Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Gaziosmanpaşa Klima Servisi

Gaziosmanpaşa Klima Teknik Servisi

Gaziosmanpaşa’da klimalarınız Servis 7/24 güvencesiyle emniyettedir. Arıza yapan cihazlara uzman teknisyenlerimizle müdahale ediyoruz. Klimanızı tekrar gönlünüzce kullanabilmeniz için ona gereken tüm profesyonelliğimizi gösteriyoruz. Klimanız bizimle hep güvendedir.

0507 489 39 50

Gaziosmanpaşa ilçesine Klima Servisi
olarak hizmet kalitesi sunuyoruz!

Gaziosmanpaşa Klima Servisi diğer servislerden farklıdır. Bizim elemanlarımız müşterilerimize asla kötü davranmaz, surat asmaz, affedersiniz kazık atmaz. Bizim için müşterilerimizle ilişkilerimiz çok önemlidir. Müşterilerimizi kaybetmeye değil hep kazanmaya çalışırız. Servis sonrası hedefimiz karşılıklı mutabakat ve memnuniyettir ve bunu genelde başardığımızı yine müşterilerimizden öğreniyoruz. Biz verdiğimiz Klima montaj hizmetlerinde görselliğe, verimliliğe ve temiz işçiliğe dikkat ederiz. Tüm onarım hizmetlerimiz garantilidir. Gaziosmanpaşa Klima Servisi yani Servis7/24’ten hizmet almak tüm müşterilerimiz için bir ayrıcalık ve avantajdır.

Klima Hizmetlerimiz

Gaziosmanpaşa Klima Montajı

Klima Montajı

Gaziosmanpaşa
Klima Montajı

Gaziosmanpaşa’da Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanblara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Gaziosmanpaşa Klima Bakımı

Klima Bakımı

Gaziosmanpaşa
Klima Bakımı

Gaziosmanpaşa Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Gaziosmanpaşa Klima Tamiri

Klima Tamiri

Gaziosmanpaşa
Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Gaziosmanpaşa Klima Gaz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Gaziosmanpaşa Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Gaziosmanpaşa Geneline Klima Servis Hizmeti

Gaziosmanpaşa Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte ,caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Gaziosmanpaşa tüm mahalleleri hariç avrupa yakası tüm ilçelere de hizmetimizi götürmekteyiz. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkı. Gaziosmanpaşa’da Küçükköy, Yıldıztabya, Sarıgöl, Bereç, Beşyüzevler, Karlıtepe, Mevlana, Yenidoğan, Bağlarbaşı, Pazariçi, Şemsipaşa, Karadeniz ve sayamadığımız tüm bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Gaziosmanpaşa Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git