Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Emniyettepe Klima Servisi

Emniyettepe Klima Servisi

Klimanızın servise mi ihtiyacı var? Biz buradayız!

Eyüp Emniyettepe Mahallesi Klimalarına Servis Hizmeti

Emniyettepe’de ihtiyaç duyacağınız klima servis hizmetini biz ayağınıza getiriyoruz. Biz her tür ve çeşit klimaya klimaya servis sağlıyoruz. Evlere, Prefabrik Yapılara, Güvenlik Kulübelerine, İnşaat Konteynerlerine, Ofislere, Düğün Salonlarına, Fabrikalara, Hastanelere ve mümkün olan her noktaya Klima Montajı, Klima Bakımı, Arıza Onarımı, Gaz Dolumu, Sökümü, Yer Değişimi ve aklınıza gelebilecek tüm diğer işleri sağlıyoruz. Salon tipi, Duvar Tipi, Tavan tipi farketmeden tüm klima marka ve modellerine aynı kalitede teknik servis hizmeti veriyoruz. Özel klima servisi olarak markalara bağımlı değiliz, yetkili servislerin uzun randevu tarihlerine ihtiyaç duymadan bizden en kısa zamanda servis hizmeti alabilirsiniz. Emniyettepe Klima Servisi’nden hizmet almak ayrıcalıktır.

Klima Montajı bizim işimiz. Tüm ebatlardaki klimaları görsel açıdan estetik, performans açısından verimli ve tasarruf bakımından cebinizi koruyacak şekilde kuruyoruz.

Emniyettepe’de size sorun çıkaran klimanızın tüm tetkiklerini yapıyoruz ve sorun yerinde çözülürse yerinde gerekliyse atölye’ye götürüp orada onarım işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ayazağa Klima Bakım

Klimanızın performansı düşerse ve aynı zamanda kötü kokular yayarsa bakım zamanı gelmiş demektir. Dezenfeksiyon ve temizlik işlemlerini garantili olarak yerine getiriyoruz.

Emniyettepe'de Klima Gaz Dolum Hizmeti

Klima gazı klimanızın ısıtma ve soğutma yapması için gereklidir. Eksik gaz performans kaybına ve su damlama sorununa sebep olur. Gazın tamamen bitmesi klimanızı sadece vantilatör gibi çalışmasına sebep olur, yani gazın sağladığı soğutma ve ısıtmayı yapmaz. Gaz ihtiyacınız olup olmadığı manifold vasıtasıyla belirlenir. Gaz ölçümü yapılır ve R22 gaz 60 PSI ve R410A gaz 110 PSI olup olmadığı kontrol edilir. R22 gazın eksikliğinde üzerine ilave yapılarak tamamlanabilir fakat R410A gazı için durum farklı, bu gazın eksikliğinde klimadaki mevcut gaz boşaltılır ve vakumlama yapılarak tam dolum yapılır. Gaz eksikliklerinde yapılması gereken ilk şey gazın neden eksildiğini tespit etmek ve kaçak bulunursa önce kaçağın giderilmesi ve daha sonra dolum yapılması gerekecek. Her ne sebeple olursa olsun gaz dolum ihtiyacınızda biz Ayazağa Klima Servisi olarak her klimaya her çeşit gaz dolumu yapıyoruz.

Ayazağa Klima Gaz Dolum
Ayazağa Klima Gaz Dolum

Klima Servis Hizmetlerimiz

Emniyettepe’de klima hizmetlerimiz elbette yukarıda bahsettiklerimiz ile sınırlı değil. Her türlü onarım işlemini yapıyoruz ve tüm ihtiyacınız olan klima parçalarını temin ediyoruz. Klimanızın orijinal kumandası bozulur ya da kaybolursa ister orijinal kumandayı ister tüm klimaları çalıştıran akıllı kumandayı size ulaştırıyoruz. Kompresörü yanan klimalara ister 2.el ister yeni kompresör değişimi ve elektronik beyni arızalanan klimanın kartını tamir ediyoruz.
Emniyettepe Klima Servisi

 • Emniyettepe Klima Kompresör Değişimi ve Tamiri
 • Emniyettepe Klima Elektronik Kart Değişimi ve Tamiri
 • Emniyettepe Klima İç ve Dış Ünite Fan Değişimi
 • Emniyettepe Klima Ortam ve Boru Sensörü Değişimi
 • Emniyettepe Klima Bakır Boru Uzatma veya Değişimi
 • Emniyettepe Klima Kapasitör Değişimi
 • Emniyettepe Arçelik Klima Kumandası Satışı
 • Emniyettepe Beko Klima Kumandası Satışı
 • Emniyettepe Vestel Klima Kumandası Satışı
 • Emniyettepe Klima Gaz Kaçağı Onarımı
 • Emniyettepe Klima Su Damlatma Sorunu Çözümü
 • Emniyettepe Klima Sökümü ve Yer Değişimi
Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!