temizlik yanında dezenfekte ettirmek de gerek.

Kağıthane Klima Gaz Dolumu

Bir klima gaz olmadan sadece bir vantilatördür, soğutma ve ısıtma yapmaz. Bazı sebeplerden gaz eksilebilir o zaman tekrar dolum gerekir. Biz R22, R410A ve R407C gazları dolumu yapıyoruz.

Klima Servisi Mi Baktınız?

Bizim servis hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizi arayın. Taşınmanız durumunda klimanızı eski adresinizden sökeriz yeni adresinize taşır orada montajını gerçekleştiririz. Binanıza mantolama yapılırsa binadaki tüm klimaların gazlarını toplar borularını emniyete alır mantolama sonunda tekrar yerlerine montajlarını gerçekleştiririz üstelik uygun fiyat ile. Fabrika, iş yeri gibi klima sayılarının fazla olduğu durumlarda bakım ve onarım işlemleri için özel indirimli fiyat tarifesi uyguluyoruz. Kağıthane Klima Servisi olarak klimalarınız için her zaman yanınızdayız. Seyrantepe, Gültepe, Çeliktepe, Çağlayan, Sanayi Mahallesi, Şirintepe, Harmantepe, Ortabayır, Yahya Kemal, Emniyetevleri ve tüm çevre mahallelerden bizi arayabilirsiniz.

Sayfa Başına Git