Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Hasköy Klima Servisi

Hasköy Klima Servisi Hizmetinizde

Hasköy semtinin klima servis ihtiyacını karşılamak için buradayız! Keçecipiri, Piripaşa, Kalaycıbahçe, Aynalıkavak, Halıcıoğlu ve Çıksalın klima sahipleri klima ile ilgili servis gereksinimlerini bizden karşılayabilirler. Tüm Beyoğlu’nun hizmetindeyiz.

0507 489 39 50

Hasköy'e Fark Yaratan Klima Servis Hizmetleri Vaat Ediyoruz!

Piyasada o kadar çok Klima Servisi var ki seçim yapmak oldukça zor oluyor müşteriler için. İnternetten hizmet aramak o kadar yaygınlaştı ki her gün yüzlerce yenisi ekleniyor arama sonuçlarına. Durum böyle olunca hangisi kaliteli hangisi kalitesiz tahmin etmek imkansızlaşıyor doğal olarak. Hasköy’de Klima Servisi arayan müşteriler bizi tercih ederlerse aradıkları kaliteyi bulmuş olacaklar çünkü biz yaptığımız iş’te oldukça iyi olduğumuzu iddia ediyoruz ve bizimle çalışan müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetlerde memnun olacaklarının garantisini veriyoruz. Tüm Klima işlemleriniz için tek adres, Servis 7-24 Hasköy Klima Servisi.

Klima Hizmetlerimiz

Eyüp Klima Montajı

Klima Montajı

Hasköy Klima Montajı

Hasköy’de Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanblara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Eyüp Klima Bakımı

Klima Bakımı

Hasköy Klima Bakımı

Hasköy Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Eyüp Klima Tamiri

Klima Tamiri

Hasköy Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Eyüp Klima Gaz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Hasköy Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Hasköy ve çevresine kaliteli hizmet!

Hasköy Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte ,caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkı. Hasköy ve Halıcıoğlu, Sütlüce, Örnektepe, Fetihtepe, Çıksalın, Dörtyol, Okmeydanı, Kasımpaşa, Kulaksız, Aynalıkavak, Keçecipiri  ve sayamadığımız tüm bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Hasköy Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git