Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Haseki Klima Servisi

Haseki Klima Servisi

HASEKİ KLİMALARI'NIN HİZMETİNDEYİZ!

Fatih Haseki semti klimalarına teknik servis desteği sağlıyoruz. Piyasada çok klima servisi var fakat bir çoğu amatör elemanlardan oluşmaktadır. Amatör ustalar ise müşterilerini mağdur eder, günü kurtarmaya bakar işi bitince sizi bir daha hatırlamak istemez. Haseki Klima Servisi adına Servis 7/24 sizi bu tür sözde servislerden kurtarmak için burada. Biz yaptığımız işi çok önemsiyoruz, firma olarak hep var olabilmek için müşteriye ihtiyacımız var ve müşteri çok seçici olur, işini düzgün yapmayan usta ve servislerle bir daha çalışmak istemez. Biz bu nedenle sadece kaliteli, güler yüzlü, iyi diyalog kurabilen elemanlar ve aldığı hizmetten memnun olmak isteyen müşterileri bir araya getirmeyi amaçlıyoruz ve verdiğimiz ve vereceğimiz hizmetlerimizde bunu ilk hedefimiz olarak belirliyoruz. Hizmet almak için bizi arayın ve aramıza katılın.

Klima Montaj Hizmeti

Klima Montaj Servisi

Edirnekapı’da tüm duvar, salon ve tavan tipi klima montajlarınız için her zaman buradayız.

Klima Bakım Servisi

Verimsiz çalışan, kötü kokular yayan klimanızı bakımlarını yaparak hayata döndürüyoruz.

Klima Tamir Servisi

Klima Tamir Servisi

Arızalı klimalara arıza teşhisinde bulunuyor ve gerekli onarımları garantili olarak yapıyoruz.

Klima Gaz Servisi

Tüm klimalara her çeşit gaz dolumu yapıyoruz. R22, R410A, R407C için arayın.

Klima Söküm Servisi

Klima Söküm Servisi

Klima sökümünü gazını toplayarak tekrar kullanabileceğiniz şekilde yapıyoruz.

Klima Yer Değişim Servisi

Eski adresinizden klimanızı söküyor aracımız ile yeni adrese götürüp montajını yapıyoruz.

Fatih İlçesi'nin Her Köşe Bucağına servis hizmeti!

Sadece Haseki değil, tüm Fatih ilçesi mahallelerine hizmet veriyoruz. Yusufpaşa, Cerrahpaşa, Aksaray, Laleli, Yenikapı, Fındıkzade, Kocamustafapa, Samatya, Şehremini ve tüm diğer semtler bizi her zaman servis için arayabilirler. Gerek Klima Montajı için, gerek Klima Bakımı ve Tamiri ya da Klima gaz dolumu için olsun. Biz daima müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Haseki Klima Servisi
Haseki Klima Servisi

0507 489 39 50

Yukarıdaki telefon numarası klimanıza müdahale ettirmek isterseniz ihtiyacınız olan tek numaradır. Bizden alacağınız servis hizmeti size zaten başka servis arama gereksinimi unutturacaktır. Temiz işçilik, kaliteli hizmet, güler yüz, müşteri memnuniyeti gibi özellikleri bünyesinde barındıran bir servisiz!

Sayfa Başına Git