Klima Sahipleri için Klima Hizmetleri

Tüm Hizmetlerimiz %100 Garantilidir!

Tüm Klima Markalarına Özel Servis

Teknisyenlerimiz cihazınıza hızlı müdahale, hizmet, teşhis, onarım ve servis hizmetini makul fiyatlar ile birleştirerek size çözüm sunar. Halıcıoğlu Klima Servisi tüm hizmetlerimiz ile emrinizdedir.

  • Klima Tamiri
  • Klima Montajı
  • Klima Sökümü
  • Klima Bakımı
  • Klima Yer Değişimi
  • Klima Gaz Dolumu
Fiyatları Gör

Halıcıoğlu Klima Servisi

Halıcıoğlu Klima Montajı

Klimalara kurulum hizmeti veriyoruz. Montajını yaptırmak istediğiniz cihazınızın duvar, tavan veya salon kliması olması bizim için önemli değil, bize klimanızın modelini bildirip montaj için randevu almanız yeterli.

Tel: 0507 489 39 50

Montajını Yaptırmak İstediğiniz Klimanız Varsa Bize Ulaşın!

Halıcıoğlu Klima Tamiri

Eğer klimanız görevini yapmayı bırakırsa arıza yapmış olabilir. Onarım gereken tüm klimalara gerekli müdahaleyi yapıyoruz ve teşhisini koyduktan sonra tekrar çalışması için gerekirse parça değiştiriyor ve çalışmasını sağlıyoruz.

Tel: 0507 489 39 50

Arızalı Klimanızı Tamir Ettirmek İstiyorsanız Bizi Arayın!

Halıcıoğlu Klima Bakımı

Salon, Tavan veya Duvar tipi klimanızın bakım zamanı geldiyse biz Halıcıoğlu Klima Servisi olarak ilaçlı antibakteriyel klima bakım hizmeti veriyoruz. Tüm klimalara gerekli olan bakım hizmetini yaptırmayı ihmal etmeyin.

Tel: 0507 489 39 50

Periyodik Klima Bakımınızı Bize Yaptırmak İstiyorsanız Arayın!

Halıcıoğlu Klima Servisi

Servis Hizmetinde Güven ve Müşteri Memnuniyeti

Servisler bazen  müşterilerin şikayetçi olduğu işletmeler olabiliyorlar. İşini doğru yapmayan ve müşterilerini mağdur eden ve servis diye geçinen firmalar maalesef mevcut ve bu firmalar nedeniyle insanlar servis ararken tereddütlü oluyorlar. Özellikle yaz ayları başladığında eline anahtar ve tornavida alan biri klima servislerinin müşterilerin yoğun taleplerine yetişememelerinden faydalanmak adına ustayım diye ortaya çıkıp bilgisi yeterli olmadığı halde müşteri avına çıkıp klimalara müdahale edebiliyor ve sorun tekrar ettiğinde bir daha kendilerine genellikle ulaşılamamaktadır. Yaz aylarında ortaya çıkıp sonra ortadan kaybolan bu firma veya şahıslardan uzak durmanızda fayda var. Biz işimizi iyi yaptığımızı biliyoruz çünkü verdiğimiz servis hizmetlerinden sonra genellikle müşterilerimiz tarafından teşekkür alıyor ve başka müşterilere tavsiye ediliyoruz. Müşteri memnuniyeti, güven, garanti ve profesyonellik arıyorsanız işte o bizde mevcut.

Müşteri Memnuniyeti

Halıcıoğlu R22 Gaz Dolumu

R22 Gaz kullanan Klimanızın gazı eksikse veya tamamen boşsa biz artık kullanımı yasak olan bu gaz yerine R417A gaz dolumunu yapmaktayız.

Tel: 0507 489 39 50

R22 ve R417A Gaz dolumu için servis numaramızı arayabilirsiniz.

Halıcıoğlu R410A Gaz Dolumu

R22 gazının çevreye verdiği zarar nedeniyle günümüzde üretilen kimalarda kullanılan R410A gazını kullanan klimanıza bu gazın dolumunu yapıyoruz.

Tel: 0507 489 39 50

R410A Gazı kullanan bir klimanız varsa ve dolum yaptımak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Halıcıoğlu R407C Gaz Dolumu

R407C Gazı piyasada fazla kullanılan bir gaz değildir. Bazı amerikan malı klimalar bu gaz ile soğutma yapıyorlar. Biz servis olarak bu gazın dolumunu yapıyoruz.

Tel: 0507 489 39 50

Klimanızın kullandığı gaz R407C ise ve dolum yaptırmak isterseniz servis talep edin.

Hizmet Özeti:
Hizmet Tarihi:
Verilen Hizmet:
Klima Tamiri
Müşteri Memnuniyeti:
51star1star1star1star1star