İçeriğe geç

Hasköy Klima Servisi

Hasköy Klima Servisi

HASKÖY KLiMA SERViSi ve HiZMETLERi

Beyoğlu ilçesinin Hasköy semtinde tüm klima markalarına ve modellerine profesyonel servis ustalarımız, teknisyenlerimiz ve elemanlarımız ile klima servis hizmetleri veriyoruz. Hasköy Klima Servisi dendiğinde bu semtimiz ile Halıcıoğlu, Sütlüce ve Kasımpaşa gibi diğer çevre semtlere kalite hizmet, garanti ve müşteri memnuniyetini hizmetlerinde standart olarak sunun nadir teknik servislerden birisiyiz.

Her İhtiyaca Göre Klima Hizmetleri

Bir klima servisinden beklenen hizmetler aşağı yukarı bellidir. Bozulan ve arıza yapan klimaların tamir ve onarımı, kurulum gerektiren klimaların montajı, bakım zamanı geçmiş ve yeterli performans göstermeyen klimaların temizlik ve bakımı ya da gaz dolumu gibi standart klima servis hizmetleri. Biz bunların hepsini size sağlıyoruz ve bu hizmetlerin dışında her klima işlemi için Hasköy Klimacı olarak bize danışabilirsiniz.

  • Bozulan Klima Arıza Tamir ve Onarımı
  • Elektronik Devre Kartı Arıza Tamiri
  • Her Marka Klima Kurulum ve Montajı
  • Adresten Adrese Klima Yer Değişimi
  • Klima Sökümü ve Demontaj Hizmeti
  • Verimsiz ve Kokan Klimaların Bakımı
  • Su Damlatan veya Akıtan Klima Bakımı
  • Yanmış Klima Kompresörü Değişimi
  • R22 – R32 – R410A Klima Gazı Dolumu
  • Her Marka Klima Kumandası Temini
Uzman Klima Teknisyeni

Hasköy’de kaliteli bir servis bulmanın zor olduğunu düşünmeyin, biz hemen buradayız. İhtiyacınız olan servis hizmeti için Hasköy Klima Servisi olarak bizi tercih edin ve güler yüzlü, dürüst, işini temiz yapan, tecrübe sahibi servis teknisyenlerinden hizmet alın. Sadece Hasköy semtinden değil, bizi Beyoğlu ilçesi ve her mahallesinden arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet ulaştırma konusunda sınır tanımıyoruz.

Servis Talep Hattı

Hasköy’de Klima Gazı Dolumu

Sizin de klimanız bir çok klima sahibininki gibi gaz eksiltirse, borularda kırık nedeniyle gazı kaçarsa, eksik gaz nedeniyle düşük soğutma ve ısıtma performansına sahipse klimanıza uzman ellerin müdahale zamanı gelmiş demektir. Gaz kaçağı hafife alınacak bir şey değil, sonuçta maliyeti olan bir işlem ve yapılması gereken ilk iş gaz kaçağının tespit edilmesi. Bu yapılmadan dolum gerçekleşirse gazın tekrar eksilmesi kaçınılmazdır. Gaz kaçağı tespit edilip giderildikten sonra sisteme vakum yapılması gereklidir ve bu işlemin ardından R22, R32, R407C, R410A gazlarından hangisi klimanız için uygunsa onun dolumu gerekir.

Whatsapp Mesaj
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?