Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Gültepe Klima Servisi

Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet
Profesyonel Servis

 

Gültepe Klima Servisi

Gültepe Klima Servisi Klimalara Profesyonel Hizmet Sağlar!

Klimalar elektrikle çalışan cihazlar olduklarından voltaj dalgalanmalarında, elektrik gidip gelmelerinde ya da arıza yapmaya yüz tutmuş parçaları nedeniyle çalışmayı bırakabilirler. Soğutmayan ya da hiç çalışmayan klimanız yaz sıcaklarını sizin için çekilmez kılabilir.

Klimaların arızaları konusunda yılların tecrübesini ve bilgi birikimini müşterilerimizin sorunlarını çözmeye adadık. Gültepe’li müşterilerimizin bizden servis alırken içleri rahat olsun, cihazları güvenilir ellerde olacaktır. Sadece arıza tamiri değil, klima montajımız, klima bakımımız ve diğer klima servis işlemlerimiz müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını karşılayacak kalitededir.

Klima Montajı, Bakımı & Onarımı

Gültepe Klima Servisi tüm klima servis işlemleri ile klimanıza teknik destek sağlar.

  • Salon, Duvar ve Tavan Klima Montajı
  • Tüm Marka ve Modellere Klima Bakımı
  • Her Çeşit Klima Arıza Tamir & Onarımı
  • Klima Sökümü & Yeni Yere Montajı
  • R22 - R410A - R407C - R417A Gaz Dolumu
  • Prefabrik, Konteyner, İnşaata Montaj

Gültepe Özel Servis

Biz herhangi bir markaya bağlı yetkili servis değiliz. Özel servis olarak tüm marka ve model klimalara hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz klimalar Salon Tipi, Duvar Tipi Split Klima, Tavan Tipi Kaset Klima ve Mobil Klimalar. Evlere, iş yerlerine, ofislere, fabrikalara, güvenlik kulübelerine, inşaat konteynerlerine, hastanelere, düğün salonlarına ve akla gelebilecek her mekan ve yapıya klima montajı yapıyoruz. Gültepe Klima Servisi ister tek klima ister fazla klimanız olsun hepsine aynı kalitede hizmet vermektedir. Klima sayınız arttıkça klima sayınız oranında indirimli fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Profesyonel hizmet için bizi arayın.

Profesyonel Klima Hizmeti için Arayın!

Sayfa Başına Git