Tüm Avrupa Yakası 0507 489 39 50

Fatih Klima Servisi

Fatih Klima Servisi Hizmet için Burada!

Fatih ilçesi ve mahalleleri için Klima Servis hizmeti veriyoruz. Montajdan bakıma, gaz dolumundan onarıma sökümden yer değişimine tüm hizmetler aşağıdaki telefon numarsının ucunda. Randevu için aramakta geç kalmayın. Fatih Klima Servisi

0507 489 39 50

Ayrıcalıklı Hizmet Almak
Tüm Fatih İlçesinin Hakkı!

Adam akıllı bir Klima Teknik Servisi bulmak genelde oldukça zordur. Günümüzde kimse işini doğru düzgün yapmıyor. Bugün çağırdığınız bir servis yarın sorununuz tekrar ettiğinde ulaşılmaz olur. Genelde ortalık ustadan çok çıraklarla dolu ve bu durum hizmet kalitesini oldukça düşürüyor. Neyse ki Fatih Klima Servisi sloganı ile Servis 7/24 olarak biz varız. İklimlendirme alanında müşterilerimize her hizmeti sunuyoruz hemde uygun fiyat, kaliteli işçilik, garanti ve müşteri memnuniyeti ile. Fatih ilçesindeki tüm müşterilerimiz bizim için özel ve ayrıcalıklıdır. Biz servis olarak tüm Fatih ilçesine bahsi geçen kaliteyi hiç ayrım yapmadan sağlıyoruz. Klima ile ilgili tüm işlem gereksinimlerinde biz her zaman hizmetinizde olacağız.

Klima Servis Hizmetlerimiz

Fatih Klima Montajı

Klima Montajı

Fatih Klima Montajı

Fatih’te Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanblara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Fatih Klima Bakımı

Klima Bakımı

Fatih Klima Bakımı

Fatih Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Fatih Klima Tamiri

Klima Tamiri

Fatih Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Fatih Klima Faz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Fatih Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Fatih ilçe tüm mahalleleri kapsama alanımızda!

Fatih Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte ,caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Fatih tüm mahalleleri hariç avrupa yakası tüm ilçelere de hizmetimizi götürmekteyiz. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hakkı. Fatih’te Aksaray, Yenikapı, Kocamustafapaşa, Samatya, Fındıkzade, Unkapanı, Ayvansaray, Balat, Edirnekapı, Karagümrük, Şehremini, Topkapı, Eminönü, Süleymaniye, Vefa, Vezneciler, Kıztaşı, İskenderpaşa, Çarşamba, Laleli, Beyazıt ve sayamadığımız tüm bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Fatih Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git