Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi Sizin için Burada!

Klimalara hayat vermek için hep buradayız! Eyüp’lü olarak bizden hizmet almak sizin için bir avantaj çünkü biz size sadece kalite, güven, memnuniyet ve profesyonellik vaat ediyoruz.

0507 489 39 50

Eyüp çevresine Klima Servis
konusunda fark sunuyoruz!

Piyasada o kadar çok Klima Servisi var ki seçim yapmak oldukça zor oluyor müşteriler için. İnternetten hizmet aramak o kadar yaygınlaştı ki her gün yüzlerce yenisi ekleniyor arama sonuçlarına. Durum böyle olunca hangisi kaliteli hangisi kalitesiz tahmin etmek imkansızlaşıyor doğal olarak. Eyüp’te Klima Servisi arayan müşteriler bizi tercih ederlerse aradıkları kaliteyi bulmuş olacaklar çünkü biz yaptığımız iş’te oldukça iyi olduğumuzu iddia ediyoruz ve bizimle çalışan müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetlerde memnun olacaklarının garantisini veriyoruz. Tüm Klima işlemleriniz için tek adres, Servis 7-24 Eyüp Klima Servisi.

Klima Hizmetlerimiz

Eyüp Klima Montajı

Klima Montajı

Eyüp Klima Montajı

Eyüp’te Klima Montajına mı ihtiyacınız var? Dert etmeyin, biz tüm klimaların tüm ortam ve mekanblara montajını yapıyoruz. Klimanızın boyutu, markası ve modeli hiç önemli değil. Montaj yaptırmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Ustalarımız her an emrinizde olacaktır.

Eyüp Klima Bakımı

Klima Bakımı

Eyüp Klima Bakımı

Eyüp Klima Servisi Klima Bakım hizmeti de vermektedir. Bakteri yuvasına dönüşmüş, randımanlı soğutmayan, kötü kokular yayan bir klimanız varsa bakım zamanı çoktan geçmiş demektir. Bizi arayın, klimanızın yıllık periyodik bakımlarını yapalım ve klimanız tekrar hayata dönsün ve siz de rahat edin.

Eyüp Klima Tamiri

Klima Tamiri

Eyüp Klima Tamiri

Klimanız çalışmıyor mu? Yoksa ısıtma ve soğutma mı yapmıyor? Her neyse klimanız arıza yaparsa ona artık usta ellerin dokunma zamanı gelmiş demektir. Arıza teşhisi, yedek parça değişimi, gerekli görülürse atölyeye götürülüp orada onarılması bizim işimiz. Klimanız tekrar sizi serinletmeye devam etsin.

Eyüp Klima Gaz Dolumu

Klima Gaz Dolumu

Eyüp Klima Gaz Dolumu

Klima gazı klimanın harcayıp tükettiği bir şey değildir. Klima tesisatınızda gaz kaçağı yoksa klimanız çalışma hayatı boyunca aynı gazı kullanabilir. Eğer boru tesisatınız veya klimanızın kendisi bir şekilde gaz sızdırırsa klimanızın soğutma performansı azalacaktır ve gazın tamamen bitmesiyle cihazınız hiç soğutmayacaktır. Klimaya direkt gaz doldurmak yerine öncelikle kaçağı tespit edip onarmak gerekir. Onarılmadan basılan gaz yine kaçar. Biz gaz kaçaklarında kaçağın sebebini tespit ediyoruz, kaçağı gidirip klimaya vakum yapıyoruz ve sonra gazını doldurup tekrar kaçak testi yapıyoruz. Dolumunu yaptığımız gazlar R410A, R22, R417A ve R407C’dir.

Eyüp ilçe tüm mahalleleri hizmet alanımızda!

Eyüp Klima Servisi her köşe bucağa, mahalleye, semte ,caddeye ve sokağa gezici araç ve ustaları ile ulaşmaktadır. Eyüp tüm mahalleleri hariç avrupa yakası tüm ilçelere de hizmetimizi götürmekteyiz. Hizmet alanımız çok geniş olup hizmetlerimizden mümkün olduğunca çok klima sahibinin yararlanmasını istiyoruz. Kaliteli hizmet herkesin hak’kı. Eyüp’te Alibeyköy, Yeşilpınar, Karadolap, Güzeltepe, Emniyettepe, Silahtarağa, Kemerburgaz, Göktürk, İslambey, Düğmeciler, Defterdar, Otakçılar ve sayamadığımız tüm bölgelerden arayabilirsiniz bizi. Eyüp Klima Servisi sizden çağrı bekliyor. Klimanızı onarmak, Montajını yapmak, Bakımlarını ve Gaz Dolumunu gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz.

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!