Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Halıcıoğlu Klima Servisi

Halıcıoğlu Klima Servisi

Halıcıoğlu Klima Servisi Hizmetinizde

Beyoğlu Halıcıoğlu mahallesinin klima servis ihtiyacını karşılamak için buradayız! Klimacı ihtiyacı olan Halıcıoğlu, Hasköy, Sütlüce, Çıksalın, Keçecipiri ve Piripaşa mahallesi klima sahipleri klima ile ilgili servis gereksinimlerini bizden karşılayabilirler. Halıcıoğlu Klima Servisi olarak tüm Beyoğlu ilçesinin hizmetindeyiz.

Halıcıoğlu’na Fark Yaratan Klima Servis Hizmetleri Vadediyoruz!

Piyasada o kadar çok Klima Servisi var ki seçim yapmak oldukça zor oluyor müşteriler için. İnternet’ten hizmet aramak o kadar yaygınlaştı ki her gün yüzlerce yenisi ekleniyor arama sonuçlarına. Durum böyle olunca hangisi kaliteli hangisi kalitesiz tahmin etmek imkansızlaşıyor doğal olarak. Halıcıoğlu’nda Klima Servisi arayan müşteriler bizi tercih ederlerse aradıkları kaliteyi bulmuş olacaklar çünkü biz yaptığımız iş’te oldukça iyi olduğumuzu iddia ediyoruz ve bizimle çalışan müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetlerde memnun olacaklarının garantisini veriyoruz. Tüm Klima işlemleriniz için tek adres, Servis 7-24 Halıcıoğlu Klima Servisi.

Halıcıoğlu Klima Montajı

Halıcıoğlu Klima Montajı

Halıcıoğlu’nda Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanlara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Halıcıoğlu Klima Bakımı

Halıcıoğlu Klima Bakımı

Halıcıoğlu Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Halıcıoğlu Klima Tamiri

Halıcıoğlu Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Bizi Arayın

Halıcıoğlu Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Beyoğlu Halıcıoğlu Mahallesi Klimaları Bizimle Güvende

Halıcıoğlu Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte ,caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkı. Halıcıoğlu ve Çıksalın, Fetihtepe, Örnektepe, Bademlik, Sütlüce, Hasköy, Aynalıkavak, Keçecipiri, Piripaşa ve sayamadığımız tüm diğer bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Halıcıoğlu Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!