Tüm İstanbul 0507 489 39 50

Emirgan Klima Servisi

Emirgan Klima Servisi

Sarıyer ilçesi Emirgan mahallesine hizmet veriyoruz. Emirgan Klima Servisi olarak klimalara profesyonel ekibimizle müdahalede bulunuyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren ustalarımz klima arıza tespiti, sorun giderme ve onarım konusunda son derece deneyimlidirler. İster tek klimanız olsun ister daha fazla, biz gereken her konuda müşterilerimize memnuniyet vaad ediyoruz. Profesyonel bir klima servisinden hizmet almak elbette klima sahipleri için de bir beklentidir, işte biz Emirgan Klima Servisi olarak size bu beklentiyi sunuyoruz.

Klima Servis Hizmetlerimiz

Klima Montajı

Klima Montajını gerçekleştirirken dikkat ettiğimiz hususlar görsel estetik, verimlilik ve temiz işçiliktir. Bizden alacağınız montaj işleminde kalite garantimizdir.

Emirgan Klima Servisi

Emirgan Klima Tamiri

Klima Tamiri

Arıza giderme konusunda yüklü bir bilgi birikimine sahibiz. Soğutmayan klimalar, kompresör arızaları, su akıtan klimalar, çalışmayan fanlar gibi arızalar uzmanlık alanımız.

Emirgan Klima Servisi

Emirgan Klima Bakımı

Klima Bakımı

Mikrop yuvalarına dönüşen klimalar zamanla sizi hasta eder. Klimanızın size bunu yapmasına müsaade etmeyin. İlaçlı bakımımız klimanızı temizler ve bakterilerden arındırır.

Emirgan Klima Servisi

Klima GazLarı Dolumu

Emirgan Klima Servisi
R22-Gaz

R22 Klima Gazı Dolumu

Klima gazları dolumu konusunda en çok karşılaştığımız gaz çeşitidir R22. Ozon tabakasına verdiği zarar nedeniyle üretimi durduruldu. Yerine R417A gazı dolduruyoruz.

R410A-Gaz

R410A Klima Gazı Dolumu

Yeni nesil klimaların çok büyük bir bölümünde R410A gazı kullanılmaktadır. Farklı gazların karışımından meydana gelen bu gaz eksildiğinde sadece tam dolum yapılmaktadır.

R407C-Gaz

R407C Klima Gazı Dolumu

Bu gaz çeşiti ülkemizde çok nadir klimalarda kullanılmaktadır. Bazı amerikan malı klimalarda dolum yaptığımız bu gaz çeşiti R22 gazına benzer özellikleri olsa da çevreye zararsızdır.

Klimanızın gazı hangi sebepten eksilirse eksilsin öncelikle eksilme sebebinin tespit edilmesi gerekir. Tespit edilmeden klimaya gaz verilirse sorun çözülmemiş olacağından gaz yine eksilecektir. Bizim karşılaştığımız klima kaçak sebepleri en çok iyi sıkılmayan bağlantı rekorlarından, kırık bakır borulardan veya tıpası olmayan vanalardan ve sibop kapaklarından kaynaklanmaktadır. Kaçak noktası tespit edildiğinde müdahalesi yapılır daha sonra klima tesisatına vakum pompasıyla vakumlama yapılır. Vakumlama sonrası manifold  ibresinde yükselme var mı diye 5 dakika kontrol edilir. İbre yükselirse hala kaçak var demektir. Kaçak olmadığına emin olduktan sonra klimanın gazı doldurulur. En azından biz böyle yapıyoruz. ve ardından rekorları köpük ile tekrar kontrol ediyoruz. Tüm Emirgan, Reşitpaşa, Aşiyan, Boyacıköy, Ferahevler, Tarabya, Yeniköy ve devamına bu gazların dolum hizmetini veriyoruz. Gaz ihtiyacınız varsa görüşelim.

Klima Servis Uzmanı

Sayfa Başına Git
Bizi Arayın!