Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Fındıklı Klima Servisi

Fındıklı Klima Servisi

Fındıklı Klima Servisi

Beyoğlu ilçesinin Fındıklı mahallesi yanı sıra Kabataş, Gümüşsuyu, Dolmabahçe, Salıpazarı, Cihanfir Mahallesi ve çevre mahallelere Fındıklı Klima Servisi adı altında Klima servis hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimizde kaliteye çok önem veriyoruz, o nedenle müşteri memnuniyet oranımız oldukça yüksek. Split, salon ve tavan klimalarına bakım, onarım ve montaj işlemlerinin yanında sökme takma ve taşıma hizmetimiz de mevcut. Taşınmanız durumunda eski adresinizden klimanızın gazını topluyor, demontaj işlemini yapıyor aracımıza yüklüyor ve yeni adresinize tekrar kurulumunu yapıp çalışır vaziyette size teslim ediyoruz. Fındıklı Klima Servisi olarak bizden hizmet almak isterseniz 0507 489 39 50 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Fındıklı Klima Montaj

Klima montajı yaptırmak isteyen klima sahiplerine bu konuda hizmet sağlıyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun, klimanız ister salon tipi, ister duvar tipi, ister tavan tipi olsun montajını ister iş yerinize, ister evinize, ister ofisinize ya da herhangi bir mekana yaptırmak isteyin biz bunu sizin için gerçekleştiriyoruz. Tek yapmanız gereken bizden montaj randevusu almak.

Montajlarımız şunlara dikkat edilir:

  • Teknisyenlerimiz klima montajı konusunda son derece tecrübeli ve bilgilidirler.
  • Montaj yeri seçiminde klimanızdan en yüksek verimi alabileceğiniz nokta tercih edilir.
  • Klima boruları mümkün olduğunca gizlenmeye çalışılır.
  • Montaj sonrasında klimanızın su tahliyesini rahat yapıp yapmadığı test edilir.
  • Montaj sonrası klimanızın gazı ölçülür ve soğutma performanıs test edilir.
  • Tüm testlerin sorunsuz olması sonrasında klimanızın montajı bitmiş olur.

Montaj Hizmeti Almak İçin Arayın
0507 489 39 50

Fındıklı Klima Bakımı

Klimanızın her daim verimli, tasarruflu, dengeli ve temiz çalışmasına olanak sağlayan ve gerekli bir işlem olan yıllık klima bakımları ihmal edilmemesi gereken bir klima servis hizmetidir. Fındıklı Klima Servisi olarak klimanızın ihtiyacı olan bu bakım hizmetini biz yerine getiriyoruz. Bakım sırasında ilaçlama ve temizlemenin yanı sıra klimanızın tüm elektrik, elektronik ve bakır boru tesisatı da gözden geçirilmektedir. Klimanızın gaz seviye ve basınç kontrolü de aynı zamanda yapılmaktadır. Düzenli bakım yaptırmak klimanızın çalışma ömrünü de uzatır.

Bakım Hizmeti Almak İçin Arayın
0507 489 39 50

Fındıklı Klima Tamir Hizmeti

Klima arızaları genelde aynı sonucu doğurur yani “Soğutmama”. Soğutma yapmayan bir klima sıcak yaz aylarında insanı çileden çıkarabilir, bu yaşandığında size iyi bir klima servisi lazım olacak sizi bu sıkıntıdan kurtarabilecek. Biz bunun için varız, bozulan klimanızın gerekli tüm incelemelerini yapıp sorunun kaynağını tespit ediyoruz, arızayı gidermek için gerekli parça değişim işlemi varsa sizin onayınız ile bu gerçekleştiriyor ve klimanızın çalışmasını sağlıyoruz. Yerinde yapılamayacak bir onarım işlemi gerekliyse klimanızı söküp atölyemize götürüyoruz ve gerekli işlemleri burada gerçekleştirip tekrar yerine monte ediyoruz. Parça değişimi ve işçiliklerimiz garantimiz altındadır. Tüm arızalara ve tüm klima çeşitlerine arıza onarım hizmeti veriyoruz.

Onarım Hizmeti Almak İçin Arayın
0507 489 39 50

Her Zaman Hizmetinizdeyiz!

Biz Beyoğlu ve Fındıklı çevresine özel servis olarak hizmet veriyoruz. Bağlı olduğumuz bir marka yok o nedenle tüm klima markalarına hizmet sağlıyoruz ve hizmet kalitemize çok güveniyoruz. Teknisyenlerimiz son derece tecrübeli ve deneyimlidirler. Bize emanet edilen klimalarınıza kendi klimamız gibi özenle yaklaşıyoruz ve gerekli işlemlerini bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı güven ve memnuniyet firmamızın ana politikasıdır.

Fındıklı Klima Servisi

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!